Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Екскурсія: Родиною до Миколайчика за подарунками

Екскурсія: Родиною до Миколайчика за подарунками


Дивовижна і яскрава прогулянка Києвом на Св. Миколая з майстер-класом — виготовлення новорічної листівки!Кожний народ має своїх улюблених святих, до яких він звертається і в біді, і в радості, у яких шукає захисту. Українці обрали своїми захисниками БогоМатір та Святого Миколая або Миколу Чудотворця.
Вважається, що Св. Миколай опікується моряками, торговцями та всіма подорожніми, тобто тими, хто перебуває в дорозі. Тому здавна наші предки прикрашали свої оселі іконами із зображенням цього святого, освячували на його честь церкви та каплички. А ще відомо, що він допомагає бідним у скруті, захищає знедолених та є покровителем дітей. Тому маленькі українці люблять його найбільше і чекають від нього гостинців на свято, яке припадає на 19 грудня.

Та подарунки Святий Миколай роздає не всім, а тільки слухняним і чемним. Звідки й чому пішла ця традиція – ми залюбки розкажемо вам під час екскурсії. А також покажемо найвідоміші Миколаївські храми Києва, розкажемо, чому Поділ називається Миколаївським і повідаємо історії та таємниці Св.Миколая.
Не пропустить прекрасну нагоду влаштувати маленьке сімейне свято: прогулятися Свято-Миколаївськими храмами Києва, дізнатися про історію святкування і вшанування Святого Миколая в Києві та власноруч змайструвати маленькі оригінальні подарунки із серії «Handmade»…

Майстер-клас з виготовлення передноворічної листівки входить у вартість і буде проходити в Музеї книги.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/MHMZWM0xO1ge3hGI3

Тривалість 3 години (2 години – автобусна екскурсія з виходами в найцікавіших місцях, 1 година — майстер – клас)

Запрошуємо класно і драйвово провести час!


Вік

6+


Вартість

Екскурсія для дорослих: 320 грн
Екскурсія для дітей: 250 грн


Телефон

+380 (93) 128 41 28


Посилання


Адреса

Київ
Контрактова площа

Як дістатися?

Збір групи біля фонтану «Самсон»