ДобропаркДобропарк - місце, де квіти, рослини та свіже повітря об’єдналися задля вашого відпочинку.

 

Добропарк - це проєкт ландшафтного парку сім`ї Добруцьких.

Любов до рослин у Ігора та Олени Добруцьких з'явилася дуже давно, ще з часів, коли сім'я вирішила засадити на той час ще пусту ділянку поряд з будинком найрізноманітнішими деревами, кущами та квітами.

Подружжя висаджувало улюблені колекції рослин: гортензії, магнолії, сакури, бузок, декілька сортів берези та хвойних дерев, понад 20 тисяч тюльпанів та ін. З часом ці колекції доповнювалися унікальними сортами, які подружжя привозило після поїздок всесвітньо відомими садами Англії, Франції, Голландії та Бельгії.

Часто, шляхом спроб та помилок, щось приживалось, щось ні, але в будь-якому разі – це додавало досвіду, зароджувало їх велику мрію.

Рослин ставало так багато, а місця так мало, що подружжя вирішило знайти локацію, де б можна було реалізувати усі задуми. Після такого сміливого рішення розпочалися пошуки території, які тривали понад два роки... Врешті-решт локацію було знайдено!

Мальовничі простори, безкрає небо, якомога далі від забудов та водночас поруч з Києвом.

Велич та різноманіття ландшафтних форм, як на макеті України, територія об’єднала в собі і рівнини, і луги, і пагорби. Безшумно протікаючу річечку, що живить навколишні озера.

Це місце, де в максимальному симбіозі та балансі рослини, вода, земля і небо. Локація з неймовірною енергетикою відразу припала до вподоби родині Добруцьких.

Після декількох відвідувань локації з’явилася і його назва - "ДОБРОПАРК".

Час роботи

Вт–Нд 10:00–20:00.


Квитки

Дорослий (віком від 14 років): 100 грн
Дитячий (віком від 5 до 14 років): 60 грн
Діти до 5 років: Безкоштовно


Контакти

+380 (93) 921 21 91
dobropark.ua@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
с. Мотижин, Київська обл.