Дитячий психолог. Арт-терапія

Дитячий психолог. Арт-терапія


Маленьких дітей часто не легко змусити робити те, чого їм не хочеться, що робить деякі методи корекції особистості практично неможливими до застосування.

Арт-терапія подобається всім дітям, з ними завжди можна вибрати той вид творчості, що їм більше до душі - будь то малювання, ліплення або музика.

Арт-терапія також важлива для дітей із затримкою психічного розвитку. У таких випадках можливе використання різних методик, як загальнозміцнюючих, так і спрямованих на вирішення конкретних проблем. Наприклад, при порушеннях рухових функцій організму прекрасно працює музикотерапія - малюки вчаться контролю над своїми рухами під музику. Використання піску в таких випадки теж виявляється корисним - це знімає стрес, покращує дрібну моторику і може використовуватися для соціалізації. Дитина, граючи з піском і водою, отримує від психотерапевта питання, щоб краще зрозуміти стан малюка, таким чином налагоджує з ним контакт.


Методи арт-терапії для дітей. Ізотерапія. Всього існує близько 9 видів арт терапії:

  • ізотерапія;
  • терапія ліпленням;
  • пісочна терапія;
  • ігротерапія;
  • лялькотерапія;
  • казкотерапія;
  • кольоротерапія;
  • музикотерапія;
  • танцювальна терапія.

Способів ізотерапії існує велика кількість, наприклад, малюнки плямами - забруднення, штрихові малюнки, зображення на склі, малювання пальцями, відбитки малюнків, а також малювання за допомогою навколишніх предметів - нитками, губками, пом'ятими папірцями.

Ліплення є важливим засобом для поліпшення дрібної моторики, уважності й посидючості. Видів ліплення досить багато - це і всім знайома ліплення з пластиліну, ліплення з глини, пластики або кольорового тіста.

Відмінний помічник дитячому здоров'ю - казкотерапія - методика на казках. Варіації її застосування різні і залежать від побажання дітей. Звичайно, можна читати казки, а також ставити з них цілу виставу. В останньому випадку виходить інший тип арт-терапії - лялькотерапія, тут діти самостійно виготовляють ляльки до вибраного сценарію.

Музикотерапія дуже важлива для дітей, і її застосування досить широко поширене. Музикотерапія допомагає не тільки з маленькими дітьми, але і відмінно підходить підліткам. Методика лікування музикою є мега популярної для відновлення після хвороб, для лікування психічних хвороб і зміцнення стану організму.


Із січня 2018 у ДЦ Тапітошка для ваших діток буде працювати практикуючий психолог - арт-терапевт з 10-річним стажем.

Тривалість заняття 45-60 хв.

Група 5 осіб.

Є індивідуальні заняття.


Коли

Ср 12:30–13:00.


Вік

2–6


Вартість

Пробне заняття: Безкоштовно
Одноразове заняття: 150 грн
Абонемент: 600 грн


Телефон

+380 (44) 361 60 00
+380 (50) 258 35 45


Посилання


Адреса

Київ
вул. Академіка Заболотного, 20А