Державний музей авіації (тимчасово не працює)Державний музей авіації України ім. О.К. Антонова є найбільшим історико-технічнім музеєм не лише в нашій країні, але й в усій Східній Європі.

Він був урочисто відкритий 2003-го року з нагоди 100-річчя світової авіації та 80-річчя Національного авіаційного університету. Музей розмістився на території колишньої учбово-авіаційної бази (УАТБ) КІІЦА (нині НАУ), а приписані до неї літаки стали ядром збірки цивільної авіації.

Експозиція музею перебуває у сталому розвитку – з початкових 33 експонатів вона зросла до понад 90 літаків, гелікоптерів та безпілотних літальних апаратів, що були на озброєнні ВПС СРСР і незалежної України, або експлуатувалися в цивільному повітряному флоті. За роки існування ДМА став центром культури і дозвілля державного рівня, який відвідало понад мільйон киян і гостей міста.

Ще один напрям – зразки авіаційного озброєння і БПЛА, а також експозиція авіадвигунів. У натурних фондах музею представлені розробки практично всіх ведучих авіаційних КБ радянського періоду – Туполєв, Яковлєв, Іллюшин, Антонов, Сухой, Мікоян-Гуревич, Камов, Міль, Берієв, а також репліки початку ХХ століття. У свою чергу, колекції сформовані як за принципом призначення ЛА, так і заналежністю до окремих КБ. Виняток становить КБ. А.Н.Туполєва – тут виділена окрема «Бекфайр-колекція», куди увійшли бомбардувальники-ракетоносці сімейства Ту-22М.. 

Детальніше про історію музею.
Час роботи

Ср–Нд 10:00–18:00.


Квитки

Дорослий квиток: 100 грн
Школярі, студенти, пенсіонери: 60 грн (Дітям до 7 років вхід безкоштовний)
Останній вівторок кожного місяця: Безкоштовно


Контакти

+380 (44) 451 83 14 (адміністрація)
+380 (44) 451 83 24 (екскурсії)
info@aviamuseum.com.ua


Посилання


Адреса

Київ
вул. Медова, 1 (біля аеропорту Жуляни)

Як дістатися?

Автобусом №220, який прямує у напрямку "Державний музей авіації", від станцій метро Деміївська, Славутич, Осокорки, Позняки, Харківська до кінцевої зупинки.

Або скористуйтеся Маршрутами від Google