Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Квест-гра "Загадки старого характерника"Квест-гра «Загадки старого характерника», яка починається біля старої липи Петра Могили, проходить найзагадковішими місцями центрального Києва та закінчується біля пам’ятника Петру Конашевичу Сагайдачному.

Протягом цієї мандрівки школярі відвідають містичні локації Києва, почують таємничі козацькі історії, пройдуть козацькі випробування та обов’язково загадають найзаповітніші бажання. Беріть зручний одяг та взуття, адже маршрут квесту-гри на природі передбачає потаємні стежки, де рідко ступала нога людини.

Наші квести – універсальні, тобто ідеально підходять як для маленьких дітей, так і для дорослих. Вони відбуваються на свіжому повітрі просто у центрі столиці. Таким чином, діти не лише бігають на природі та шукають таємні знаки, але й невимушено знайомляться з архітектурою та історією рідного міста.

Дитячий квест в козацькому стилі – незвичайний, оригінальний та незабутній! Адже ведучими квесту будуть справжні Козак та Козачка, одягнуті в автентичні строї (костюми) 18 століття. Саме вони запропонують дітям скористатись уявною машиною часу та перенестись у часи наших національних героїв – славних прадідів-козаків.  Керуючись стародавньою мапою та прокладаючи маршрут козацькими стежками, школярі змагатимуться на знання українських пісень, розгадають таємничі загадки, пройдуть усі козацькі естафети та навіть перевірять, чи є у них задатки козаків-характерників та чи володіють вони надприродними здібностями.

Ось деякі цікаві випробування, які будуть у сценарії квесту для дітей:

  • Козацькі загадки, ребуси та завдання на складання слів;
  • Завдання на спостережливість, логіку та швидкість реакції;
  • Вправи на влучність та спритність;
  • Конкурс талантів;
  • Перевірка «шостого чуття»;
  • Козацькі пісні, стародавні ігри та забави.

Козацький квест – командна гра. Вона вчить взаємодіяти у колективі, довіряти один одному, підтримувати слабших, взаємодіяти один з одним, виконувати вказівки та приймати швидкі рішення. А символічне змагання між командами завжди дає гарний стимул бути активними та перемагати!

Тривалість квесту – 2 години. Ми запевняємо, що у компанії козаків та козачок час промайне непомітно. На згадку про інтерактивну козацьку пригоду клас неодмінно отримає козацьку грамоту, а кожен учасник квесту дістане частину козацького скарбу.

Вартість: 250 грн. з особи (для групи більше 10 осіб), 2500 грн з групи (якщо у групі до 10 осіб).
Вартість квесту з фотосесією: 350 грн. з особи (для групи більше 10 осіб).

Маєте питання або бажаєте забронювати дитячий квест для шкільної групи? Телефонуйте просто зараз за номером 067 546 24 14 (вайбер).

Не баріться, обирайте свій особливий квест та бронюйте Ваше незабутнє свято! 


Коли

Пн–Нд 10:00–16:00.


Вік

6+


Вартість

Квиток: 250 грн (Вартість послуги вказана без фотосесії)


Телефон

+380 (67) 546 24 14


Посилання


Адреса

Київ