Дитячий квест для шкільних груп у Києві

Дитячий квест для шкільних груп у Києві


Дитячий квест для шкільних груп у Києві

Уже не секрет, що квест – найцікавіша гра та улюблена розвага як для дітей, так і для дорослих. Проте у пошуку найкращих варіантів відпочинку для школярів все частіше постає питання: «Який дитячий квест обрати? Де його організувати? Який сценарій квесту підійде дітям молодшого та старшого шкільного віку? Які кращі квести є у Києві?»

Безумовно, існує багато альтернативних відповідей на ці питання – від різноманітних квест-кімнат до дитячих квестів у найближчому парку. Нижче пропонуємо цікаві ідеї патріотичних вуличних квестів для дітей від Туристичної компанії «Дерево життя. Тури та івенти в Україні»:

1. Екскурсія-квест «Козацькі таємниці»,

яка відбувається просто у центрі Києва на маршруті від Золотих воріт до Десятинної церкви. Це не просто мандрівка центральними вулицями міста, а ціла козацька пригода з поділом на козацькі загони, проходженням козацьких випробувань та пошуком київських скарбів. Протягом екскурсії-квесту діти навчаться орієнтуватися по мапі, шукатимуть найвизначніші об’єкти Києва, зароблятимуть козацьке золото та находитимуть зачаровані літери.

2. Фото квест «Козацькі скарби Подолу»,

який починається у Нижньому місті біля пам’ятника великому філософу Григорію Сковороді, а закінчується біля пам’ятника славнозвісному Гетьману Петру Конашевичу Сагайдачному. Це і командні змагання, і перевірка на швидкість, кмітливість та командний дух, і веселі командні фото на кожній із таємничих київських локацій. Протягом фото квесту на Подолі діти будуть працювати командами як єдиний механізм, за відведений час швидко виконуватимуть завдання та проходитимуть козацькі випробування. Крім того, кожне із завдань завершуватиметься козацькими фото або селфі. Буде дуже весело!

3. Квест-гра «Загадки старого характерника», 

яка починається біля старої липи Петра Могили, проходить найзагадковішими місцями центрального Києва та закінчується біля пам’ятника Петру Конашевичу Сагайдачному. Протягом цієї мандрівки школярі відвідають містичні локації Києва, почують таємничі козацькі історії, пройдуть козацькі випробування та обов’язково загадають найзаповітніші бажання. Беріть зручний одяг та взуття, адже маршрут квесту-гри на природі передбачає потаємні стежки, де рідко ступала нога людини.

Вище перелічені варіанти квестів – універсальні, тобто ідеально підходять як для маленьких дітей, так і для дорослих. Вони відбуваються на свіжому повітрі просто у центрі столиці. Таким чином, діти не лише бігають на природі та шукають таємні знаки, але й невимушено знайомляться з архітектурою та історією рідного міста.

Дитячий квест в козацькому стилі – незвичайний, оригінальний та незабутній! Адже ведучими квесту будуть справжні Козак та Козачка, одягнуті в автентичні строї (костюми) 18 століття. Саме вони запропонують дітям скористатись уявною машиною часу та перенестись у часи наших національних героїв – славних прадідів-козаків.  Керуючись стародавньою мапою та прокладаючи маршрут козацькими стежками, школярі змагатимуться на знання українських пісень, розгадають таємничі загадки, пройдуть усі козацькі естафети та навіть перевірять, чи є у них задатки козаків-характерників та чи володіють вони надприродними здібностями.

Ось деякі цікаві випробування, які будуть у сценарії квесту для дітей:

  • Козацькі загадки, ребуси та завдання на складання слів;
  • Завдання на спостережливість, логіку та швидкість реакції;
  • Вправи на влучність та спритність;
  • Конкурс талантів;
  • Перевірка «шостого чуття»;
  • Козацькі пісні, стародавні ігри та забави.

Козацький квест – командна гра. Вона вчить взаємодіяти у колективі, довіряти один одному, підтримувати слабших, взаємодіяти один з одним, виконувати вказівки та приймати швидкі рішення. А символічне змагання між командами завжди дає гарний стимул бути активними та перемагати!

Тривалість квесту – 2 години. Ми запевняємо, що у компанії козаків та козачок час промайне непомітно. На згадку про інтерактивну козацьку пригоду клас неодмінно отримає козацьку грамоту, а кожен учасник квесту дістане частину козацького скарбу.

Вартість: 300 грн. з особи (для групи більше 15 осіб), 4500 грн з групи (якщо у групі до 15 осіб).

Маєте питання або бажаєте забронювати дитячий квест для шкільної групи? Телефонуйте просто зараз за номером 067 546 24 14 (вайбер).

Не баріться, обирайте свій особливий квест та бронюйте Ваше незабутнє свято! 


Коли

Пн–Нд 10:00–16:00.


Вік

6+


Вартість

Дитячий квиток: 300 грн (Для групи більше 15 осіб)


Телефон

+380 (67) 546 24 14


Посилання


Адреса

Київ