DEC camp

DEC camp


DEC camp - це простір для здорового розвитку, формування життєвих компетенцій і самореалізації кожної особистості.

DEC Camp - це інноваційний дитячий табір в Мігово (Карпати), де ми вчимо дітей змінювати світ, починаючи з себе!

  • Краща альтернатива мовним центрам за кордоном: В DEC сamp працюють сертифіковані педагоги і вожаті native-speakers з США, Канади, Великобританії, Ірландії, Австралії та інших країн. Щороку перед початком табірного сезону вони проходять 100 годин тренінгів та навчання за стандартами Американської асоціації таборів.

  • Англійська набуває сенсу: Перебування кемперов протікає на головному мовою табору - англійською. На уроках вони пишуть листи в NASA, за обідом обговорюють афоризми Стіва Джобса, на талант-шоу виконують пісні Imagine Dragons, а на ніч слухають "Алісу" в оригіналі. Використовуючи англійська для вирішення конкретних завдань тут і зараз, кемпери буквально закохуються в його вивчення. Так включити самомотивацію в школі - майже неможливо.

  • Професії майбутнього від провідних університетів світу: У таборі дітей чекають 6 базових курсів про професії майбутнього на вибір. Курси розроблені спільно з нашими партнерами: European University, Swiss Education Group, Vancouver Film Academy.

  • Команда DEC camp - це ментори дітей і партнери батьків: тут супроводжують і підтримують кемперів на шляху дорослішання і становлення далеко від батьків. У таборі постійно працюють 2 психологи, готові допомогти дитині розібратися в будь-якому питанні, від адаптації в таборі до проблем в спілкуванні з дітьми.

Детальну програму, розклад змін та дня кемперов дивіться у нас на сайті!
Контакти

+38 0800 304 400
+380 (44) 334 34 01
camp@dec.ua


Посилання


Адреса

Київ