Code Club Україна

Code Club Україна


Code Club Україна – всеукраїнська мережа волонтерських клубів кодування для дітей 8-13 років.


Мета Code Club - зробити IT-освіту доступною для кожної дитини і об’єднати всіх представників IT-галузі у дружне ком`юніті, здатне змінювати країну та світ на краще.

Проєкт отримав офіційну підтримку Міністерства Освіти і Науки України та вітчизняних IT-компаній.

Code Club Україна є частиною Міжнародної волонтерської ініціативи Code Club World, родом з Великобританії. Її заснували у 2010 році британські волонтерки – веб-дизайнер Клер Саткліф і програміст Лінда Сандвік. Навчальна програма настільки сподобалася дітям, що її переклали вже вісьмома мовами, а спільноти Code Club виникли більш як у 20 країнах світу. Україна першою переклала програму національною мовою, і тепер її пропонують дітям і волонтерам – усім тим, хто прагне розвиватися в IT-напрямку та розбудовувати цю галузь.

Для цього Code Club Україна:

  • навчає IT-спеціалістів бути менторами, дає можливість передавати свої знання та реалізувати важливу соціальну місію;
  • надає можливість студентам-айтішнікам зробити перші кроки в кар’єрі;
  • на прикладі кращих спеціалістів галузі формує у малечі здорову рольову модель. Так формується успішне та конкурентне IT-середовище країни.

Україна долучилася до проєкту Code Club World у 2013 році. За 6 років роботи було створено 1711 клубів, в яких 20822 учнів вивчали програмування! Наразі Code Club Ukraine має представництва у 17 регіонах країни.


Контакти

+380 (95) 428 50 05
info@codeclubua.org


Посилання


Адреса

Київ
вул. Симона Петлюри, 30