Clever SchoolПриватна школа Clever School на Позняках - школа, яка впроваджує сучасні освітні програми, розвиває особисті якості, навички роботи в команді, навчає усвідомлено опрацьовувати інформацію, мати власну думку на соціальні виклики.

 

  • Персональний вектор розвитку дитини у Клевер Скул

Педагоги приватної школи Clever School використовують форми роботи, орієнтовані на учня, підтримують кожного, долучаючи до освітнього процесу.

Учні досліджують цікаві для них теми та аналізують процес свого навчання.

Для легкої інтеграції в суспільство в приватної школи Clever School на Позняках, Осокорках розвиваємо культуру довіри, турботи та взаємоповаги серед учнів та дорослих.

  • Проектна работа - вирішення задач із реального світу

Проекти в Clever School - міждисциплінарні, щоб отримати цікавий, значущий результат. Учні включені у вирішення задач, бо вони практичні, реальні і "живуть" за стінами школи.

Учні вивчають світ, проводячи польові дослідження, вирішують проблеми діючих організацій, зустрічаються з експертами різних налузей.

Проектна робота реалізується в невеликих групах. Завершені роботи презентуються в  приватній школі Clever School на Позняках, Осокорках для всіх бажаючих.

  • Партнерство/співпраця у Клевер Скул

Прозорість та відкритість при комунікації між усіма учасниками освітнього процесу — учнями, педагогами та батьками.

Оперативність надання батькам інформації про розвиток і досягнення дитини, своєчасний зворотній зв'язок педагогам завдяки використання Office 365 Education.

  • Учні Клевер Скул - розумні та незалежні особистості, які самостійно роблять вибір, критично мислять, висловлюють свої думки, розуміють інших, усвідомлюють відповідальність за власні дії, розвивають свої таланти, творять себе і суспільство.


Більше інформації на сайті https://clever-center.com.ua/


Контакти

+380 (68) 411 01 01


Посилання


Адреса

Київ
вул. Іжевська 15А