Centro Vamos

Centro Vamos


Vamos CLUB - найактивніший іспанський клуб в Україні!

Різноманіття культурних заходів, в тому числі участь у заходах ПОСОЛЬСТВ Іспанії, Куби, Мексики, Аргентини: концерти, свята, танці, засідання ораторского клубу, перегляди кіно, пікніки та спортивні змагання, кулінарні мастер-класи та інші заходи!

Іспанський центр Vamos вже декілька років проводить не лише заняття, але і концерти, танцювальні вечори, кінопокази та інші культурні заходи. Як показує практика, вже за перші місяці навчання студенти спокійно можуть підтримати розмову на повсякденні теми.


Занурення в іспаномовне середовище, не виїжджаючи з України.

Іспанська для дітей молодшої шкільної, середньої та старшої категорії. Практика індивидуальних занять з дошкільнятами. Мовний табір на каніикулах (в Києві та в ІСПАНІЇ). Наймолодші учні - п'ятирічні діти.

Для дітей розроблена особлива програма "Іспанська граючись". Діти природно засвоюють мову, не додаючи особливих зусиль. Викладачі залучають їх до захоплюючої гри, і як результат - дитина починає говорити іспанскою! Діти грають в УНО, Монополію, розвиваючі яскраві ігри з вивчення мови, привезені з Іспанії та Латинської Америки.

 

Оголошений набір в нові групи для дітей, в яких враховується вік та рівень знань. Всі викладачі - україньскі філологи та носії мови з досвідом роботи з дітьми. Курс "Іспанська граючись" успішно проводили в Кідландії (для дітей від 5 до 13 років). Як правило, учні середньої та старшої школи надають перевагу молодіжній групі на основі Іспанського центру на Подолі.


Контакти

+380 (93) 155 51 50
+380 (93) 554 57 18
vivavamos@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
вулиця Кирилівська, 3

Як дістатися?

5 хвилин від м. Контрактова