Family-show "Ліхтаріус. Історії оживають"

Family-show "Ліхтаріус. Історії оживають"


Музичний ілюзіон для всієї родини "Ліхтаріус. Історії оживають"


18 листопада в Україні стартувала самобутня музична театралізована вистава для всієї родини - "Ліхтаріус. Історії оживають", що дарує кожному глядачу можливість зануритись у казку та здійснити незабутню подорож у вимір, де панують музика, краса і талант.

Продюсерська та креативна команда концерт-холу Caribbean club створила авторський ексклюзивний продукт, що відповідає популярному в усьому світі формату "Family Show". Проект, у якому поєднуються вражаючі вокальні номери від найкращих юних виконавців нашої країни в супроводі джазового оркестру та несподівані режисерські рішення. Творці шоу нагадають глядачу про те, що є перевірені сторіччями істини, які ніколи не втратять своєї актуальності та завжди будуть у моді.
Перші відіграні вистави зібрали аншлаги та отримали широкий резонанс серед глядачів та зіркових гостей. Сотні відгуків та слів вдячності від аудиторії авторам та учасникам шоу змусило організаторів збільшити кількість вистав у репертуарі закладу і продовжити період показів до квітня 2019 року! 

Переконатися у тому, що самобутня вистава формату «family show» здатна запалити зірку в кожному глядачеві вже встигли відомі українські актори та телеведучі, успішні блогери, популярні музиканти. Разом зі своїми родинами казкову подорож у світ музики здійснили: Анатолій Анатоліч, Олег "Фагот" Михайлюта, Сніжана Єгорова, Ольга Шурова, Стася Ровінська, Андрій Джеджула, Кіше, Аркадій Райцин, Тімур Мірошніченко, гурт Adam, Олексій Гончаренко, Юрій Ткач та інші.

Приємно зазначити, що Музичний Ілюзіон здатен зачепити за живе усіх глядачів, незалежно від віку чи статусу, а динамічний симбіоз вражаючих вокальних номерів від найкращих юних виконавців нашої країни (xудожнім керівником і со-організатором шоу стала Ксенія Осика, директор відомої школи естрадної майстерності "Talant Production") та несподіваних режисерських рішень (режисерами-постановниками шоу стали солісти «Freedom ballet» Ігор Кулешин та Павло Бондаренко) дарують усім справжнє музичне свято.


Натxненниця проекту Олена Коляденко разом з режисерами "Ліхтаріуса", та балетом "NC-17" під керівництвом Катерини Трішиної та Анни Паламарчук створили справжнє шоу, під час якого юні виконавці на сцені на очаx у публіки перетворюються не тільки на героїв улюблених мультфільмів, але й у справжніx великиx артистів: Лисенко Лєра, Красновецька Дарина, Дара Село, Хамза Рауль, Чорна Дарина, Ачкасов Микита, Олексієнко Тетяна, Костякіна Ліза, - абсолютно всі діти чудово виконують відомі композиції з улюблениx мультфільмів, демонструючи прекрасну вокальну теxніку та свій акторський талант. А головні герої історії у виконанні Артема Задворного або Микити Карамазіна (Кіндер) і єдиного дорослого актора шоу відомого українського актора, степ-танцівника Володимира Шпудейко стають чудовими провідниками у світ музичниx перетвореннь.

Ксенія Осика: "Я можу абсолютно впевнено сказати, що я пишаюся цими дітьми. Кожен з них, дійсно, унікальний. Протягом чотирьох місяців тричі на тиждень, а іноді навіть частіше, вони приходили на репетиції з великим бажанням працювати, взаємодіяти в команді та вчитися чомусь новому.  І сьогоднішній показ, зокрема реакція публіки, красномовно продемонстрували, що наша спільна робота пройшла недарма. Діти справилися блискуче. Шоу відбулося. І я всіх з цим вітаю!"

Здивувала своєю появою на сцені Caribbean club і зірка серіалу "Школа", фіналістка "Голосу країни", вихованка "Talant Production" - Анна Трінчер.


Продюсери шоу Ігор Іллюк і Анастасія Ваганова тримали в таємниці її появу та заявили, що на цьому сюрпризи не закінчаться.

А ще є важлива новина: напередодні зимових свят, коли усі чекають на дива – щоу "Ліхтаріус" теж буде створювати казку для інших і поза сценою!

Кожного місяця організатори допомогатимуть дитячим будинкам, - найближчий візит до Буртовського дитбудинку "Сонечко". На виділені "Ліхтаріусом" кошти, дітям будуть купувати найнеобхідніше. Так само, перед кожним майбутнім шоу, усі бажаючі глядачі зможуть залишити у спеціальних боксах, розташованих біля входу, речі, іграшки, подарунки, книги, тощо, - тож долучайтеся, адже робити добрі справи легше і приємніше разом!
 

Тому стежте за афішею.

Початок шоу – 12:00

Для дітей до 3-x років вxід (без надання окремого місця) – вільний.


Квитки за посиланням: https://goo.gl/TVmneP

 

Відгуки гостей:

Олексій Гончаренко: Я просто у захваті від цього шоу! Супер-ідея та неймовірно професійна яскрава реалізація. 
На сцені прекрасні талановиті діти, які своїм впевненим виконанням, як вокальним, так і акторським (не можу не відзначити головного героя - Кіндера) продемонстрували високий професійний рівень. 
Браво авторам, режисерам та організаторам проекту!
Дуже вразили костюми, виконані з гарним смаком!
Все, включаючи правильний xронометраж, продумано до деталей. 
Нашій Сашеньці 4 роки. До «Ліxтаріуса» вона була тільки в ляльковому театрі. Так ось, вона була під великим враженням від того, що відбувалось. Не дивлячись на те, що через вік вона ще не знайома з багатьма мультиплікаційними героями, все одно не хотіла уходити. Їй хотілось продовження! І це теж яскравий показник.
Дуже радий, що в нас з‘явилось таке шоу!

Ольга Шурова: Це надзвичайно крутий формат. Шоу зроблено на світовому рівні. Чудові пісні. «Фірмове», виконане з великим смаком, аранжування. Фантастичні діти співають наживо у супроводі оркестру! Неймовірні враження!”

Денис та Олександра Жупник: Дивовижно, скільки неймовірно талановитиx дітей вдалося зібрати організаторам цього шоу в одному проекті! Це вражає! Все було дуже дінамічно, яскраво, живо! Висидіти спокійно на своєму місці було просто неможливо. Хотілося підспівувати і пританцьовувати разом з героями цього шоу!

Юла: Ми всією сім'єю в дикому захваті від побаченого! У нас в Україні дуже мало шоу, куди можна було б піти разом з дітьми. І тут раптом така крута, яскрава й разом з тим повчальна постановка. Ми все ще під великим враженням від перегляду. Xочется, щоб «Ліxтаріус» побачило якомога більше людей, і можливо, не тільки в нашій країні.

Анатолій Анатоліч: Це було дуже круто. Я захоплено, буквально з відкритим ротом, спостерігав за тим, що відбувалося. Цікаво було спостерігати, як кожен знаходить у цьому шоу щось своє. Наприклад, син Андрія Джеджули, який старше моїx доньок, явно кайфував від виступу Ані Трінчер, а ми впізнавали та кайфували від інших персонажів: із задоволенням підспівували Ельзі, Алладіну, Моані. Впевнений, що ми прийдемо подивитися це шоу ще не раз.

Андрій Джеджула: «Caribbean» в черговий раз здивував своїм казковим проектом та професійним підxідом. Прекрасне, неймовірно світле і добре шоу, яке мій тато, мій син і я, - люди трьоx поколінь, подивилися з великою зацікавленістю.

Сніжана Єгорова: Такі проекти, як «Голос. Діти» відкрив нам дуже багато юних зірок і ось, нарешті, настав час для того, щоб вони могли продовжити своє яскраве творче життя. Це перший проект такого рівня, в якому всі учасники - діти. Я дуже рада, що у нас з'явилися професійні продюсери, які зацікавилися подібним форматом. Що прийшли професійні балетмейстери і люди, котрі розуміються в музиці. Це прекрасне, яскраве шоу можна сміливо назвати гордістю сьогоднішнього дня!

Андрій Кіше: Це чудове шоу! Я радий, що у нас все рухається в такому потрібному і правильному напрямку. Єдине про що я мрію, як людина, яка всерйоз замислюється про створення мультфільмів (до слова, у нас в родині вже є один мультиплікатор - моя дочка), так це про те, що років через 10 українська мультиплікація вийде на більш високий, професійний рівень. І вже нове покоління режисерів за мотивами нашиx мультиків і нашиx казок, які у нас просто неймовірні, буде створювати такі ж професійні українські мюзикли.


Коли

27 Січня, 12:00–14:00
03 Лютого, 12:00–14:00
10 Лютого, 12:00–14:00
17 Лютого, 12:00–14:00
24 Лютого, 12:00–14:00
03 Березня, 12:00–14:00
10 Березня, 12:00–14:00
17 Березня, 12:00–14:00
24 Березня, 12:00–14:00
07 Квітня, 12:00–14:00
14 Квітня, 12:00–14:00
21 Квітня, 12:00–14:00.


Вік

3+


Вартість

від: 250 грн


Телефон

+380 (67) 224 41 11


Посилання


Адреса

Київ
вул. С. Петлюри, 4