Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Рятівні сторітайми з Goethe-Institut: Не повертай за ріг!

Рятівні сторітайми з Goethe-Institut: Не повертай за ріг!


22 жовтня, у четвер, Букмоль і Goethe-Institut Ukraine запрошують усіх маленьких книголюбів на інтерактивне онлайн читання німецької книжки-картинки Дірка Штайнхофеля “Не повертай за ріг!”.

“Не повертай за ріг! Чуєш? Не за ріг!»- каже мама Еммі. Як нудно! Але як це часто стається, раптом ноги Емми починають крутити педалі її триколісного велосипеда, проминаючи один поворот за іншим. Вона швидко мчить, вітер дме їй в обличчя, різнобарвне листя кружляє в повітрі. І починається пригода. Мавпи лазять по деревах, кораблі пливуть морем, коні шалено стрибають навколо. Чи всі вони просто загадкові тіні? У будь-якому випадку це захоплююче. Що чекає дівчинку за наступним поворотом? Чи не загубиться Емма, блукаючи парком? Кого ще вона зустріне? Відповіді на ці питання будемо шукати під час онлайн читання захопливої історії, яка дозволить нам побачити світ очима Емми та випробувати її безмежну уяву. А після читання на всіх чекає пригодницький майстер-клас!

Читання відбудеться у межах спільного проекту Букмоль та Goethe-Institut Ukraine.

Для дітей віком 3+.

Приєднатися до читання можна за попередньою реєстрацією (на вказану вами при реєстрації електронну адресу ми надішлемо посилання на відеоконференцію):
https://forms.gle/S4jEFBQ7NyPE2jot5


Коли: 22 жовтня, 13:00, четвер.

Читаємо українською (переклад Букмолі) за виданням: Nicht um die Ecke/ Dirk Steinhöfel — FISCHER Sauerländer; 2018.


Вік

0+


Посилання


Адреса

Київ