Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Літклуб Букмоль: Повітряна книгарня Франкліна

Літклуб Букмоль: Повітряна книгарня Франкліна


Скучили за "живими" зустрічами літклубу Букмоль?

Букмоль готові зустрічатися з вами вже цієї суботи у прекрасному місці — Дитячій бібліотеці на Подолі з прекрасною книжкою!

А чи знаєте ви, що дракони понад усе на світі люблять читати? Та ще й не просто читати, а читати вголос? А чи знаєте ви, що дракони понад усе на світі мріють не спалювати палаци та викрадати принцес, а ділитися своєю любов’ю до книжок і читання з іншими? Ні? Можливо ви так думаєте лише тому, що досі не знайомі із головним героєм вишуканої та чарівної книжки-картинки Джен Кемпбелл і Кейті Гарнет «Повітряна книгарня Франкліна».

Але вже 27 лютого, на зустрічі Літклубу Букмоль у затишній Дитячій бібліотеці на Подолі, ви зможете виправити цю прикру помилку та нарешті потоваришувати із милим драконом Франкліном і його маленькою подружкою Луною.

А після розглядання та читання книжки «Повітряна книгарня Франкліна» в українському перекладі від Букмолі на усіх маленьких і великих книгоманів і драконолюбів очікує творче завдання, на якому ми спробуємо осмислити цю натхненну історію, яка руйнує відомі казкові стереотипи.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/kZSxRE2U4DvndWy1A

Увага! Нагадуємо, що захід відбувається відповідно до вимог МОЗ щодо маскового режиму та дотримання соціальної дистанції.

Читаємо українською (переклад Букмолі) за виданням: Franklin’s Flying Bookshop / Jen Campbell, Katie Harnett. — Thames & Hudson, 2017.


Вік

4+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (93) 767 43 81


Посилання


Адреса

Київ
Дитяча бібліотека на Подолі (метро Контрактова площа, вул. Межигірська, 25)