Смарт-годинник з GPS для підлітка: 8 причин вибрати Apple Watch


Опубліковано 03 Січень 2024 о 18:00

Блог Діти в місті Київ >  Оглядові статті >  Смарт-годинник з GPS для підлітка: 8 причин вибрати Apple Watch


Смарт-годинник з GPS для підлітка: 8 причин вибрати Apple Watch

Photo: www.ctrs.com.ua


У світі сучасних технологій та зростаючої потреби в безпеці дітей смарт-годинник з GPS став незамінним аксесуаром для дбайливих батьків. Однак, серед безлічі доступних варіантів, Apple Watch виділяються як один із найкращих варіантів для дітей та підлітків. Вартість цього аксесуара не низька. Ви можете придбати смарт-годинник інших брендів із GPS за ціною від однієї тисячі гривень. Але якщо вирішили купити Apple Watch для учня старших класів, це буде абсолютно правильне рішення з таких причин.


Чому варто вибрати Apple Watch з GPS для підлітка


1. GPS-відстеження розташування

Однією з ключових особливостей Apple Watch є вбудований GPS. Ця функція дозволяє вам точно визначати розташування дитини в реальному часі. Ви можете легко дізнатися, де він знаходиться, і бути впевненим у його безпеці.

2. Оповіщення та можливість дзвінків

Незабаром, коли Apple Watch з підтримкою GPS + Cellular (мобільний зв'язок) з'являться у списку сертифікованих пристроїв з eSIM, батьки отримають можливість надсилати текстові повідомлення і навіть дзвонити своїм дітям. Це ідеальний спосіб залишатися на зв'язку та спілкуватися з дитиною у разі потреби. Також годинник зможе працювати в автономному режимі без iPhone. А вже сьогодні на них можна отримувати повідомлення про важливі події, наприклад, нагадування про прийом ліків, що робить їх ще кориснішими.

3. Функція SOS

Apple Watch оснащені функцією SOS, яка дозволяє вашій дитині швидко викликати допомогу у разі надзвичайної ситуації. Якщо дитина впала і перебуває деякий час без руху, смарт-годинник автоматично надішле повідомлення про місцезнаходження потерпілого та запит про допомогу на вказані контакти.

4. Крокомір та моніторинг активності

Крім функції відстеження розташування, Apple Watch підтримує моніторинг фізичної активності. Це чудова можливість стежити за здоров'ям підлітка та заохочувати його до активного життя. Крокомір та функції моніторингу можуть стати відмінним стимулом для більш активного способу життя.

5. Геозони та повідомлення про вхід/вихід

Якщо ви придбали Apple Watch GPS + Cellular, ви можете створювати геозони та отримувати повідомлення, коли ваша дитина входить або виходить з певних місць, таких як школа, будинок або спортивна секція. Це дає вам додатковий контроль за його місцезнаходженням та безпекою. Цю функцію сьогодні планують впроваджувати провідні оператори мобільного зв'язку в Україні. Також на App Store є програми для моніторингу Геозон та пересувань.

6. Стеження за сном

Турбота про якість сну також важлива. Apple Watch обладнано функцією моніторингу сну, яка допомагає вам стежити за сном дитини. Це може бути корисним для забезпечення правильного режиму відпочинку та неспання.


Photo: www.ctrs.com.ua


7. Водостійкість

Apple Watch мають найвищий рівень водостійкості, що робить їх стійкими до води і дозволяє дітям використовувати годинник навіть під час купання або прогулянок під дощем. Це збільшує довговічність пристрою та забезпечує його надійність.

8. Екосистема Apple

Ще однією істотною перевагою Apple Watch є інтеграція з екосистемою Apple. Ви можете використовувати програми та послуги, такі як Find My iPhone, щоб відстежувати втрачені пристрої, а також синхронізувати дані між пристроями для більш зручного контролю.


Замість висновку


Смарт-годинник Apple Watch – це ідеальне рішення для батьків, які хочуть забезпечити безпеку та комунікацію зі своїми дітьми. З функціями GPS, оповіщень та моніторингу активності, вони надають безліч можливостей для забезпечення безпеки та контролю за переміщеннями. Завдяки інноваційним технологіям та надійній роботі Apple Watch стають надійним супутником для ваших дітей.

Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук