Чому приватна школа Capital Union School – найкращий вибір для вашої дитини!?


Опубліковано 18 Грудень 2023 о 14:00

Блог Діти в місті Київ >  Освіта >  Чому приватна школа Capital Union School – найкращий вибір для вашої дитини!?


Чому приватна школа Capital Union School – найкращий вибір для вашої дитини!?

Photo: Capital Union School


Вибір школи для вашої дитини – це важливе рішення, яке має значний вплив на її майбутнє. Школа – це місце, де ваша дитина проводить значну частину свого дитинства, вчиться, росте та розвивається як особистість. Якщо ви шукаєте школу, яка пропонує якісну освіту, стабільно високий рівень знань учнів, активне шкільне життя, приватна школа Capital Union School стане найкращим вибором для вас!


Video: Capital Union School


Конкурентні переваги


Навчання в Capital Union School має численні конкурентні переваги, що роблять її особливою та важливою для батьків і учнів. Серед них:


Якісна освіта


Ми пропонуємо широкий спектр навчальних програм, які відповідають Державному стандарту освіти України. Профільні дисципліни – математика за технологією «Росток», англійська мова, програмування, основи бізнесу та маркетингу, починаючи з молодшої школи. Ваша дитина отримає комплексну освіту, яка підготує її до складних викликів сучасного світу.


Фінансова грамотність та основи бізнесу


У Capital Union School проводяться заняття з основ фінансової грамотності та бізнесу. Діти навчаються за програмою бізнес-школи KidsMarketing. Ця програма спрямована на розвиток підприємницьких якостей, формує уявлення про різні сфери бізнесу, навчає мисленню бізнесмена та мотивує до усвідомленого вибору професії. Учні отримують знання про те, як управляти своїми грошима, дізнаються, як складати бюджет, накопичувати гроші та інвестувати їх. Це допомагає їм приймати обґрунтовані фінансові рішення та досягати своїх фінансових цілей.


Програмування


Заняття з програмування проводяться в Capital Union School з першого класу. Учні нашої школи вивчають базові мови програмування, такі як Scratch, Python, Java, а також HTML та CSS. Наші викладачі вчать дітей створювати захопливі анімації, міні ігри, додатки та веб-сайти. Заняття з програмування розвивають критичне і логічне мислення, креативність та дизайн-мислення. Школа дає базу знань для отримання будь-якої IT-професії у майбутньому.


Партнерство з Кембриджським університетом


Capital Union School є однією з небагатьох шкіл в Україні, яка має статус офіційного освітнього партнера видавництва Кембриджського університету. Це свідчить про те, що школа пропонує високоякісну освіту, яка відповідає міжнародним стандартам. У школі з п’ятого класу діє білінгвальна система навчання. Кожного року наші учні складають іспит Cambridge та отримують сертифікат, що підтверджує рівень їх високого володіння іноземною мовою. Крім цього, партнерство дозволяє учням школи брати участь у міжнародних освітніх проектах і програмах.


Активне шкільне життя


Позакласні заходи відіграють важливу роль у житті нашої школи. Вони допомагають зробити шкільне життя більш насиченим і різноманітним. Завдяки позакласним заходам наші учні розвивають свої інтереси та таланти в різних сферах, таких як спорт, мистецтво, музика, театральна діяльність та інше.

Кожного тижня в Capital Union School проводяться цікаві заходи, які роблять перебування дітей у школі більш приємним, яскравим та незабутнім.


Безпечне та підтримуюче середовище


Capital Union School має дружній колектив викладачів, які піклуються про своїх учнів. Вони створюють позитивну атмосферу в класах і допомагають учням досягти успіху в навчанні. Ми ставимо на перше місце індивідуальний підхід до кожного учня. В кожному класі навчається не більше 14 дітей. Це дозволяє нам забезпечити кожному учневі необхідну увагу та підтримку.


Високий професіоналізм педагогів


Одним з ключових факторів, які визначають успіх приватної школи Capital Union School, є високий професіоналізм її педагогів. Наші вчителі – це віддані професіонали, які не просто передають знання, але і надихають дітей досягати найвищих висот. Усі вони мають вищу педагогічну освіту, глибокі знання з предмету, який викладають, і вміють зробити навчання цікавим та доступним.


Інноваційна педагогіка


Школа використовує різноманітні методи та підходи до навчання, які допомагають учням ефективно засвоювати матеріал, отримувати задоволення від процесу навчання та розвивати творчі здібності. Серед методів навчання, які використовують наші викладачі, є проектна діяльність, активізація творчості, техніки формування критичного мислення та ігрові методики.


Сучасна матеріальна база


Усі кабінети Capital Union School оснащені сучасним обладнанням, таким як інтерактивні дошки, планшети та інші мультимедійні засоби. Це дозволяє викладачам використовувати різноманітні методи та прийоми навчання, щоб зробити навчальний процес цікавим і ефективним.


Велика закрита територія


Школа має 1 гектар обгородженої прилеглої території з власним футбольним та баскетбольним полями, мотузковим парком, обладнаними ігровими та спортивними майданчиками. Вхід на територію школи здійснюється через пропускну систему та контролюється охоронцем.


Зручне місцерозташування


Приватна школа Capital Union School знаходиться на провулку Керамічному, 7а, в Голосіївському районі міста Києва, біля ст. м. Деміївська. Зручне місцерозташування дозволяє батькам і учням легко добиратися до школи, що є важливою умовою для комфортного навчання.


Понад 15 років успішного досвіду


Приватна школа Capital Union School почала своє існування в 2017 році на базі мережі дошкільних навчальних закладів Teremok Union, яка була заснованана у 2008 році. За цей час навчальний заклад підготував до школи близько 4000 майбутніх першокласників, які успішно вступили до українських гімназій та ліцеїв.

Усе це робить приватну школу Capital Union School пріоритетним вибором для батьків, які хочуть для своїх дітей найкращої освіти.

Не втрачайте можливість забезпечити свою дитину якісною освітою та підготувати її до майбутнього успіху. Оберіть приватну школу Capital Union School – шлях до найкращого майбутнього вашої дитини!Детальніше про навчання у школі Capital Union School та для запису на співбесіду звертайтесь за телефонами: +380 (96) 177 01 44, +380 (68) 492 30 75.


Адреса:

  • м. Київ, пров. Керамічний, 7а (ст. м. Деміївська)

Email:

  • capschool.kiev@gmail.com

  

Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук