ІТ курси та STEM освіта для дітей у Києві на 2023-2024 навчальний рік


Опубліковано 27 Жовтень 2023 о 12:00

Блог Діти в місті Київ >  Освіта >  ІТ курси та STEM освіта для дітей у Києві на 2023-2024 навчальний рік


ІТ курси та STEM освіта для дітей у Києві на 2023-2024 навчальний рік

Photo: «Діти в місті»


У сучасному світі, де технології стають невід'ємною частиною нашого життя, галузь ІТ представляє собою майданчик необмежених можливостей. Завдяки стрімкому розвитку цієї сфери, професії, пов'язані з інформаційними технологіями, відзначаються високим попитом та конкурентоспроможністю на світовому ринку праці.

У контексті цих тенденцій, для наших дітей відкриваються унікальні можливості навчання та розвитку. Сфери діяльності у цій галузі різноманітні – від програмування до цифрового дизайну. Тому кожна дитина може знайти щось своє.

«Діти в місті» зібрали для вас інформацію про IT-школи Києва, які стануть чудовим стартом для вашої дитини.


Інжинірингова школа #Brobots (online)Photo: Brobots


Гуртки #brobots онлайн


 • Всі заняття проводяться викладачами наживо в режимі відеочату

Учень має можливість відразу ставити всі питання і з'ясовувати для себе незрозумілі моменти.


 • Максимум 8 учнів в групі

Це дає змогу викладачу приділити максимум уваги для кожного учня.


 • Перше заняття безкоштовне

В учня є змога спробувати чи підходить йому даний формат навчання.


 • Усі записи занять є у вільному доступі для учнів

Учень може передивитись урок, якщо був відсутнім або при потребі, повторити матеріал у зручний час. Для навчання потрібно лише комп’ютер, мікрофон та вебкамера.


 • Комунікація з вчителем

Учень може ставити питання викладачу та отримувати відповіді за межами уроку. Комунікація вчителів та групи продовжується навіть після уроку у telegramVideo: Brobots


 • Scratch. Програмування для найменших

Scratch - це графічна мова програмування для дітей та початківців, де можна створювати програми, рухаючи блоки, щоб виконати різні дії. Це спрощений і веселий спосіб вивчення основ програмування.


 • Roblox Studio - створення власних 3D світів

На заняттях крок за кроком ви освоїте ази побудови різновидів 3-D світів, а також навчитеся додавати в гру об’єкти, що рухаються і інтерактивні об’єкти оточення та інше.

Ви зможете створювати свої повноцінні ігри, розвити логічне та аналітичне мислення.


 • Construct 3. Основи створення 2D ігор

Знайомство та практична робота з Construct 3, гейм-дизайнінг, левел-дизайнінг, створення комп’ютерних ігор на базі Construct 3. 

Construct 3 – це новий потужний ігровий HTML5 конструктор для створення 2D ігор.


 • Python. Програмування для дітей та підлітків

Курс присвячений вивченню сучасної мови Python. Ключовими фішками курсу є багато практики і максимальна адаптованість для дітей та підлітків.


 • Blender. Моделювання 3D персонажів

Курс Blender для дітей - це захоплююча можливість вивчити 3D-моделювання та анімацію. Діти вчаться створювати світи, об'єкти та анімацію, також цей курс сприяє креативному розвитку та навчає молодших користувачів творити власні 3D-шедеври. 


Детальніше про гуртки за посиланням.


Телефон:

 • +380 (44) 300 27 35


   Онлайн курси для дітей від DAN IT educationPhoto: DAN IT


Якщо ваша дитина постійно сидить в гаджетах й першою розповідає про технологічні новинки, саме час починати перетворювати її хобі на майбутню успішну професію. IT-сфера одна з найбільш перспективних, адже вона пропонує швидкий ріст, високу заробітну плату, можливості релокації, вільний графік та різноманітні бонуси від компанії. Все це може стати частиною життя вашої дитини, якщо ви зараз допоможете йому зробити перший крок до затребуваної професії. Сьогодні діти починають кодити вже в 9 років, а у підлітковому віці вони створюють повноцінні продукти та конкурують з розробниками на фрилансі.


Якщо ви хочете забезпечити дитині перспективне майбутнє, зверніть увагу на курси для дітей від DAN IT. Навчання базується на практиці та актуальних навичках, які допоможуть дитині стати затребуваним спеціалістом в майбутньому. Діти навчаються під наглядом досвідчених викладачів та отримують постійну підтримку від менторів. Навчальна програма охоплює не тільки технічні аспекти, але й Soft Skills, які допомагають розвинути креативність, критичне мислення та навички для ефективної роботи в команді.


Основи програмування

Програма для дітей 9-12 років, триває 8 місяців. За час навчання дитина опанує такі технології як HTML/CSS, SCRATCH, Python, Wix. Дитина навчиться створювати сайти, розроблятиме мінідодатки з Python, створить власну гру, використовуючи програму Scratch, а також на модулі з Soft Skills підліток опанує знання, за допомогою яких він вмітиме ефективно керувати часом, знаходити нові рішення, генерувати та реалізовувати ідеї. Після курсу дитина зрозуміє, чи хоче вона розвиватися як верстальник, бути розробником або пітчити проєкт замовнику.


Школа веброзробки

Програма для дітей та підлітків 9-12 років, триває 9 місяців. За час навчання дитина опанує HTML/CSS, JS, Figma, GitLab. Підліток познайомиться з мовою JavaScript, навчиться верстати, вивчить інструменти для роботи фронтенд-розробником та створить для портфоліо понад 10 проєктів. Також підлітки опанують важливі Soft Skills, навчаться тайм-менеджменту та роботі в команді за системами Scrum та Agile. Після завершення програми на дитину чекає захист проєкту. Якщо вас зацікавили курси, реєструйтесь на консультацію до кар'єрного-менеджера за посиланнямАдреса:

 • пр-т Павла Тичини, 1в, ТОЦ «Silver Breeze», офіс А, 6-й поверх

Телефон:

 • +380 (800) 335 695 (Дзвінки безкоштовні)


   
Академія професій майбутнього (online)Photo: Академія професій майбутнього


Чому варто записати дитину на онлайн курси у "Академію професій майбутнього"?


Якість шкільних знань завжди залишається предметом дискусій, з якої сторони дивитися. Існують як прихильники навчальних програм, так і ті, хто не задоволений їхніми результатами. Однак важливо розуміти, що майбутнє кожної дитини залежить не лише від школи та вчителів, але і від самої дитини та її батьків. Чим більше мотивації до саморозвитку виявляє дитина, тим вищі її шанси на досягнення великих результатів у житті. Саме тут на допомогу можуть прийти онлайн курси для дітей.

"Академія Професій Майбутнього" - це унікальна освітня онлайн платформа для вивчення різних ІТ-напрямків для дітей 6-16 років. В Академії все створено з урахуванням дітей: тут немає нудної теорії, інформація засвоюється під час створення власних ІТ-проектів, заняття проводяться динамічно та активно, і найголовніше - кожен учень має можливість реалізувати свої ідеї, починаючи від відеороликів і закінчуючи комп'ютерними іграми.


Приєднуйтесь до нашої спільноти та обирайте найкраще!Video: Академія професій майбутнього


Кожен учень - це окремий Всесвіт для нас. Ми готові подолати будь-які виклики разом з ними. Чи хочете створити свого 3D-персонажа? Немає проблем! Або можливо створити власну міні-комп'ютерну гру? Чи стати відомим блогером? Вперед!


Після безлічі спроб і помилок ми створили найкращі умови для всебічного технологічного розвитку ваших дітей:

 • дружня атмосфера підтримки та однодумців,
 • професійні викладачі-ментори – успішні ІТ-спеціалісти, професіонали медіа-індустрії, для яких учні є справжніми друзями, а викладання – улюбленим хобі,
 • методика project-навчання – учні постійно використовують знання на практиці, працюючи над власними проєктами та ідеями,
 • особистісний розвиток – ми працюємо і над емоційно-вольовою сферою кожного учня, розвиваємо навички тімбілдингу, креативного мислення та ефективного спілкування.


Ми пропонуємо широкий спектр курсів:

Робототехніка:

 • Arduino

Програмування:

 • Дизайн та розробка комп’ютерних ігор,
 • С/С++,
 • Python,
 • Java,
 • Веброзробка сайтів,
 • Roblox
 • Minecraft: програмування на Python,

Дизайн:

 • Анімація та 3D моделювання,
 • Покадрова анімація
 • Графічний дизайн – Photoshop,
 • Дизайн інтер’єрів,
 • YouTube-відеоблогінг та відеомонтаж.


Телефони:

 • +380 (98) 939 61 62
 • +380 (67) 170 70 90

Viber, Telegram, Whatsapp


      STEM for KIDS в Азбуці ЩастяPhoto: Азбука Щастя


STEM for KIDS в Азбуці Щастя - це цікаві та захоплюючі STEM курси для юних дослідників віком від чотирьох років. 


За допомогою навчальних наборів Lego ми поєднуємо в одне ціле вивчення принципів програмування і механіки, експерименти із законами фізики та дослідження навколишнього світу.


Як проходять заняття у STEM for KIDS?

Під час уроків діти разом з вчителями виступають у ролі дослідників, адже багато чого для них у світі є не пізнаним та цікавим. Теми наших занять пов'язані з такими дисциплінами, як: природознавство, наука і техніка, математика та механіка. Протягом них, діти конструюють і програмують на планшетах нову модель робота, що у комплексі з інтерактивними методами навчання, командними обговореннями та активними іграми не дає засумувати навіть дорослим! 


Особливості Нашої навчальної програми:

 1. Навчання протягом року поділене на три навчальних блоки кожен з яких має власну тематику, від якої залежать як конструкції роботів та і теми, що досліджуються
 2. В навчанні використовується проектний підхід щодо реалізації завдань. Він включає досягнення запланованих цілей враховуючи різну швидкість роботи учнів, що забезпечує комфортне навчання для дітей різних вікових категорій. 
 3. Заняття поєднують у собі соціальну та творчу складову, яка сприяє розвитку у дітей комунікативних навичок, вмінню працювати у команді, а також заохочує їх до креативу.
 4. Заняття тривають півтори години, за які учні досліджують тему та конструюють і програмують кожного уроку нову та цікаву модель робота
 5. Діти вчаться самостійно аналізувати інформацію та шукати оптимальні варіанти рішення конструкторських завдань. 
 6. Розпочати можуть діти які раніше ніколи не займались програмуванням та робототехнікою.


Долучайтесь до нашої Steam команди.


Адреса:

 • Виноградар, вул. Сергія Данченко, 32

Телефон:

 • +380 (67) 579 21 71


    

Дізнатися більше

Адреса:

 • вул. Миколи Голего 7В

Телефон:

 • +380 (96) 91 23 008
 • +380 (99) 37 65 437


    КМDШ STEАMPhoto: КМDШ STEАM


Запрошуємо вашу дитину в захопливий світ КМDШ STEАM – шлях до високоякісної освіти та безмежних можливостей!


КМDШ STEАМ - це сучасна школа, де з метою підвищення ефективності навчання дітей використовуються міжнародні та авторські методики.


STEAM - інноваційний напрям освіти з поглибленим вивченням англійської мови, який включає природничі науки, технології, інжиніринг, мистецтво та математику. Ми даємо учням можливість експериментувати та відкривати для себе нові галузі знань.


Знайомство з наукою наші учні починають з 1 класу на уроках інтегрованого курсу «Калейдоскоп наук» Вчителі саме старшої школи вчать малечу основам фізики, хімії, біології та географії, виконують цікаві наукові досліди та мініпроєкти, допомагають просто та науково пояснювати зміни, які відбуваються в навколишньому світі.

Учні середньої школи мають можливість вибору STEAM-проєктів для більш поглибленого дослідження певної теми: равликова ферма, виготовлення скла у муфельній печі, виробництво корисних фруктових снеків.


Особливості навчальної програми:

 • Хвильові занурення
 • Поглиблене вивчення математики
 • Курс «Прикладна математика» у форматі PISA
 • Вивчення геометрії з використанням платформи GeoGebra
 • Логіка
 • Інтегровані курси: “ЯДС”, "Калейдоскоп наук", Література в мистецтві, Історія науки
 • Поглиблене вивчення англійської мови
 • Англомовні курси: Science, Literature, Public Speaking, Civic Education
 • Білінгвальні курси: Країнознавство, Всесвітня історія
 • Інформатика (елементи кодування в початковій школі, програмування, 3D-моделювання у середній школі)
 • Робототехніка
 • Уроки драми
 • SEEL (уроки соціально-емоційого та етичного навчання)


Video: КМDШ STEАM


Учні КМDШ вдосконалюють наступні компетентності:

 • впевнене володіння інформаційно-цифровими технологіями
 • володіння іноземною мовою та навичками спілкування
 • вміння застосовувати теоретичні знання з природничих наук в реальному житті
 • проєктне та критичне мислення
 • креативно мислити та втілювати нові ідеї та рішення
 • свідоме застосування емоційного інтелекту та здатність обґрунтовувати власну думку
 • емпатія та проактивна соціальна позиція


Адреса:

 • КМDШ STEAM вул. Голосіївська, 13Г 

Телефон:

 • 0800 330 810
 • +380 (44) 334 55 66


   Школа цифрового мистецтва KEYPhoto: Школа цифрового мистецтва KEY


У вас є дитина віком 11-16 років? Хочете щоб її позашкільний час проходив цікаво та з користю? Тоді запрошуємо на заняття у школу дизайну та цифрового мистецтва KEY - це саме те місце де кожен знайде собі напрямок до душі та отримає силу-силенну корисних навичок необхідних для професій майбутнього.

Ми знайомимо учнів із сучасними творчими напрямками в дизайні, цифровому мистецтві та IT. Робимо заняття максимально корисними та цікавими.


Школа цифрового мистецтва KEY навчає дітей та підлітків з 2015 року. Робота була започаткована у Києві, зараз працюємо в усій Україні та світі.


Спектр застосування отриманих знань надзвичайно широкий. Це сучасні професії: 2D-artist, 3D-artist, Graphic designer, Web-designer, UI/UX-designer, Game development, 3D-modeling, Animation, Motion designer, Mobile app designer, architect, interior designer, Advertising - список насправді значно ширший. Ми вчимо дітей та підлітків:

 • працювати у найкращих професійних програмах: Photoshop, Illustrator, Blender, ZBrush, 3DS Max, Maya, Cinema 4D, After Effects, InDesign, Premiere, Autocad, Figma та багатьох інших,
 • втілювати власні ідеї в: дизайні, цифровому мистецтві, 3D-моделюванні, анімації, відеокліпах, сайтах, комп’ютерних програмах та іграх;
 • розбиратись в сучасних професіях та технологіях;
 • малювати на графічному планшеті.


Також, учні здобувають багато інших необхідних Soft- та Hard-skills.


В процесі навчання ми знайомимо учнів із перспективними професіями, в яких набуті знання можна успішно застосувати. Усі програми які пропонуються до вивчення є всесвітньо визнаними стандартами в сучасних індустріях. Вміння працювати у цих програмах допомагають учням в подальшому успішно навчатись в профільних коледжах/ВНЗ, дають суттєву конкурентну перевагу в професійній діяльності.


Формат занять онлайн. Ми пропонуємо методику, яка передбачає максимальну взаємодію учня/учениці з наставником для комфортного навчання, а також технічний супровід у питаннях пов’язаних з программами та технічними питаннями.


Телефон:

 • +380 (98) 223 11 22


   

Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук