Путівник по приватних школах Києва 2022


Опубліковано 21 Червень 2022 о 14:00

Блог Діти в місті Київ >  Освіта >  Путівник по приватних школах Києва 2022


Путівник по приватних школах Києва 2022

Photo: «Діти в місті»


Шкільна освіта – це надзвичайно важлива база, яка дуже впливає на майбутнє дитини. Саме під час навчання в школі у дітей формуються важливі навички, любов або нелюбов до навчального процесу, перші дружні зв’язки.

Якісне сучасне навчання у школі, яка вміє адаптуватися та приймати виклики сьогодення, дає дітям великі конкурентні переваги під час вступу до вишів та пошуку першої роботи. Саме з цієї причини все більше батьків віддають перевагу приватним школам, які, як правило, орієнтуються на інновації та нові методики. Вони постійно рухаються вперед, чому навчають і дітей.

«Діти в місті» пропонують вашій увазі добірку приватних шкіл Києва, які можуть стати новим місцем навчання ваших дітей.


Школа повного дня КМДШPhoto: КМДШ


КМДШ – це мережа українських шкіл повного дня, які 10 років функціонують у Києві.


Головна мета КМДШ полягає в тому, щоб діти мали достатньо знань, цінностей та впевненості для того, щоб робити вибір та формувати своє майбутнє.

Саме тому дисципліни тут вивчають у тісному взаємозв’язку з реальним життям та велику увагу приділяють розвитку компетенцій, таких як критичне, креативне, позитивне мислення, адаптивність, вміння працювати в команді.


В КМДШ використовують практичні підходи до навчання:

 • школярі закріплюють отримані знання дослідами, творчими проєктами, науковими роботами;
 • беруть участь в соціальних та бізнес ініціативах;
 • створюють віртуальні компанії на фінансовій грамотності, формують бюджети та працюють над маркетинговими стратегіями;
 • беруть участь в Міжнародних дебатах з англійської мови, на яких піднімають важливі соціальні теми;
 • в старших класах є профорієнтація – учні відвідують факультети з підприємництва, медіа та IT. Дізнаються про професії та пробують сили в різних професійних напрямках. Це допомагає учням ще перед вступом в університет більше дізнатися про сфери діяльності та отримати практичний досвід.

У молодшій школі для кращого вивчення матеріалу застосовують метод хвильових занурень. Коли протягом місяця учні вивчають певну тему у розрізі усіх навчальних дисциплін, а в кінці місяця захищають проєкти. В середній та старшій школі використовують метод інтегрованих занять: коли одну тему розглядають з точки зору двох чи трьох наук. Наприклад, математика+фізика, хімія+біологія. Такі підходи дозволяють учням цілісно сприймати світ, знаходити взаємозв’язки між явищами та процесами і головне – розуміти, як отримані знання можна застосувати в житті.Video: КМДШ


Перебуваєте за кордоном, або в інших областях України? Онлайн школа КМДШ надає можливість вчитися далі.


Особливості дистанційного навчання в КМДШ:

 • Кожен урок за розкладом проходить онлайн (додаток Teams) у форматі відеоконференції з учителем. Усі уроки записуватимуться.
 • Кількість дітей у класі: 1-2 класи до 15 учнів; 3-11 класів до 18 учнів.
 • Форма оцінювання: контрольні тести та письмові роботи.
 • Збереження рівневості груп при вивченні іноземних мов.  

Ми формуємо групи іноземних мов за досвідом деяких міжнародних шкіл (такий формат вже підтвердив свою ефективність і в КМДШ), де поділ на групи відбувається не за віковим показником, а за рівнем знань.


Перевага школи КМДШ: ваша дитина отримує якісну українську освіту, а також у неї залишається вільний час для соціалізації та інтеграції, наприклад за кордоном. 


ВАЖЛИВО. Як тільки ваша родина матиме змогу повернутися до Києва, дитина може продовжити навчання в офлайн форматі.


Ми робимо онлайн освіту якісною та доступною і докладаємо максимум зусиль, щоб діти в період війни не втрачали можливість навчатися. 


Щоб долучитися до КМДШ родини, напишіть нам, або зателефонуйте. Усе буде Україна!


Отримати більше інформації.


Адреса:

 • м. Київ, Дніпровська набережна, 14Л
 • м. Київ, вул. Голосіївська, 13Г
 • м. Київ, вул. Набережно-Рибальська, 5

Телефон:


         Приватна школа «Афіни»Photo: «Афіни»


Шановні батьки, триває набір до приватної школи «Афіни» на 2022-2023 навчальний рік!

Школа «Афіни» працює вже 28 років, має понад 100 кваліфікованих педагогів, психологів, тьюторів, керівників творчих та спортивних студій, власну методологію викладання та розвитку дітей. А ще, «Афіни» – першими в Україні запровадили тьюторську модель та ігрові практики у навчальний процес, першими успішно завершили експеримент Міністерства Освіти і Науки України по змішаному навчанню.

Наша основна мета – це розкриття потенціалу учня, адаптація його до життя, надання сучасних та якісних знань, сприяння його розвитку та формування довірливих стосунків у колективі.


Цьогоріч, ми пропонуємо дітям навчання у трьох форматах:

 • Очне навчання у наших школах в м. Києві, що включає не тільки навчальні заняття, а й вистави, екскурсії, предметні тижні, свята, студії, секції, майстер-класи, предметні практикуми та наші легендарні «занурення». Вартість річна: 175 тис. грн. 1-9 класи, 150 тис. грн. 10-11 класи, єдиноразовий вступний внесок 20 тис. грн.
 • Онлайн школа «Афіни» - оптимальний формат для дітей, що вимушено поїхали до інших міст та прагнуть повноцінно продовжувати шкільне навчання. У залежності від класу, учень має 5 або 6 повноцінних онлайн уроків 5 разів на тиждень. Школа пропонує різноманітні факультативи та студії для поглиблення знань, вивчення додаткової мови або творчості. Вартість річна становить 90 тис грн. та включає всі навчальні курси, зустрічі з тьютором, консультації, атестації, підготовки до ЗНО та ДПА, навчання на факультетах (для старшої школи), а також необхідні підручники в електронному вигляді.
 • Суботня українська школа онлайн – спеціальний формат для українських дітей за кордоном, що прагнуть підтримувати рівень знань української шкільної програми додатково до навчання у закордонній школі. Тобто, дитина вчить українські предмети по суботах та має перезалік по решті предметів із вашої іноземної школи. Вартість річна – 25 тис. грн. та включає по 4 онлайн уроки з викладачем в онлайні по суботах, підручники в електронному вигляді, атестації, куратора.Video: «Афіни»


Мова навчання у школі — українська. З першого класу діти вивчають англійську мову, другу іноземну мову на вибір (німецька, французька або іспанська). Також за бажанням сім'ї може бути організовано вивчення російської мови. Школа готує учнів до здачі міжнародних мовних іспитів (CambridgeEnglish, Goethe-Institut, DELF) з отриманням відповідних сертифікатів. Школа «Афіни» має статус офіційного підготовчого центру CambridgeEnglish.

Вступ до школи передбачає декілька етапів: перша зустріч та екскурсія школою, співбесіда з психологом та тестування, оформлення документів та сплата одноразового внеску.


Для того, щоб записатися на співбесіду чи отримати консультацію:

Телефонуйте:

 • +38 (044) 221 88 01,
 • +38 (044) 221 88 02,
 • +38 (044) 221 88 03,
 • +38 (044) 221 88 04.

Адреси школи «Афіни»:

 • 1-ші класи та старша школа: Київ, вул. Уляни Громової, 14
 • молодша школа: Київ, вул. Каменярів, 21
 • середня школа: Київ, вул. Андрія Головка, 13/1

      Capital Union School Photo: Capital Union School 


Capital Union School – шлях наших дітей у доросле успішне життя!

Місія школи: дати можливість нашим дітям стати успішними у житті і зайняти своє гідне місце в суспільстві, закладаючи в них з дитинства стратегії бізнес-мислення.


Вже понад 11 років ми виховуємо покоління успішних людей, яке вміє думати, приймати рішення та брати відповідальність за свої вчинки!


Наша школа має ліцензію на початкову, базову та повну середню освіту і гарантує своїм учням одержання знань за Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти України.

Особливу увагу ми приділяємо вивченню основам бізнесу та маркетингу, програмуванню, англійської мови та математики. У нашій школі з п’ятого класу діє білінгвальна система навчання. Кожного року наші діти складають іспит Cambridge та отримують сертифікат, що підтверджує рівень їх високого володіння іноземною мовою.


Школа має три підрозділи:

 • підрозділ повної середньої освіти (1-11 клас), 
 • підрозділ онлайн-школи (1-11 клас), 
 • підготовчий підрозділ для дітей 5-6 років.


Наша школа має власну обгороджену прилеглу територію понад 2 гектари з сучасним баскетбольно-волейбольним майданчиком, мотузковим парком і футбольним полем.

Школа має просторі кабінети, в яких навчається не більше 14 дітей.

Кожний клас обладнаний сучасною мультимедійною технікою, протисколіозними партами, зоною для креативної роботи, зоною відпочинку, персональними боксами для особистих речей.


Вхід у школу здійснюється через пропускну систему та контролюється охоронцем. Також школа знаходиться під тривожною охороною миттєвого реагування.


Школа має спортивний зал, клас інформатики та англійської мови, зал для проведення свят, хол для перерв, їдальню.

Крім аудиторних занять, у наших дітей дуже насичене шкільне життя – концерти, брейн-ринги, літні табори, екскурсії до культурних закладів та на підприємства різних сфер бізнесу.


Змінюючи мислення дитини – ми змінюємо майбутнє усієї нації!


Адреса: 

 • проув. Керамічний, 7а (Голосіївський район)

Телефони: 

          Дистанційна школа АкцентPhoto:  Дистанційна школа Акцент


Дистанційна школа Акцент: якість, комфорт та доступність!


Навчання на платформі Microsoft Teams у ліцензованій школі з отриманням усіх документів державного зразка.


Початкова школа в режимі онлайн (з 1 по 4 клас):

 • спілкування з учителем в реальному часі, доступність навчання незалежно від місця проживання;
 • по 4 онлайн уроків в день (математика, письмо, читання, Я досліджую світ), англійська мова 2-3 рази на тиждень;
 • невеликі групи до 7 учнів - безпечне середовище і дисципліна на уроці, соціалізація завдяки спілкуванню з однокласниками;
 • можливість переглядити відеозаписи уроків, доступ до уроків на навчальній платформі «Мій клас».


Середня та старша школа (з 5 по 11 клас):

 • онлайн уроки з математики, української мови, англійської мови – це присутність на уроці та спілкування з учителем та однокласниками в реальному часі. Такий формат навчання надає можливість учням зАКЦЕНТувати увагу на вивченні вказаних предметів;
 • з усіх навчальних предметів уроки структуровані та викладені у доступній формі: кожен урок складається з авторської відео-презентації, опорного конспекту, посилання на електронні підручники; для самоперевірки засвоєння знань пропонується тестове завдання; що сприяє кращому засвоєнню знань та надає можливість учням навчатись самостійно, без батьків та без репетиторів;
 • навчальні матеріали можна переглядати необхідну кількість разів у власному темпі, у зручний час; учні мають можливість консультуватись з учителями в онлайн-режимі для роз’яснення незрозумілих моментів у навчальному предметі;
 • проблема відсутності достатнього спілкування учнів з однолітками – те, на що вказують психологи та що хвилює батьків при виборі дистанційної форми навчання; у школі АКЦЕНТ проблема соціалізації вирішується шляхом участі учнів у психологічному театрі під керівництвом досвідчених психологів та соціальних педагогів, організації екскурсій; платформа MS Teams дозволяє без обмежень учням спілкуватись з учителями, між собою та створювати спільні навчальні проекти з однокласниками.


Школа Акцент забезпечує якісне навчання у безпечних умовах!


Адреса:

 • вул. Прорізна 21, оф. 5

Телефони:

 • +380 (98) 692 11 22
 • +380 (93) 208 67 44
 • +380 (50) 085 07 28

      
Приватна школа «Базис»Photo: Приватна школа «Базис»


«Базис» – науково-дослідницька школа, заснована вчителями та підтримана українськими меценатами.


Ознайомитися з командою школи можна за посиланням.


Приватна школа «Базис» забезпечує високого рівня освіту у галузі природничих наук (фізика, хімія, математика, біологія) та вивчення англійської мови.

Початкова школа «Базис» пропонує навчання за двома програмами: україномовна та білінгвальна (англійська та українська мови викладання).

«Базис» – школа повного дня (08:30-18:00). У першій половині дня учні відвідують основні уроки, а у другій – гуртки та додаткові заняття, мають час для самопідготовки.


Наразі ще триває вступна кампанія, записатися на співбесіду можна заповнивши анкету.


Вступивши до школи «Базис», ваші діти потраплять у середовище, де цінуються інтелектуальні здобутки, критичне мислення та допитливість.

Цінності школи: інтелект, творчість, командність, гідність.


За результатами ЗНО 2021 року, школа «Базис» 11 місце серед шкіл України та 6 місце серед шкіл Києва. Про досягнення учнів школи можна дізнатись тут.Video: Приватна школа «Базис»


Школа забезпечує процес навчання дітей на двох рівнях: 

 • початкова школа (учні віком від 6 до 10 років; класи з 1 по 4);
 • середня та старша школа (учні віком від 10 до 18 років; класи з 5 по 11).


Що пропонує школа «Базис»:

 • ефективні навчальні програми з поглибленим вивченням англійської, які дозволять дітям з легкістю у майбутньому навчатися у кращих українських та світових ВУЗах («Росток», НУШ, Кембриджська програма);
 • найкращих вчителів, які мають більше 10 років досвіду роботи;
 • повний день навчання (08:30 - 18:30);
 • нове приміщення молодшої школи, облаштоване усім необхідним для комфортного навчання дітей;
 • триразове здорове харчування;
 • власну озеленену територію з майданчиком для прогулянок у молодшій школі;
 • власний паркінг;
 • різноманітні гуртки


Реєструйтеся на співбесіду, заповнивши анкету.


Адреси:

 • початкова школа – вул. Предславинська, 19
 • середня та старша школа – вул. Кожум’яцька, 12-Б.

Телефони:

 • +380 (68) 418 86 18 (старша школа)
 • +380 (68) 078 79 10 (початкова школа)
«Ліко-школа» Photo: "Ліко-школа"


ТОВ «Ліко-школа» – технологічний ліцей «Ліко-школа»

Унікальний навчальний заклад, в його освітньому середовищі, орієнтованому на розвиток і виховання сил характеру та людських чеснот,учні досягають амбітних академічних цілей та особистих вершин.


Кожен і кожна в Ліко-школі має можливість:

 • здобути знання не тільки через теорію, а й шляхом активної навчальної діяльності в проєктах, долучаючись до експериментів, досліджень і творчості;
 • навчитися самостійності та відповідальності через усвідомлення своїх потреб і розуміння того, як їх можна задовільнити;
 • розкрити свої творчі здібності й обдарування;
 • удосконалити навички лідера;
 • стати частиною дружньої спільноти;
 • вже зараз зрозуміти свої сильні сторони, вміти з ними працювати та навіть обрати майбутню професію.


Учні ліцею вчяться за одним з 4-х профілів: ІТ, архітектура і дизайн, медична біологія і технології, підприємництво і економіка.

Освітня програма школи передбачає додаткові години на вивчення іноземних мов (англійська, німецька, китайська, іспанська), математики та ІТ.

Починаючи з 5 класу, учні вчаться в середовищі 1 учень — 1 iPad.

Педагогічні методики ґрунтуються на діяльнісному підході, активному навчанні і формувальному оцінюванні, поєднанні класичнихі STEAM-підходів у навчанні, продуктивному і здоровому використанні ІТ.Video: "Ліко-школа"


В Ліко-школі ви отримаєте:

 • змістовний освітній процес з 08:00 до 18:00;
 • психолого-педагогічну підтримку і медичний супровід;
 • харчування власного виробництва;
 • широкий спектр мистецьких, спортивних, ІТ та інших позакласних клубів і секцій, роботу STEAM- центру;
 • безпеку дітей, яку забезпечують цілодобова охорона, відеоспостереження. В школі є бомбосховище.
 • оперативні комунікації між батьками і педагогами через TEAMS - застосунок Office 365 та електронний щоденник.


Випускники Ліко-школи – освічені особистості, готові змінити наше суспільство і життя на краще! Ми вчимося бачити можливі виклики, знаходити найкращі рішення, самостійно і впевнено прокладати свій власний шлях, з оптимізмом реагувати на невизначеність майбутнього, мріяти, ставити цілі та освоювати нові сфери знань і діяльності протягом життя.


Ознайомитися з цінами на 2022-2023 навчальний рік


Заповнити заявку на вступ:

Початкова школа

Ліцей


Адреса: 

 • вул. Композитора Мейтуса, 5А, Голосіївський район

Телефон:

 • +380 (44) 492 31 22


Приватна школа Олени ВєдєрніковоїPhoto: Приватна школа Олени Вєдєрнікової


Приватна школа Олени Вєдєрнікової - це школа вільних думок та щасливих дітей


В дитинстві кожен з нас мріяв про школу з викладачами, які зрозуміло розповідають про найскладніші речі.

Школу, де цінують за особисту думку та критичне мислення, а не за визубрений напам’ять параграф.

Школу, яка дає не тільки абстрактні знання, але й досвід, як їх застосувати в реальному житті.

Школу, в якій самооцінка залежить від твоїх власних досягнень, а не від порівняння з успіхами інших.

А тепер ми створюємо саме такі школи для наших учнів.


Локації в Києві:

 • Осокорки, вул. Малоземельна, 16 (0 – 6 кл. та дошкільнята з 1,5 років)
 • Виноградар, вул. Замковецька, 74 (0 – 4 кл.) та Вітчизняна, 4 (5 – 6 кл.)
 • Троєщина, вул. Лісківська, 25 (0 – 6 кл.)
 • Теремки-2, Жуляни, вул. Василя Седляра, 10 (0 – 6 кл.)
 • Деміївська, вул. Гвардійська, 18А (0 – 4 кл.)
 • Онлайн школа (0 – 6 кл.)Video: Приватна школа Олени Вєдєрнікової


Чому батьки обирають Приватну школу Олени Вєдєрнікової:

 • Ліцензія 1 - 12 кл
 • Зручне розташування та графік 8:00-20:00
 • Закрита зелена територія, що охороняється
 • Просторі кабінети, оснащені всім необхідним для навчання та творчості
 • Посилена англійська та математика - щодня
 • Основа - НУШ з елементами Росток та найкращих світових методик
 • Інтегровані заняття, проєктна діяльність для розвитку особистості
 • Домашку робимо в школі
 • На Виноградарі та Осокорках - власні басейни
 • Безліч факультативів для розвитку талантів


Вартість навчання:

 • дошкільнята - 9500 грн/міс
 • з першого класу - 13500 грн/міс
 • вступний внесок 15000 грн


Телефони:

 • +380 (96) 701 78 48
 • +380 (67) 232 72 71


   
Школа Future School of TechnologyPhoto: Future School of Technology


Немає сумнівів, що майбутнє за IT-технологіями. У Future School of Technology, загальноосвітній школі з IT-напрямком, дитина вчиться з 5 по 11 класи!


Вагомі переваги для учня:

 • класи до 12 осіб, щоб кожній дитині приділялася належна увага;
 • атестат державного зразка;
 • у школі є групи продовженого дня - з 8.00 до 19.00;
 • дитина поглиблено вивчає англійську мову, на базі школи працює speaking club. Немає потреби у платному репетиторі англійської;
 • у школі є штатний психолог;
 • навчання проходить зі STEM підходом, діти отримують до 80% практичних знань;
 • кожна дитина отримує особисту шафу для речей, як в улюблених фільмах про американську школу;
 • тематичні табору, що круто, адже дитина буде проводити час в компанії знайомих;
 • електронний щоденник.


Також в абонемент школи входить відвідування басейну, театральний гурток, екскурсії, виїзні святкові заходи, онлайн відео спостереження для спокою батьків.

Future School of Technology викладає дітям глибинні знання і контролює, щоб дитина розуміла суть предмета.

Запишіться на День відкритих дверей і особисто оцініть рівень Future School of Technology!


Адреса:

 • вул. Миколайчука 17, Дніпровський район

Телефон:

 • +380 (67) 261 32 77


      
Дистанційний ліцей «Меридіан»Photo: «Меридіан»


Твоя школа в гаджеті 24/7- то реально!

Ліцей Меридіан, не просто освітній заклад, а справжня сім’я для кожного учня.


Ніяких нудних уроків ! Авторська програма методик викладання дає максимум користі та запам’ятовування матеріалу. Плюс індивідуальний графік це можливість жити в реальності, не відриваючись від навчального процесу.

Уроки з нами це формат повноцінного відео з розповіддю вчителя, доповнене презентацію та додатковими матеріалами. Наприкінці кожного уроку є тест для перевірки знань з автоматичним підрахунком балів, а також розгорнуте домашнє завдання для тих, хто хоче прокачати свої знання на вищий рівень.


Що потрібно для навчання у нас?

 • Гаджет з виходом в інтернет;
 • Наявність вільного часу
 • Логін та пароль від свого персонально кабінету,що надається менеджером і який ви можете змінити. Кабінет для навчання зроблений так що діти бачать лише свої оцінки, а не всього класу. Ніякого булінгу!
 • Можливість переглядати уроки та робити домашні завдання, платформа відкрита постійно!
 • В персональному кабінеті відображається сам процес навчання, що потрібно здати, який предмет відстає а який вже зданий на всі 100%, в цьому допомагає індикатор успішності, котрий вбудований в кожен предмет;
 • Важливо! В процесі навчання передбачені онлайн-консультації з вчителями - як мінімум 30 консультацій щотижня, які пізніше завантажуються на платформу Мудл і доступні на протязі року. Внутрішні учбові процеси проходять у робочих чатах телеграм, де об`єднані і вчителі, і учні - тобто ви маєте змогу зв`язатися з вчителем напряму.Video: «Меридіан»


Батьківський контроль

Батьки так само як і учні отримують персональний доступ до навчальної платформи, де можуть:

 • Стежити за прогресом навчання та бачити оцінки
 • Бачити усі домашні завдання дитини і як вона їх виконує
 • Спілкуватися з викладачами
 • Отримати доступ до всіх навчальних матеріалів

Також за вимогою батькам надсилається звіт про навчання дитини та прогрес по кожному з предметів.

Якщо ваша дитина творча, спортивна або просто не має з будь-яких причин можливості навчатися офлайн - welcome!

Можлива адаптація програм для діток з інклюзією.


      
Дистанційний приватний Ліцей «Ангстрем»Photo: «Ангстрем»


Дистанційка — альтернатива «живій» школі чи «інший вид спорту»?

«Жива» школа, «Онлайн-навчання» або «Дистанційне» навчання…Що спільного та в чому різниця?

У чому різниця між «піти на «дистанційку» у звичайній школі» та «вчитися» у дистанційній школі?

Ми підозрюємо, що і досі багато хто плутає ці поняття.

Через це множиться прикре непорозуміння та недовіра до дистанційної освіти.

Але, виявляється, «дистанційка» може бути повноцінним та здоровим форматом освіти!

Про те, ЯК це працює, ДЕ це працює і для КОГО це працює — наш компактний та корисний ролик.
Video: «Ангстрем»


Дистанціний приватний Ліцей «Ангстрем» — одна з перших та найбільших дистанційних загальноосвітніх шкіл в Україні.

Ось уже 7 років ми навчаємо тисячі дітей 1-11 класів, які проживають у 32 країнах світу.

35 вчителів із задоволенням консультують, спрямовують, оберігають і навіть мотивують.

Близько 100 фахівців — вчителі, програмісти, дизайнери, тестувальники, художники, лаборанти, коректори та редактори — створюють особливе освітнє середовище — безпечне, комфортне, зі зрозумілими правилами гри.

«Ангстрем» — ліцензований навчальний заклад, який працює за Держстандартом України.

Наші учні отримують документи державного зразка на кожному рівні освіти. Свідоцтво досягнень, табель, свідоцтво про базову загальну середню освіту, свідоцтво про повну загальну середню освіту.

Навчання здійснюється на власній IT-платформі — СДН «Евклід». Це єдина в Україні система дистанційного навчання із Грифом МОН України «Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах».

Мови навчання: українська, російська.

Навчання можливе у трьох форматах: «Наш учень», «Вільний слухач», «Екстерн».


Як саме відбувається навчання в Ліцеї «Ангстрем»?

Учень має постійний доступ до шкільного освітнього порталу, де розміщено робочий навчальний план відповідного класу, тижневий розклад занять, консультацій та вебінарів, електронний щоденник, чат з вчителями-предметниками та адміністрацією.

У кожному уроці розміщено аудіо-, відео-, графічну та текстову інформацію з посиланнями на підручники та посібники, рекомендовані МОН України.

Постійний зв’язок з вчителями та адміністрацією реалізовано в особистому кабінеті учня у вигляді чатів, відео- та конференц зв’язку, вебінарів та консультацій.

Два рази на рік проводиться сесія очно або дистанційно з використанням відеозв’язку за умови повної автентифікації учня.

Навчання в 10-11 класах організовується за трьома профілями: математика, історія, англійська мова.


Докладніше про правила прийому та особливості навчання в Ліцеї «Ангстрем» можна дізнатися на нашому сайті.

Телефони:

 • +380 (50) 678 33 39
 • +380 (96) 672 92 03 (telegram, viber)
 • +380 (93) 148 72 03
 • +380 (57) 755 58 07


      
Inventor SchoolPhoto: Inventor School


Inventor School – це інноваційна школа повного дня на Осокорках, де учні 1-12 класів отримують сучасні навички і знання за технологією STEM.

 

 • Складаємо індивідувальний план навчання
 • Вивчаємо науки та світ через STEM-проєкти
 • Готуємо дітей до вступу до міжнародних ВНЗ
 • Працюємо над становленням особистості дитини

 

Переваги Inventor School: 

 • Креативний технологічний простір для активного навчання
 • Режим дня, який забезпечує всі потреби дитини в розвитку і відпочинку
 • Співпрацюємо з міжнародними та українськими консультантами, спікерами та командами
 • Ефективні формати навчання: симуляційні ігри, проєктна робота, різновікові групи, «перевернуті» класи, змішана онлайнова й офлайнова взаємодія

 

Ми віримо в навчання через практику, комунікацію, експерименти, дискусії та власні проєкти. Якщо ви шукаєте школу, до якої ваша дитина з радістю буде мчати щоранку, де її оточуватимуть найкращі вчителі, а навчання буде найсучаснішим – запрошуємо до Inventor School. Video: Inventor School 


Детальніше про школу та запис на індивідуальну консультацію за посиланням – https://school.inventorschool.org.ua/ або телефонуйте +380 (67) 828 57 74 чи +380 (50) 380 55 03.


 Адреса: 

 • Київ, вул. Дніпровська Набережна, 18А

Телефони: 

 • +380 (67) 828 57 74
 • +380 (50) 380 55 03


      
Київський ліцей “Крила”Photo: Київський ліцей “Крила”


Київський ліцей “Крила” проводить набір на 2022-2023 навчальний рік!


 •  5 років ми навчаємо дітей бути свідомими та відповідальними.
 •  Розкриваємо творчий потенціал учнів та поважаємо вибір бути індивідуальним.
 •  Плекаємо українські традиції та виховуємо любов до України.


Що отримає ваша дитина:

 • якісне навчання, що базується на стандартах НУШ, розвивальній концепції Ельконіна-Давидова, «Росток» та сучасних авторських програмах;
 • гармонійний розвиток одразу у 3-х напрямках: душа, тіло, розум;
 • поглиблене вивчення англійської мови із сертифікованими вчителями CELTA;
 • логічне мислення та фінансову грамотність інтегровані в курс математики;
 • малокомплектні класи - до 10 учнів, що дозволяє якісно здійснювати індивідуальний підхід;
 • сучасний простір, де від навчання виростають крила. У нас можна: дружити, творити, грати, співати і бути особистістю;
 • безпека. Приміщення ліцею знаходиться у приватному секторі поруч із Ботанічним садом ім.Гришка та має цокольне укриття;
 • триразове харчування, на вибір з вегетаріанського, безлактозного та безглютенового меню;
 • факультативи та позакласні програми, замість планшетів.


Video: Київський ліцей “Крила”


Файно мати крила!

Щоб дізнатися вартість та приєднатися напишіть ваш контактний номер в дірект.


 Адреса:

 • м. Київ, вул. Звіринецька, 15/1

Телефон:

 • +380 (66) 330 76 18


      

WORLD SCHOOL. Language, Maths & SciencePhoto: WORLD SCHOOL. Language, Maths & Science


WORLD SCHOOL. Language, Maths & Science - мережа міжнародних шкіл (4 діючі школи в Україні).


У WORLD SCHOOL діти вчаться за міжнародною програмою Cambridge Primary, яка визнається у 160 країнах світу.


Це означає, що викладання більшості предметів відбувається англійською мовою, за міжнародною методикою та офіційними міжнародними навчальними матеріалами.

При цьому, є частина предметів, які викладаються українською мовою (зокрема, українська мова та література) для того, щоб дитина була адаптована до української програми і у разі зміни школи могла легко влитися у навчальний процесс.


У WS є набір у 1й клас для дітей, які відвідували звичайний садочок (без поглибленого вивчення англійської мови). Цей клас буде проходити спеціальний період адаптації восени для комфортного переходу дитини на навчання англійською мовою.


Запрошуємо вас на віртуальну екскурсію кампусом WORLD SCHOOL на Позняках:Video: WORLD SCHOOL. Language, Maths & Science


Якщо вас цікавить програма та ціни - ознайомтесь за посиланням. Якщо Вас цікавить вступ - заповніть заявку.


Адреси:

 • WORLD SCHOOL Obolon (вул. Героїв Сталінграда, 25б)
 • WORLD SCHOOL Pozniaky (вул. Анни Ахматової, 16Б)
 • WORLD SCHOOL Lomonosova (вул. М. Ломоносова, 83А)

Телефон:

       
Атмосферна школаPhoto: Атмосферна школа


Атмосферна школа - лідер дистанційної освіти.


Атмосферна школа здійснює дистанційне навчання учнів 1-11 класів відповідно до державних програм, затверджених МОН. Наша школа є ліцензованим навчальним закладом та має право надавати свідоцтва про загальну середню освіту державного зразка. 


Учні Атмосферної школи мають такі можливості:

 • здобувати знання за авторськими матеріалами від топ викладачів країни;
 • отримати супровід професійного ментора, який допомагає навчатися більш ефективно;
 • користуватися платформою нового покоління та сучасними технологіями: 3D, Minecraft та Microsoft Office 365 на 5 пристроях;
 • розробити індивідуальну траєкторію навчання, що дозволить отримати більше знань із улюблених предметів;
 • слідкувати за відсотками перегляду навчальних матеріалів, щоб спрогнозувати оцінки за семестр;
 • навчатися за інноваційною системою оцінювання, яка мотивує та підвищує успішність;
 • відвідувати онлайн-консультації з учителями;
 • вивчати англійську мову за програмою Pearson (Великобританія) та брати участь у speaking club з носіями мови.


Кожен учень Атмосферної школи може самостійно створювати розклад та навчатися у власному ритмі. Беззаперечно, здобуття освіти онлайн надає необмежені можливості розвитку дитини в багатьох напрямках.


Навчання в дистанційній Атмосферній школі доступне для учнів 1-11 класів за пакетами «Учень», «Слухач» та «Екстерн». Школярам, які знаходяться за кордоном, пропонується пакет «З Україною в серці».

 

Стати учнем можна за посиланням: https://bit.ly/3d1Rwru 


Video: Атмосферна школа


Усі навчальні матеріали Атмосферної школи розміщено на сучасній освітній платформі, яка максимально забезпечує успішне проходження дистанційного навчання, а саме:

 • якісний контент у кожному уроці;
 • озвучена відеопрезентація тривалістю до 15 хвилин;
 • конспект від учителя, де викладено найважливіше з уроку;
 • тренажер для закріплення знань із використанням інтерактивних та 3D-технологій;
 • поурочний тест для самоконтролю з автоматичною перевіркою;
 • професійні відео лабораторних та практичних робіт, додаткові матеріали.

 

Створіть свою атмосферу навчання!


Адреса: 

 • м. Київ, вул. Кирилівська, 134а, 3 поверх

Телефон:

 • +380 (67) 335 72 01 (Viber, Telegram)
Академія сучасної освіти А+Photo: Академія сучасної освіти А+


Академія сучасної освіти А+ - це найбільша освітня мережа міста Києва, яка надає повний спектр освітніх послуг для дітей віком від 1 до 18 років.


Заклади освіти А+ розташовані на лівому і правому березі міста. До складу мережі входять:

 • дитячі садочки та клуби,
 • початкові школи та гімназія,
 • музична та спортивна школи,
 • інші заклади позашкільної освіти.


Лідером освітньої галузі Академія А+ стала завдяки розвитку потенціалу та талантів дітей, з якими працює команда справжніх професіоналів, закоханих у свою справу. За десять років роботи через А+ пройшли більше тисячі учнів та вихованців.


“За роки існування Академія А+ вже вийшла за межі просто закладу освіти й стала синонімом всього нового, що відбувається в освіті і взагалі у світі. Проєкти, які наразі успішно працюють в А+, пов’язані не лише з навчанням, а й з благодійністю, культурою, спортом, міжнародною співпрацею. Ми пишаємось командою, яка невпинно зростає й розвивається, ми власним прикладом активно змінюємо реалії українського сьогодення, розуміючи нагальну потребу нашої країни в людях з навичками майбутнього” (Тетяна Шаповалова Генеральний директор мережі А+).


Кожен заклад освіти А+ має свою концепцію.

 • Так, наприклад, дитячий садок “Академікс” (ЖК Комфорт Таун) має спортивний уклін (художня гімнастика/футбол), дитячий садок “AcademyEcoland” (ЖК Тетрис Холл) спеціалізується на дошкільній екоосвіті та мовах, а дитячий садок “Республіка Кідс” (ЖК Республіка) на розвитку всіх видів інтелекту. Всі садочки мають власну закриту територію, власну технологію кухні та державну ліцензію.
 • Початкові школи працюють в концепті мовних напрямів та STEAM-освіти. Вони надають можливість навчатися за програмами “Інтелект України”, “Росток”, “НУШ”, мають білінгвальні класи за системою Cambridge та сприяють всебічному розвитку кожної дитини.
 • Гімназія А+ має ліцензію на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти та профільної середньої освіти. Це школа повного дня для учнів 5-11 (12) класів з поглибленим вивченням іноземних мов та профільних предметів.


Життя вихованців А+ наповнене безліччю подій - проєктів, свят, концертів, змагань, таборів.


Початкова школа А+
м. Київ, вул. Регенераторна буд. 4В (ЖК Комфорт Таун)
+380 (44) 364 13 64
Початкова школа “Respublika Kids”
м. Київ, вул. Родини Кістяківських, 2 (ЖК Respublika)
+380 (67) 218 7 555
Гімназія А+
м. Київ, вул. Березнева, 14
+380 (67) 333 14 03
Дистанційна освіта А+
+380 (96) 339 93 63


Українська школа вільних наук ULASPhoto: Українська школа вільних наук ULAS


Українська школа вільних наук ULAS - приватна ліцензована школа повного дня на Подолі у Києві. 

 

Факти про нас

 • ULAS – школа повного дня. Працюємо з 08:00 до 19:00 години 
 • ULAS – простір для руху. Маємо власне подвір'я і багато часу проводимо на вулиці. 
 • ULAS – це збалансоване 5-разове харчування. 
 • ULAS – це безпека. Маємо власне бомбосховище. 


Як ми працюємо:

НУШ

Перша половина дня - це академічні дисципліни, обов'язкові для програми Нової Української Школи.

Вибір студій 

У другій половині дня - персональні та групові студії на вибір за принципами Liberal Arts Education. 

Предметні занурення (науки за вибором): 

 • Занурення у таємниці дослідів (природознавство) 
 • Творче читання в халабуді (читанка + майстерка) 
 • Гімнастична майстерка для розуму (математична) 
 • Майстерка театрального мистецтва (англійською мовою) 

Творчі та спортивні занурення (за вибором): 

 • Вмію. Знаю. Граю (настільні ігри, ігри на логіку) 
 • Лего-майстерка 
 • Програмування 
 • Майстерня рукотворних вмілостей (квілінг, ліпка, конструювання, м'яка іграшка) 
 • Майстерка з малювання

Спорт

Щодня ми гуляємо та займаємося спортом. У розкладі дня заплановані дві великих прогулянки та дві перерви на вулиці. 

Під час повітряних тривог діти перебувають у власному бомбосховищі. 


Місія школи ULAS забезпечити дітей можливостями отримання якісної освіти та розкриття їх інтелектуального та творчого потенціалу.


Video: Українська школа вільних наук ULAS


 У 2022/2023 навчальному році ми набираємо дошкільну групу (прескул), молодшу школу та 5-6 класи. 


Ми створюємо школу, в якій кожній дитині буде цікаво навчатися, зростати в ситуації успіху, творити, спілкуватися та дружити.


Ми забезпечуємо:

 • Навчальний процес, в якому поєднуються сучасне бачення розвитку світу та формування дитячого інтелекту за допомогою інтегрованих уроків в першій половині дня та додаткових дисциплін у другій, які дитина може обрати самостійно (відповідно до своїх уподобань).
 • Іноземні мови. Сильна англійська мова та додаткова іноземна на вибір.
 • Прогулянки за будь-якої погоди.
 • Нове приміщення і спорядження. Класи – просторі, світлі та обладнані всім необхідним.
 • Молодий колектив професіоналів, виключно з вищою освітою та досвідом.
 • Максимум 16 дітей в класі. З ними працюють вчитель та тьютор, а також постійна підтримка психолога.
 • 5-ти разове індивідуальне харчування. Враховуємо всі побажання батьків.
 • Власне бомбосховище!


Українська школа вільних наук – це:

 • відкритість;
 • підтримка;
 • гнучкість;
 • досвід інших держав;
 • новизна;
 • безпека.

Ми впевнені, що кожна дитина має свої можливості та свій шлях, тому навчання відбувається за моделлю персоналізованої освіти.


Адреса:

 • вул. Турівська, 12

Телефон, email:

 • +380 (99) 233 17 30  
 • school.ulas@gmail.com


      

UKRAINIAN GLOBAL SCHOOLPhoto: UKRAINIAN GLOBAL SCHOOL


UKRAINIAN GLOBAL SCHOOL - сучасна школа з глобальним підходом до освіти та STEAM-методологією.


Головна мета Ukrainian Global School - створити новий золотий стандарт освіти. Ось уже протягом чотирьох років школа досягає її за допомогою інноваційних міжнародних програм, сучасного устаткування та фундаментального підходу до навчання дітей.


Команда Ukrainian Global School створила систему освіти, яка дозволяє крок за кроком формувати основи успішного майбутнього.


Дипломатичний бекграунд засновників ліцею, обмін досвідом з іншими країнами та лінгвістична підготовка роблять його ідеальним середовищем для виховання амбіційних учнів. 

Такий цілісний підхід дозволяє Ukrainian Global School формувати успішних людей майбутнього, не гаючи даремно жодного дня. 

У школі з дітьми працюють справжні професіонали. Це фахівці з великим серцем і ніжною душею. Кожен член команди знає, як зробити так, щоб ваша дитина успішно навчалася та почувала себе по-домашньому у стінах школи.  

В Ukrainian Global School команда кращих педагогів, призерів Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року".


Photo: UKRAINIAN GLOBAL SCHOOL


UKRAINIAN GLOBAL SCHOOL – це система цінностей та переваг:

 • Площа будівель понад 5 000 кв.метрів.
 • Перебування у школі з 8:00 до 19:00 год.
 • Збалансоване чотириразове харчування (повноцінне харчування від шефа навіть для найвибагливіших діток).
 • Безпечна школа:
  • укриття - обов‘язкова умова для очного навчання. (Плідна співпраця з ізраїльськими експертами дозволила не тільки зробити надійне сховище, яке відповідає усім критеріям безпеки, а ще й перейняти унікальну технологію психологічної підтримки дитини);
  • охорона - професійна цілодобова охорона, понад 150 камер спостереження, щоб ваша дитина постійно була під наглядом дорослих.
 • Чотири моделі освітнього процесу:
  • очне;
  • дистанційне;
  • змішане навчання;
  • індивідуальна форма роботи.
 • Соляна кімната, спортивні секції та арт-терапія сприяють ментальному та фізичному здоров’ю учнів UKRAINIAN GLOBAL SCHOOL.
 • Музична школа.
 • Мовна школа. Підготовка до іспитів Cambridge English.
 • Гуртки, додаткові заняття, навчальні курси, математичний клуб, фінансова грамотність, ізраїльська програма лідерства, яка закладає фундамент лідера ще зі шкільної лави.
 • Стипендія кращим учням Ліцею.
 • Податкова знижка (18% вартості навчання).
 • Математика. (Педагогічна технологія" Росток"- 6 год / тиждень).


UGS - це місце, куди хочеться йти, де безпечно знаходитися. Щоб уточнити всі подробиці навчання, телефонуйте за номером, що вказано нижче.


Адреса:

 • пр. Лобановського, 6-б

Телефон:

 • +380 (67) 959 40 40


      
Libera SchoolPhoto: Libera School


Libera School — це повноцінне шкільне навчання з будь-якої точки світу за індивідуальним графіком і у зручному темпі.

Будучи ліцензованою школою, Libera School видає своїм випускникам документи про освіту державного зразка. Учні отримують все найкраще і корисне від звичайного традиційного навчання, але у зручному онлайн-форматі. До того ж, дистанційне навчання під кураторством професійних учителів і менторів розкриває для учнів нові горизонти. З Libera School справді цікаво!

Дистанційне навчання в Libera School — це:
 • якісна освіта незалежно від місця перебування учня;
 • відсутність стресів, ранніх підйомів і важких портфелів;
 • можливість звернутися по допомогу й роз’яснення до вчителя у зручний час;
 • особистісний розвиток дитини, де окрім навчання є місце хобі й гурткам.

Переваги навчання у Libera School:
 • Можливість вступу без фізичної присутності заявника з використанням засобів електронного та поштового зв`язку.
 • Доступ до всіх освітніх матеріалів 24/7: опрацьовуйте відео- та текстові матеріали уроків, домашні завдання та заліки у зручний час.
 • Необмежений доступ до унікальної Liberateka, відеотеки факультативів для всебічного розвитку дитини і найскорішого та вдалого вибору майбутньої професії.
 • Вивчення іноземної мови як обов’язковий елемент повноцінної сучасної освіти.
 • Підготовка до ДПА, а серед додаткових можливостей і підготовка до ЗНО.

Додаткові можливості у Libera School:
 • Підготовка до ЗНО — 1300 грн/рік
 • Індивідуальна підтримка тьютора — 500 грн/місяць
 • Індивідуальні консультації з учителем (репетиторство) — 300 грн/год
 • Послуги дитячого психолога — 500 грн/год
 • Розмовний клуб з англійської мови — 300 грн/год
 • Додатковий предмет для самостійного вивчення — 300 грн/місяць

Video: Libera School


У Libera School відкрито набір на навчальний рік 2022-2023! 

До уваги учнів та їх батьків три навчальних пакети з можливістю оплати помісячно, раз на півроку і раз на рік (із відповідними знижками):
 • «Базовий» — 2000 грн/місяць, 13500 грн/півроку, 24000 грн/рік
 • «Екстерн» — 1250 грн/місяць, 6750 грн/півроку, 12000 грн/рік
 • «Слухач» — 1500 грн/місяць, 8100 грн/півроку, 14400 грн/рік
Про відмінності в наповненні пакетів, а також решту корисної інформації дізнавайтеся на сайті онлайн-школи: https://libera.school.

Адреса:
 •  вул. Фрометівська 2, корпус 24, офіс 9, м. Київ, 03039
Телефон:
 • +380 (50) 152 74 74
 • +380 (63) 152 74 74
 • +380 (68) 152 74 74

      

Міжнародний ліцей МАУП
Photo: Міжнародний ліцей МАУП

А ви знали, що 62% випускників Міжнародного ліцею МАУП вступають до найпрестижніших українських ЗВО? А ще 26% наших випускників взагалі вступають до іноземних вишів. Більше того, випускники Ліцею мають унікальну можливість вступити до Вищої Школи Внутрішньої Безпеки у Польщі, навчатись там заочно або дистанційно українською та отримати одразу два дипломи державного зразка – польський та український!

Міжнародний ліцей МАУП — це інноваційний навчальний заклад, який забезпечує комплексну підготовку дитини від дитячого садочка до старшої школи. Наші кваліфіковані педагоги приділяють максимум уваги як до інтелектуального, так і до особистісного розвитку учнів.  

Серед переваг Міжнародного ліцею МАУП:
 • три доступні форми навчання (денна, онлайн та індивідуально-дистанційна);
 • безкоштовна підготовка до ЗНО з досвідченими репетиторами;
 • 4-разове еко-харчування з можливістю обрати меню (доступне також дієтичне харчування);
 • розвиток талантів наших учнів і заняття спортом у гуртках на вибір;
 • безкоштовні заняття з англійської за програмою підготовки до IELTS від British Council.

Video: Міжнародний ліцей МАУП

Особливістю Міжнародного ліцею МАУП є концепція “легкого портфеля”: усі домашні завдання виконуються у Ліцеї, а додому дитина вирушає вільною від навчання і готовою відновлювати сили. 

У вільний від навчання час діти можуть відвідувати додаткові студії: спортивні секції, гру на гітарі, театральну майстерність, dаnce-студію, вокал або навіть власну наукову STEAM-лабораторію. 

Кваліфіковані вчителі Ліцею професійно залучають всіх учнів до навчального процесу та приділяють ліцеїстам максимум уваги і часу. Таким чином зникають будь-які межі між різними форматами навчання. 

Окремою гордістю Міжнародного ліцею МАУП є новий формат якісного навчання для українських школярів. Завдяки старанням наших педагогів і адміністрації Академії було запроваджено онлайн-школу, яка відповідає всім освітнім стандартам і буквально дорівнює офлайн-навчанню. Ми прагнемо, щоб усі українські школярі мали змогу продовжувати отримувати необхідний розвиток і цінні знання за будь-яких обставин.


Головною ціллю команди Міжнародного ліцею МАУП є створення взірцевої установи для дошкільної підготовки та шкільної освіти підростаючого покоління України. Щодня стаємо на крок ближчими до цієї мети!

Запрошуємо вас долучитися до освітньої родини МАУП і забезпечити своїй дитині по-справжньому світле майбутнє!


Адреса:
 • 03039, м. Київ, вул. Фрометівська, 2, корпус 16
Телефон:
 • +380 (67) 000 00 43

      
Канадська дистанційна школа Matrix Academy
Photo: Matrix Academy

Отримай Атестат Канадської Школи


Matrix Academy запрошує старшокласників (учнів 9-11 класу) отримати атестат канадської школи.

Заняття проводяться наживо англійською під керівництвом досвідчених канадських педагогів з урахуванням часових поясів. Ми підбираємо траєкторію навчання для кожного учня відповідно до обраної спеціальності.

Matrix Academy пропонує 2 моделі навчання:
 • отримання канадського атестату при проходженні 7-8 курсів протягом 2 років навчання паралельно з навчанням школи країни проживання;
 • навчання тільки в Matrix Academy.


Video: Matrix Academy

Переваги Нашого Атестату:
Канадський атестат дає можливість
 • покращити навички англійської мови, не виїжджаючи з країни проживання;
 • навчатися у міжнародному університеті чи коледжі, минаючи підготовче відділення;
 • збільшити шанс вступу до найпрестижніших університетів світу.

Email:
 • info@matrix-academy.ca
WhatsApp/Viber:
 • +1-647-866-0850
 • +1-647-291-0085
Ліцей політики, економіки, права та іноземних мовPhoto: LPEPIM


Ліцей – приватний, сучасний заклад, у якому навчаються талановиті, успішні та щасливі діти!

Вже 20 років ми якісно поєднуємо найкращі здобутки української освіти з інноваційними зарубіжними методиками.


Триває набір у 5-11 класи на 2022-2023 навчальний рік.


Пропонуємо Вам:

 • Безпечне та комфортне укриття.
 • Команду висококваліфікованих творчих викладачів.
 • Психологічне супроводження та якісне виконання всіх домашніх завдань у школі.
 • Поглиблене вивчення іноземних мов із носіями.
 • Різноманітні гуртки, секції та студії для розвитку наших учнів.
 • Підготовку до міжнародних іспитів та ЗНО.
 • Білінгвальне вивчення предметів (економіка англійською мовою та багато іншого).
 • Дотримання Державного стандарту високому рівні.


Інноваційний проект "Школа політики та бізнесу" - це комплекс курсів, спрямованих на формування Soft skills 21 століття: 

 • політологія;
 • Startup education;
 • тренінги з особистісного зростання тощо.


Video: LPEPIM


Триває набір у 9-11 класи на 2022-2023 навчальний рік у Online school LPEPIM.


Переваги дистанційного навчання:

 • Гнучкий графік навчання.
 • Доступ із будь-якого куточка світу.
 • Індивідуальна освітня траєкторія.


Забезпечуємо:

 • Живі уроки з учителями щодня.
 • Надаємо свідоцтво про утворення державного зразка.
 • Онлайн-уроки з учителями + консультації.
 • Відео та авторський контент до уроків.
 • Психологічне супроводження та соціалізацію.
 • Систематичні звіти успішності, технічну підтримку та багато інших можливостей надання якісної освіти для ваших дітей!


Види освітніх послуг у дистанційному форматі:

 • Екстернат.
 • Онлайн ліцей.
 • Дистанційний.


Адреса:

 • м. Киев, вул. Некрасовська, 4

Телефон:

 • +380 (67) 44 93 202


      
СпільношколаPhoto: Спільношкола

На порозі 2023 року Спільношкола – інноваційне освітнє середовище, серце освітньої екосистеми, яка включає {садок, школу, студії, майстерні, гуртки та публічний простір}. Ми дбаємо про комфортне середовище для розвитку дітей, дбаємо, щоби наші діти почувалися захищеними й могли дозволити собі розкіш навчатися. 

Ми функціонуємо за принципами Agile, маючи високу гнучкість до швидкозмінних умов. Наразі продовжуємо роботу в змішаному форматі офлайн та онлайн. Кожна родина Спільношколи може обрати для себе оптимальний варіант відвідування школи. Діти можуть швидко переходити від офлайн до онлайн, від синхронного до асинхронного, та від індивідуального до групового режиму навчання.

Працюємо за власною освітньою програмою Курікулум 5Keys, побудовану як основу з 5 ключових компетенцій: 
 • мислити
 • комунікувати
 • керувати собою
 • взаємодіяти
 • відчувати себе частиною світу. 

В школі є обов'язкова частина навчання для дітей, проєктна робота по методиці SCRUM, курси (гуртки) на вибір, майстерні в другій половині дня.

Заняття проводяться у невеликих групах 10-15 дітей. Групи динамічні. Є можливість підсилити або зменшити навантаження, яке формується за індивідуальним освітнім маршрутом учня.

Навчальний рік з середини вересня по червень. Літня програма триває по липень включно.

Спільношкола має ліцензію та проводить діяльність згідно державних вимог.

Video: Спільношкола

Безпека.
Школа забезпечена необхідним приладдям для різних непередбачуваних ситуацій, включаючи запас води, їжі, аптечки. Облаштовано укриття на 150 місць. Встановлені системи альтернативного живлення критичних зон й тому навіть при аварійних відключеннях маємо інтернет, покриття wi-fi, чергове освітлення, водопостачання та підзарядку необхідних девайсів. Забезпечуємо також теплим харчуванням (готуємо на місці). У випадку відключень світла в цьому нам допомагає професійна газова плита-гриль.

Зробіть декілька днів-«прогулів» і приходьте до нас на пробні дні. Рішення про приєднання до Спільношколи приймаєте після того, як ваша дитина й ви переконаєтесь, що ви хочете бути з нами.

Адреса:
 • вул. Родини Крістерів, 20Г, Київ, 04203
Телефон:
 • +380 (67) 110 67 00
Email:
 • spilnoskola@gmail.com

      
Спеціалізована авторська школа "Інтелект"Photo: Спеціалізована авторська школа "Інтелект"


Спеціалізована авторська школа "Інтелект" запрошує всіх зацікавлених у навчанні за інноваційними програмами та високим рівнем знань, що відповідає Міжнародним стандартам!


Школа "ІНТЕЛЕКТ":

 • Лідер галузі
 • Визнання та нагороди Національної академії педагогічних наук України та Інституту педагогіки НАПН України
 • Індивідуальні програми
 • Три іноземні мови (англійська, німецька, французька)
 • Сертифікати з англійської мови Кембриджського університету
 • Європейський сертифікат з німецької мови ÖSD
 • Стажування за кордоном
 • Участь у міжнародних олімпіадах


5 форматів навчання на вибір:

 • офлайн,
 • онлайн,
 • змішане,
 • дистанційне,
 • заочне навчання.Video: Спеціалізована авторська школа "Інтелект"


 1. Розвиток емоційного інтелекту та лідерських якостей
 2. Висококваліфіковані викладачі
 3. Вчителі іноземної мови - носії мови
 4. Запровадження інноваційних педагогічних технологій
 5. Науково-пошукова робота учнів, участь у роботі малої академії наук
 6. Формування високого рівня мотивації до навчання


Наші Партнери:

 • Вісконський університет
 • Кембриджський університет
 • Гете-інститут (Київ)
 • Людвіг-Максиміліан університет (Мюнхен)
 • Центр німецької культури "Widerstrahl


Адреса:

 • вул. Дж. Маккейна, 20

Телефони:

 • +380 (44) 529 50 93,
 • +380 (99) 442 62 52 - Наталія,
 • +380 (67) 447 03 91 - Валентина Іванівна (Viber).


  Азбука Щастя SCHOOLPhoto: Азбука Щастя SCHOOL


"Азбука Щастя SCHOOL"- нова інноваційна школа на основі сучасних методик, технологій і програм з використанням НУШ та поглибленим вивченням іноземних мов.

 • Для дітей з 4 років до 4 класу
 • Затишне родинне середовище, комфортні умови
 • В класах до 12 дітей
 • Індивідуальний підхід та гармонійний розвиток кожної дитини
 • Увага та мотивація до навчання
 • Школа повного дня пн.-пт. з 08:30 до 19:00
 • Ліцензований дитячий кейтеринг, можна обирати меню


Наші цінності

 • Розкриття потенціалу кожної дитини
 • Створення мотивуючого середовища
 • Розвиток емоційного інтелекту
 • Глобальне екологічне мислення
 • Фундаментальні знання та розвиток Soft Skills


Наша мета

Виховання щасливої дитини! Ми за якісну освіту, гармонійний розвиток, мотивацію до навчання, опанування життєво важливих компетенцій та навичок.


Школа використовує сучасні та традиційні методи навчання

 • Нова Українська Школа покращена
 • Елементи програми «Росток»
 • Методика Г.Р. Кандибура
 • Англійська щодня


STEM

 • Програмування
 • Lego education
 • Опанування Soft Skills
 • Дизайн-проєктна діяльність


Простір

 • Сучасна школа - cвітлі та просторі класи
 • Зони для активного відпочинку
 • Два спортивних зала для групових та індивідуальних тренувань
 • Комфортні умови


Азбука Щастя School - школа щасливих дітей!


Адреса:

 • вул. Сергія Данченка, 32

Телефон:

 • +380 (67) 579 21 71 
Печерська Міжнародна Школа (PSI)Photo: Печерська Міжнародна Школа (PSI)


Печерська міжнародна школа (PSI) - це багатонаціональна міжнародна школа, що була відкрита у Києві у 1995 році. 


У PSI ми віримо в те, що важливою частиною відновлення України є доступ до найвищої якості міжнародної освіти.


PSI є єдиною школою в Україні що викладає три програми від Міжнародного Бакалаврату (International Baccalareatte): Primary Years Programme, Middle Years Programme та Diploma Programme. Континіум навчального процесу охоплює вік від 3 до 18 років.


Вступаючи до школи PSI, учні отримують доступ до цікавої, насиченої та сучасної освітньої програми, яка готує їх до швидкоплинного динамічного характеру сучасного світу. 


У родині PSI ми підтримуємо та дбаємо про кожного!


Video: Печерська Міжнародна Школа (PSI)


Печерська Міжнародна Школа запрошує вас на відкриття кампусу у Києві, яке відбудеться у серпні 2023 року:

 • Навчальний простір що відповідає світовим стандартам якості освіти;
 • Облаштоване бомбосховище;
 • Інтегрований, персоналізований та дослідницький підхід до викладання та навчання.


Набір на навчальний рік 23-24 відкрито! 


Адреса:

 • вул. Віктора Забіли, 7А

Телефон:

 • +380 (50) 367 86 66 

Email:

 • communication@psi.kiev.ua


     
Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук