Путівник по приватних школах Києва 2022


Опубліковано 21 Червень 2022 о 14:00

Блог Діти в місті Київ >  Освіта >  Путівник по приватних школах Києва 2022


Путівник по приватних школах Києва 2022

Photo: «Діти в місті»


Шкільна освіта – це надзвичайно важлива база, яка дуже впливає на майбутнє дитини. Саме під час навчання в школі у дітей формуються важливі навички, любов або нелюбов до навчального процесу, перші дружні зв’язки.

Якісне сучасне навчання у школі, яка вміє адаптуватися та приймати виклики сьогодення, дає дітям великі конкурентні переваги під час вступу до вишів та пошуку першої роботи. Саме з цієї причини все більше батьків віддають перевагу приватним школам, які, як правило, орієнтуються на інновації та нові методики. Вони постійно рухаються вперед, чому навчають і дітей.

«Діти в місті» пропонують вашій увазі добірку приватних шкіл Києва, які можуть стати новим місцем навчання ваших дітей.


Школа повного дня КМДШPhoto: КМДШ


КМДШ – це мережа українських шкіл повного дня, які 10 років функціонують у Києві та Львові.


Головна мета КМДШ полягає в тому, щоб діти мали достатньо знань, цінностей та впевненості для того, щоб робити вибір та формувати своє майбутнє.

Саме тому дисципліни тут вивчають у тісному взаємозв’язку з реальним життям та велику увагу приділяють розвитку компетенцій, таких як критичне, креативне, позитивне мислення, адаптивність, вміння працювати в команді.


В КМДШ використовують практичні підходи до навчання:

 • школярі закріплюють отримані знання дослідами, творчими проєктами, науковими роботами;
 • беруть участь в соціальних та бізнес ініціативах;
 • створюють віртуальні компанії на фінансовій грамотності, формують бюджети та працюють над маркетинговими стратегіями;
 • беруть участь в Міжнародних дебатах з англійської мови, на яких піднімають важливі соціальні теми;
 • в старших класах є профорієнтація – учні відвідують факультети з підприємництва, медіа та IT. Дізнаються про професії та пробують сили в різних професійних напрямках. Це допомагає учням ще перед вступом в університет більше дізнатися про сфери діяльності та отримати практичний досвід.

У молодшій школі для кращого вивчення матеріалу застосовують метод хвильових занурень. Коли протягом місяця учні вивчають певну тему у розрізі усіх навчальних дисциплін, а в кінці місяця захищають проєкти. В середній та старшій школі використовують метод інтегрованих занять: коли одну тему розглядають з точки зору двох чи трьох наук. Наприклад, математика+фізика, хімія+біологія. Такі підходи дозволяють учням цілісно сприймати світ, знаходити взаємозв’язки між явищами та процесами і головне – розуміти, як отримані знання можна застосувати в житті.Video: КМДШ


КМДШ запрошує школярів на навчання!

Отримати більше інформації.


Адреса:

 • м. Київ, Дніпровська набережна, 14Л
 • м. Київ, вул. Голосіївська, 13Г

Телефон:


         Приватна школа «Афіни»Photo: «Афіни»


Шановні батьки, триває набір до приватної школи «Афіни» на 2022-2023 навчальний рік!

Школа «Афіни» працює вже 28 років, має понад 100 кваліфікованих педагогів, психологів, тьюторів, керівників творчих та спортивних студій, власну методологію викладання та розвитку дітей. А ще, «Афіни» – першими в Україні запровадили тьюторську модель та ігрові практики у навчальний процес, першими успішно завершили експеримент Міністерства Освіти і Науки України по змішаному навчанню.

Наша основна мета – це розкриття потенціалу учня, адаптація його до життя, надання сучасних та якісних знань, сприяння його розвитку та формування довірливих стосунків у колективі.


Цьогоріч, ми пропонуємо дітям навчання у трьох форматах:

 • Очне навчання у наших школах в м. Києві, що включає не тільки навчальні заняття, а й вистави, екскурсії, предметні тижні, свята, студії, секції, майстер-класи, предметні практикуми та наші легендарні «занурення». Вартість річна: 175 тис. грн. 1-9 класи, 150 тис. грн. 10-11 класи, єдиноразовий вступний внесок 20 тис. грн.
 • Онлайн школа «Афіни» - оптимальний формат для дітей, що вимушено поїхали до інших міст та прагнуть повноцінно продовжувати шкільне навчання. У залежності від класу, учень має 5 або 6 повноцінних онлайн уроків 5 разів на тиждень. Школа пропонує різноманітні факультативи та студії для поглиблення знань, вивчення додаткової мови або творчості. Вартість річна становить 90 тис грн. та включає всі навчальні курси, зустрічі з тьютором, консультації, атестації, підготовки до ЗНО та ДПА, навчання на факультетах (для старшої школи), а також необхідні підручники в електронному вигляді.
 • Суботня українська школа онлайн – спеціальний формат для українських дітей за кордоном, що прагнуть підтримувати рівень знань української шкільної програми додатково до навчання у закордонній школі. Тобто, дитина вчить українські предмети по суботах та має перезалік по решті предметів із вашої іноземної школи. Вартість річна – 25 тис. грн. та включає по 4 онлайн уроки з викладачем в онлайні по суботах, підручники в електронному вигляді, атестації, куратора.Video: «Афіни»


Мова навчання у школі — українська. З першого класу діти вивчають англійську мову, другу іноземну мову на вибір (німецька, французька або іспанська). Також за бажанням сім'ї може бути організовано вивчення російської мови. Школа готує учнів до здачі міжнародних мовних іспитів (CambridgeEnglish, Goethe-Institut, DELF) з отриманням відповідних сертифікатів. Школа «Афіни» має статус офіційного підготовчого центру CambridgeEnglish.

Вступ до школи передбачає декілька етапів: перша зустріч та екскурсія школою, співбесіда з психологом та тестування, оформлення документів та сплата одноразового внеску.


Для того, щоб записатися на співбесіду чи отримати консультацію:

Телефонуйте:

 • +38 (044) 221 88 01,
 • +38 (044) 221 88 02,
 • +38 (044) 221 88 03,
 • +38 (044) 221 88 04.

Адреси школи «Афіни»:

 • 1-ші класи та старша школа: Київ, вул. Уляни Громової, 14
 • молодша школа: Київ, вул. Каменярів, 21
 • середня школа: Київ, вул. Андрія Головка, 13/1

      Capital Union School Photo: Capital Union School 


Capital Union School – шлях наших дітей у доросле успішне життя!

Місія школи: дати можливість нашим дітям стати успішними у житті і зайняти своє гідне місце в суспільстві, закладаючи в них з дитинства стратегії бізнес-мислення.


Вже понад 11 років ми виховуємо покоління успішних людей, яке вміє думати, приймати рішення та брати відповідальність за свої вчинки!


Наша школа має ліцензію на початкову, базову та повну середню освіту і гарантує своїм учням одержання знань за Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти України.

Особливу увагу ми приділяємо вивченню основам бізнесу та маркетингу, програмуванню, англійської мови та математики. У нашій школі з п’ятого класу діє білінгвальна система навчання. Кожного року наші діти складають іспит Cambridge та отримують сертифікат, що підтверджує рівень їх високого володіння іноземною мовою.


Школа має два підрозділи:

 • підрозділ повної середньої освіти (1-11 клас),
 • підготовчий підрозділ для дітей 5-6 років.


Наша школа має власну обгороджену прилеглу територію понад 2 гектари з сучасним баскетбольно-волейбольним майданчиком, мотузковим парком і футбольним полем.

Школа має просторі кабінети, в яких навчається не більше 14 дітей.

Кожний клас обладнаний сучасною мультимедійною технікою, протисколіозними партами, зоною для креативної роботи, зоною відпочинку, персональними боксами для особистих речей.


Вхід у школу здійснюється через пропускну систему та контролюється охоронцем. Також школа знаходиться під тривожною охороною миттєвого реагування.


Школа має спортивний зал, клас інформатики та англійської мови, зал для проведення свят, хол для перерв, їдальню.

Крім аудиторних занять, у наших дітей дуже насичене шкільне життя – концерти, брейн-ринги, літні табори, екскурсії до культурних закладів та на підприємства різних сфер бізнесу.


Змінюючи мислення дитини – ми змінюємо майбутнє усієї нації!


Адреса: 

 • проув. Керамічний, 7а (Голосіївський район)

Телефони: 

          Дистанційна школа АкцентPhoto:  Дистанційна школа Акцент


Дистанційна школа Акцент: якість, комфорт та доступність!


Навчання на платформі Microsoft Teams у ліцензованій школі з отриманням усіх документів державного зразка.


Початкова школа в режимі онлайн (з 1 по 4 клас):

 • спілкування з учителем в реальному часі, доступність навчання незалежно від місця проживання;
 • по 4 онлайн уроків в день (математика, письмо, читання, Я досліджую світ), англійська мова 2-3 рази на тиждень;
 • невеликі групи до 7 учнів - безпечне середовище і дисципліна на уроці, соціалізація завдяки спілкуванню з однокласниками;
 • можливість переглядити відеозаписи уроків, доступ до уроків на навчальній платформі «Мій клас».


Середня та старша школа (з 5 по 11 клас):

 • онлайн уроки з математики, української мови, англійської мови – це присутність на уроці та спілкування з учителем та однокласниками в реальному часі. Такий формат навчання надає можливість учням зАКЦЕНТувати увагу на вивченні вказаних предметів;
 • з усіх навчальних предметів уроки структуровані та викладені у доступній формі: кожен урок складається з авторської відео-презентації, опорного конспекту, посилання на електронні підручники; для самоперевірки засвоєння знань пропонується тестове завдання; що сприяє кращому засвоєнню знань та надає можливість учням навчатись самостійно, без батьків та без репетиторів;
 • навчальні матеріали можна переглядати необхідну кількість разів у власному темпі, у зручний час; учні мають можливість консультуватись з учителями в онлайн-режимі для роз’яснення незрозумілих моментів у навчальному предметі;
 • проблема відсутності достатнього спілкування учнів з однолітками – те, на що вказують психологи та що хвилює батьків при виборі дистанційної форми навчання; у школі АКЦЕНТ проблема соціалізації вирішується шляхом участі учнів у психологічному театрі під керівництвом досвідчених психологів та соціальних педагогів, організації екскурсій; платформа MS Teams дозволяє без обмежень учням спілкуватись з учителями, між собою та створювати спільні навчальні проекти з однокласниками.


Школа Акцент забезпечує якісне навчання у безпечних умовах!


Адреса:

 • вул. Прорізна 21, оф. 5

Телефони:

 • +380 (98) 692 11 22
 • +380 (93) 208 67 44
 • +380 (50) 085 07 28

      
Приватна школа «Базис»Photo: Приватна школа «Базис»


«Базис» – науково-дослідницька школа, заснована вчителями та підтримана українськими меценатами.


Ознайомитися з командою школи можна за посиланням.


Приватна школа «Базис» забезпечує високого рівня освіту у галузі природничих наук (фізика, хімія, математика, біологія) та вивчення англійської мови.

Початкова школа «Базис» пропонує навчання за двома програмами: україномовна та білінгвальна (англійська та українська мови викладання).

«Базис» – школа повного дня (08:30-18:00). У першій половині дня учні відвідують основні уроки, а у другій – гуртки та додаткові заняття, мають час для самопідготовки.


Наразі ще триває вступна кампанія, записатися на співбесіду можна заповнивши анкету.


Вступивши до школи «Базис», ваші діти потраплять у середовище, де цінуються інтелектуальні здобутки, критичне мислення та допитливість.

Цінності школи: інтелект, творчість, командність, гідність.


За результатами ЗНО 2021 року, школа «Базис» 11 місце серед шкіл України та 6 місце серед шкіл Києва. Про досягнення учнів школи можна дізнатись тут.Video: Приватна школа «Базис»


Школа забезпечує процес навчання дітей на двох рівнях: 

 • початкова школа (учні віком від 6 до 10 років; класи з 1 по 4);
 • середня та старша школа (учні віком від 10 до 18 років; класи з 5 по 11).


Що пропонує школа «Базис»:

 • ефективні навчальні програми з поглибленим вивченням англійської, які дозволять дітям з легкістю у майбутньому навчатися у кращих українських та світових ВУЗах («Росток», НУШ, Кембриджська програма);
 • найкращих вчителів, які мають більше 10 років досвіду роботи;
 • повний день навчання (08:30 - 18:30);
 • нове приміщення молодшої школи, облаштоване усім необхідним для комфортного навчання дітей;
 • триразове здорове харчування;
 • власну озеленену територію з майданчиком для прогулянок у молодшій школі;
 • власний паркінг;
 • різноманітні гуртки


Реєструйтеся на співбесіду, заповнивши анкету.


Адреси:

 • початкова школа – вул. Предславинська, 19
 • середня та старша школа – вул. Кожум’яцька, 12-Б.

Телефони:

 • +380 (68) 418 86 18 (старша школа),
 • +380 (68) 078 79 10 (початкова школа).
Приватна гімназія Orange schoolPhoto: Orange school


Orange school – приватна гімназія з поглибленим вивченням іноземних мов! 


Якісна, сучасна та доступна освіта. В Orange school на дитину чекає всесторонній розвиток, активне позакласне життя, комфортна атмосфера, тьюторська й кураторська підтримка.


Переваги навчання в Orange school:

 • школа повного дня з 8:20 до 19:00;
 • класи до 15 дітей;
 • сучасні методики навчання за освітньою програмою Інтелект України та Camridge;
 • освітня ліцензія Міністерства освіти України;
 • шкільний застосунок для оперативної комунікації з батьками та інформування щодо успіхів учнів;
 • гуртки та секції;
 • просторі та світлі класи, обладнанні сучасної технікою;
 • професійні та чуйні педагоги і тьютори;
 • безпечне середовище: пропускна система, закрита територія, відеонагляд;
 • сучасне укриття: сховище з вентиляцією, опаленням, світлом та туалетами;
 • смачне та корисне харчування з власної кухні;
 • онлайн школа в режимі реального часу.


Мова навчання: українська та англійська. Друга мова іспанська. Photo: Orange school


Ми разом робимо життя наших дітей кращим та цікавим вже сьогодні!


Адреса:

 •  вул. Старокиївська 10-А (Шевченківський р-н, м. Політехнічна)

Телефон:

 • +380 (50) 38 11 888
 • +380 (50) 234 00 00


        
«Ліко-школа» Photo: "Ліко-школа"


ТОВ «Ліко-школа» – технологічний ліцей «Ліко-школа»

Унікальний навчальний заклад, в його освітньому середовищі, орієнтованому на розвиток і виховання сил характеру та людських чеснот,учні досягають амбітних академічних цілей та особистих вершин.


Кожен і кожна в Ліко-школі має можливість:

 • здобути знання не тільки через теорію, а й шляхом активної навчальної діяльності в проєктах, долучаючись до експериментів, досліджень і творчості;
 • навчитися самостійності та відповідальності через усвідомлення своїх потреб і розуміння того, як їх можна задовільнити;
 • розкрити свої творчі здібності й обдарування;
 • удосконалити навички лідера;
 • стати частиною дружньої спільноти;
 • вже зараз зрозуміти свої сильні сторони, вміти з ними працювати та навіть обрати майбутню професію.


Учні ліцею вчяться за одним з 4-х профілів: ІТ, архітектура і дизайн, медична біологія і технології, підприємництво і економіка.

Освітня програма школи передбачає додаткові години на вивчення іноземних мов (англійська, німецька, китайська, іспанська), математики та ІТ.

Починаючи з 5 класу, учні вчаться в середовищі 1 учень — 1 iPad.

Педагогічні методики ґрунтуються на діяльнісному підході, активному навчанні і формувальному оцінюванні, поєднанні класичнихі STEAM-підходів у навчанні, продуктивному і здоровому використанні ІТ.Video: "Ліко-школа"


В Ліко-школі ви отримаєте:

 • змістовний освітній процес з 08:00 до 18:00;
 • психолого-педагогічну підтримку і медичний супровід;
 • харчування власного виробництва;
 • широкий спектр мистецьких, спортивних, ІТ та інших позакласних клубів і секцій, роботу STEAM- центру;
 • безпеку дітей, яку забезпечують цілодобова охорона, відеоспостереження. В школі є бомбосховище.
 • оперативні комунікації між батьками і педагогами через TEAMS - застосунок Office 365 та електронний щоденник.


Випускники Ліко-школи – освічені особистості, готові змінити наше суспільство і життя на краще! Ми вчимося бачити можливі виклики, знаходити найкращі рішення, самостійно і впевнено прокладати свій власний шлях, з оптимізмом реагувати на невизначеність майбутнього, мріяти, ставити цілі та освоювати нові сфери знань і діяльності протягом життя.


Ознайомитися з цінами на 2022-2023 навчальний рік


Заповнити заявку на вступ:

Початкова школа

Ліцей


Адреса: 

 • вул. Композитора Мейтуса, 5А, Голосіївський район

Телефон:

 • +380 (44) 492 31 22
Приватна школа Олени ВєдєрніковоїPhoto: Приватна школа Олени Вєдєрнікової


Приватна школа Олени Вєдєрнікової - це школа вільних думок та щасливих дітей


В дитинстві кожен з нас мріяв про школу з викладачами, які зрозуміло розповідають про найскладніші речі.

Школу, де цінують за особисту думку та критичне мислення, а не за визубрений напам’ять параграф.

Школу, яка дає не тільки абстрактні знання, але й досвід, як їх застосувати в реальному житті.

Школу, в якій самооцінка залежить від твоїх власних досягнень, а не від порівняння з успіхами інших.

А тепер ми створюємо саме такі школи для наших учнів.


Локації в Києві:

 • Осокорки, вул. Малоземельна, 16 (0 – 6 кл. та дошкільнята з 1,5 років)
 • Виноградар, вул. Замковецька, 74 (0 – 4 кл.) та Вітчизняна, 4 (5 – 6 кл.)
 • Троєщина, вул. Лісківська, 25 (0 – 6 кл.)
 • Теремки-2, Жуляни, вул. Василя Седляра, 10 (0 – 6 кл.)
 • Деміївська, вул. Гвардійська, 18А (0 – 4 кл.)
 • Онлайн школа (0 – 6 кл.)Video: Приватна школа Олени Вєдєрнікової


Чому батьки обирають Приватну школу Олени Вєдєрнікової:

 • Ліцензія 1 - 12 кл
 • Зручне розташування та графік 8:00-20:00
 • Закрита зелена територія, що охороняється
 • Просторі кабінети, оснащені всім необхідним для навчання та творчості
 • Посилена англійська та математика - щодня
 • Основа - НУШ з елементами Росток та найкращих світових методик
 • Інтегровані заняття, проєктна діяльність для розвитку особистості
 • Домашку робимо в школі
 • На Виноградарі та Осокорках - власні басейни
 • Безліч факультативів для розвитку талантів


Вартість навчання:

 • дошкільнята - 9500 грн/міс
 • з першого класу - 13500 грн/міс
 • вступний внесок 15000 грн


Телефони:

+380 (96) 701 78 48,

+380 (67) 232 72 71.

   Школа Future School of TechnologyPhoto: Future School of Technology


Немає сумнівів, що майбутнє за IT-технологіями. У Future School of Technology, загальноосвітній школі з IT-напрямком, дитина вчиться з 5 по 11 класи!


Вагомі переваги для учня:

 • класи до 12 осіб, щоб кожній дитині приділялася належна увага;
 • атестат державного зразка;
 • у школі є групи продовженого дня - з 8.00 до 19.00;
 • дитина поглиблено вивчає англійську мову, на базі школи працює speaking club. Немає потреби у платному репетиторі англійської;
 • у школі є штатний психолог;
 • навчання проходить зі STEM підходом, діти отримують до 80% практичних знань;
 • кожна дитина отримує особисту шафу для речей, як в улюблених фільмах про американську школу;
 • тематичні табору, що круто, адже дитина буде проводити час в компанії знайомих;
 • електронний щоденник.


Також в абонемент школи входить відвідування басейну, театральний гурток, екскурсії, виїзні святкові заходи, онлайн відео спостереження для спокою батьків.

Future School of Technology викладає дітям глибинні знання і контролює, щоб дитина розуміла суть предмета.

Запишіться на День відкритих дверей і особисто оцініть рівень Future School of Technology!


Адреса:

 • вул. Миколайчука 17, Дніпровський район

Телефон:

 • +380 (67) 261 32 77

      Дистанційний ліцей «Меридіан»Photo: «Меридіан»


Твоя школа в гаджеті 24/7- то реально!

Ліцей Меридіан, не просто освітній заклад, а справжня сім’я для кожного учня.


Ніяких нудних уроків ! Авторська програма методик викладання дає максимум користі та запам’ятовування матеріалу. Плюс індивідуальний графік це можливість жити в реальності, не відриваючись від навчального процесу.

Уроки з нами це формат повноцінного відео з розповіддю вчителя, доповнене презентацію та додатковими матеріалами. Наприкінці кожного уроку є тест для перевірки знань з автоматичним підрахунком балів, а також розгорнуте домашнє завдання для тих, хто хоче прокачати свої знання на вищий рівень.


Що потрібно для навчання у нас?

 • Гаджет з виходом в інтернет;
 • Наявність вільного часу
 • Логін та пароль від свого персонально кабінету,що надається менеджером і який ви можете змінити. Кабінет для навчання зроблений так що діти бачать лише свої оцінки, а не всього класу. Ніякого булінгу!
 • Можливість переглядати уроки та робити домашні завдання, платформа відкрита постійно!
 • В персональному кабінеті відображається сам процес навчання, що потрібно здати, який предмет відстає а який вже зданий на всі 100%, в цьому допомагає індикатор успішності, котрий вбудований в кожен предмет;
 • Важливо! В процесі навчання передбачені онлайн-консультації з вчителями - як мінімум 30 консультацій щотижня, які пізніше завантажуються на платформу Мудл і доступні на протязі року. Внутрішні учбові процеси проходять у робочих чатах телеграм, де об`єднані і вчителі, і учні - тобто ви маєте змогу зв`язатися з вчителем напряму.Video: «Меридіан»


Батьківський контроль

Батьки так само як і учні отримують персональний доступ до навчальної платформи, де можуть:

 • Стежити за прогресом навчання та бачити оцінки
 • Бачити усі домашні завдання дитини і як вона їх виконує
 • Спілкуватися з викладачами
 • Отримати доступ до всіх навчальних матеріалів

Також за вимогою батькам надсилається звіт про навчання дитини та прогрес по кожному з предметів.

Якщо ваша дитина творча, спортивна або просто не має з будь-яких причин можливості навчатися офлайн - welcome!

Можлива адаптація програм для діток з інклюзією.

      Дистанційний приватний Ліцей «Ангстрем»Photo: «Ангстрем»


Дистанційка — альтернатива «живій» школі чи «інший вид спорту»?

«Жива» школа, «Онлайн-навчання» або «Дистанційне» навчання…Що спільного та в чому різниця?

У чому різниця між «піти на «дистанційку» у звичайній школі» та «вчитися» у дистанційній школі?

Ми підозрюємо, що і досі багато хто плутає ці поняття.

Через це множиться прикре непорозуміння та недовіра до дистанційної освіти.

Але, виявляється, «дистанційка» може бути повноцінним та здоровим форматом освіти!

Про те, ЯК це працює, ДЕ це працює і для КОГО це працює — наш компактний та корисний ролик.
Video: «Ангстрем»


Дистанціний приватний Ліцей «Ангстрем» — одна з перших та найбільших дистанційних загальноосвітніх шкіл в Україні.

Ось уже 7 років ми навчаємо тисячі дітей 1-11 класів, які проживають у 32 країнах світу.

35 вчителів із задоволенням консультують, спрямовують, оберігають і навіть мотивують.

Близько 100 фахівців — вчителі, програмісти, дизайнери, тестувальники, художники, лаборанти, коректори та редактори — створюють особливе освітнє середовище — безпечне, комфортне, зі зрозумілими правилами гри.

«Ангстрем» — ліцензований навчальний заклад, який працює за Держстандартом України.

Наші учні отримують документи державного зразка на кожному рівні освіти. Свідоцтво досягнень, табель, свідоцтво про базову загальну середню освіту, свідоцтво про повну загальну середню освіту.

Навчання здійснюється на власній IT-платформі — СДН «Евклід». Це єдина в Україні система дистанційного навчання із Грифом МОН України «Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах».

Мови навчання: українська, російська.

Навчання можливе у трьох форматах: «Наш учень», «Вільний слухач», «Екстерн».


Як саме відбувається навчання в Ліцеї «Ангстрем»?

Учень має постійний доступ до шкільного освітнього порталу, де розміщено робочий навчальний план відповідного класу, тижневий розклад занять, консультацій та вебінарів, електронний щоденник, чат з вчителями-предметниками та адміністрацією.

У кожному уроці розміщено аудіо-, відео-, графічну та текстову інформацію з посиланнями на підручники та посібники, рекомендовані МОН України.

Постійний зв’язок з вчителями та адміністрацією реалізовано в особистому кабінеті учня у вигляді чатів, відео- та конференц зв’язку, вебінарів та консультацій.

Два рази на рік проводиться сесія очно або дистанційно з використанням відеозв’язку за умови повної автентифікації учня.

Навчання в 10-11 класах організовується за трьома профілями: математика, історія, англійська мова.


Докладніше про правила прийому та особливості навчання в Ліцеї «Ангстрем» можна дізнатися на нашому сайті.

Телефони:

 • +380 (50) 678 33 39,
 • +380 (96) 672 92 03 (telegram, viber),
 • +380 (93) 148 72 03,
 • +380 (57) 755 58 07.

      Азбука Щастя SCHOOLPhoto: Азбука Щастя SCHOOL


"Азбука Щастя SCHOOL"- нова інноваційна школа на основі сучасних методик, технологій і програм з використанням НУШ та поглибленим вивченням іноземних мов.

 • Для дітей з 4 років до 4 класу
 • Затишне родинне середовище, комфортні умови
 • В класах до 12 дітей
 • Індивідуальний підхід та гармонійний розвиток кожної дитини
 • Увага та мотивація до навчання
 • Школа повного дня пн.-пт. з 08:30 до 19:00
 • Ліцензований дитячий кейтеринг, можна обирати меню


Наші цінності

 • Розкриття потенціалу кожної дитини
 • Створення мотивуючого середовища
 • Розвиток емоційного інтелекту
 • Глобальне екологічне мислення
 • Фундаментальні знання та розвиток Soft Skills


Наша мета

Виховання щасливої дитини! Ми за якісну освіту, гармонійний розвиток, мотивацію до навчання, опанування життєво важливих компетенцій та навичок.


Школа використовує сучасні та традиційні методи навчання

 • Нова Українська Школа покращена
 • Елементи програми «Росток»
 • Методика Г.Р. Кандибура
 • Англійська щодня


STEM

 • Програмування
 • Lego education
 • Опанування Soft Skills
 • Дизайн-проєктна діяльність


Простір

 • Сучасна школа - cвітлі та просторі класи
 • Зони для активного відпочинку
 • Два спортивних зала для групових та індивідуальних тренувань
 • Комфортні умови


Азбука Щастя School - школа щасливих дітей!


Адреса:

 • вул. Сергія Данченка, 32

Телефон:

 • +380 (67) 579 21 71 
Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук