Перелік фільмів, які психологи радять подивитися з дітьми та підлітками


Опубліковано 12 Травень 2022 о 10:00

Блог Діти в місті Київ >  Різне >  Перелік фільмів, які психологи радять подивитися з дітьми та підлітками


Перелік фільмів, які психологи радять подивитися з дітьми та підлітками

Photo: Freepik


Психолог Лінда Джонс Руфер склала перелік фільмів та мультиків, які варто подивитися з дітьми. Вони розсортовані за віком, адже для кожного віку характерний свій етап та свої особливості. Спеціаліст зазначає, що важливо дивитися ці картини разом, після чого обговорювати їх.

«Діти в місті» публікують добірку картин, присвячених дорослішанню та пошукам себе.


Крижане серцеPhoto: з відкритих джерел


Вік: від 6 років

Смілива дівчина Анна, яка за сумісництвом є принцесою казкового королівства, відправляється на пошуки сестри Ельзи. Вона має серйозний намір знайти сестру, яка володіє незвичайними чарами, та переконати її в тому, що любить її.

Цей мультфільм показує, як важлива любов та самовідданість.


Вперед і вгору


Вік: 6-10 років

Після смерті дружини сімдесятирічний Карл вирішує відправитися у подорож до Райського водоспаду в Південній Америці. Летіти туди він вирішує на повітряних кульках, які тримають його будинок. Чим закінчаться пригоди, обов’язково дивіться всією родиною.

Ця картина показує, що в будь-якому віці є місце новим враженням та захопленням. До того ж, мультик вчить дружити.Video: Pixar


Думками навиворітPhoto: з відкритих джерел


Вік: 10-11 років

Чудовий мультик про дівчинку-підлітка, у мозку якої живуть радість, сум, гнів, страх та огида. Емоції просто не справляються з підлітковими перепадами настрою, але налаштовані вони завжди рішуче.

Цей мультик дозволить показати дитині, які зміни відбуваються з підлітками на етапі дорослішання.


Незрівнянний містер Фокс


Вік: 8-10 років

Мультик розповідає про сім’ю лисиць, голова якої колись займався крадіжкою курей. Попри обіцянку своїй дружині не красти, лис знову йде на завдання, чим ставить під загрозу всю сім’ю.

Цей мультик присвячений сімейним цінностям, а також вчить контролювати свої інстинкти та бажання, які можуть бути руйнівними.Video: SearchlightPictures


Мирний воїнPhoto: з відкритих джерел


Вік: 12-13 років

Картина про молодого гімнаста, який втрачає сенс життя через серйозну травму. Все, про що він мріяв, перетворюється на прах. Рятує його таємничий наставник, який допомагає переосмислити своє життя.

Фільм вчить наполегливості та цілеспрямованості. Також він показує, що завжди є інший шлях, навіть, якщо ваші плани та мрії зруйновані.


Королівство повного місяця


Вік: 14-15 років

Цікавий та дуже яскравий фільм про двох підлітків, які вирішили втекти від батьків. Вони намагаються стати щасливими удвох, адже самі по собі обидва є ізгоями в суспільстві. Дітей шукають всім містом, втім розлучити їх так і не вдається.

Цей фільм присвячений довірчим стосункам та вчить розуміти потреби та переживання інших людей.Video: Universal Pictures Ireland


Вам може знадобитися наша стаття: Добірка фільмів про Україну, які можна подивитися разом з дітьми


Юність


Вік: 14-16 років

Фільм про життя хлопчика Мейсона. Особливість цієї картини в тому, що її знімали цілих 12 років. За цей час актори фільму дорослішали та старіли по-справжньому. Фільм експериментальний, але дуже цікавий та повчальний.

Картина показує, чому важливий самоаналіз, розуміння себе та інших, а також навколишнього світу.Video: B&H Film Distribution Company


Спілка мертвих поетівPhoto: з відкритих джерел


Вік: 15-16 років

Дивовижний фільм з Робіном Вільямсом у головній ролі. Фільм розповідає про чудового викладача, який надихнув студентів на створення літературного клубу «Спілка мертвих поетів». Він вчить студентів свободі та братству та дає їм щось цінніше, ніж просто знання.

Цей фільм вчить сміливості бути собою та відстоювати свої інтереси.


Джуно


Вік: 15-17 років

Фільм для старших підлітків, який розповідає про 16-річну вагітну Джуно. Перед дівчинкою постає серйозне питання про те, що робити з дитиною після її народження.

Цей фільм піднімає дуже актуальну тему та вчить відповідальному ставленню до життя та усвідомленому ставленню до складного вибору.Video: SearchlightPictures


Читайте також: Сучасні мультфільми за мотивами відомих книг


Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук