Команда з України візьме участь у фіналі міжнародного батлу роботів Youth International Exhibition Game


Опубліковано 30 Грудень 2021 о 18:00

Блог Діти в місті Київ >  Виставки >  Команда з України візьме участь у фіналі міжнародного батлу роботів Youth International Exhibition Game


Команда з України візьме участь у фіналі міжнародного батлу роботів Youth International Exhibition Game

Photo: QUADRO.ua


QUADRO.ua — офіційний партнер DJI Education в Україні — вперше організовує участь українських школярів у міжнародних змаганнях Youth International Exhibition Game. Ідея поєдинку — поєднати військову стратегію, програмування, робототехніку та ШІ.


Про змагання


Youth International Exhibition Game — міжнародна робототехнічна гра, фінал якої відбудеться 9 січня 2022 року. За право стати одним із 8 фіналістів боролися 16 команд із 6 країн.

За умовами змагань, роботи RoboMaster воюють у Гонконзі, а керування відбувається дистанційно командами із 3-8 дітей, віком від 8 до 16 років. Учасники розробляють стратегію та командують своїми юнітами онлайн за допомогою програмування та прямого керування.


Гра


Photo: QUADRO.ua


Кожна команда дистанційно програмує двох бійців RoboMaster EP та одного робоінженера RoboMaster EP Core. Їхніми суперниками стануть такі ж самі три роботи, запрограмовані іншою командою.

Гравцям потрібно продемонструвати командну взаємодію, вміння програмувати та застосовувати сучасні технології, у тому числі алгоритми штучного інтелекту та комп’ютерний зір.


 

Команди з України


Досвід відбіркових змагань отримали дві команди з України: Transformers та NeoFighters. 

Transformers — збірна команда школярів із Києва. До неї увійшли учні гімназії №59 ім. О.М.Бойченка та AISU (Міжнародної американської школи й Університету в Україні): Кирило Поздняков, Олесь Єзерський, Святослав Левченко, Кирило Новіков, Олег Гангал, Юрій Грицишин, Олександр Саміченко. Тренер команди — Олександра Ільющенко, аспірантка Київського університету імені Бориса Грінченка. 

Команда NeoFighters від STEM-центру «Сократ» (Артем Римарчук, Поліна Приходько, Ліана Балкова, Микита Нероба) виступала під керівництвом засновника та керівника центру Сергія Дзюби.


До фіналу змагань Youth International Exhibition Game, який відбудеться 9 січня, пройшла команда Transformers. Щоб підтримати українців у фіналі, підписуйтеся на сторінку RoboMaster.Про організаторів:

  • Компанія QUADRO.ua — лідер інтеграції безпілотних та робототехнічних технологій DJI в Україні, офіційний партнер DJI Agriculture, DJI Enterprise та DJI Education із 2013 року. ТОВ «КВАДРО.ЮА» пропонує повний асортимент продукції DJI, забезпечує офіційну гарантію від виробника та надає технічну підтримку на базі власного сервісного центру, сертифікованого DJI.
  • DJI Академія-QUADRO.ua впроваджує програму навчання пілотів-професіоналів від світового лідера галузі цивільних мультикоптерів та технологій аерозйомки. Курси DJI Академії розроблені як для приватних осіб, так і для компаній, що планують використовувати безпілотники для підвищення ефективності бізнесу.


Про освітні заклади:

  • Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка — київська школа з понад 100-літньою історією. З 2019 року тут впроваджується напрям STEAM-освіти. На базі гімназії відкрито Мережеву академію CISCO, керівником та інструктором якої є Олександра Ільющенко. 
  • AISU — Міжнародна американська школа й університет в Україні з двомовною освітньою програмою, свідоцтво якої визнають 2340 університетів США та 90 країн світу.
  • STEM-центр «Сократ» — це освітній простір, де навчають сучасних інноваційних технологій у сфері робототехніки, мікроелектроніки, кібербезпеки, інтернету речей, створення комп’ютерних ігор. 


Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук