Дистанційна online підготовка до школи


Опубліковано 14 Квітень 2020 о 11:00

Блог Діти в місті Київ >  Освіта >  Дистанційна online підготовка до школи


Дистанційна online підготовка до школи

Photo: «Діти в місті»


Карантин порушив плани мільйонів людей по всьому світу. Скасувалися заходи, відпустки та інші важливі події. Втім, після карантинної весни дуже швидко мине літо і прийде шкільна пора, коли першачкам доведеться йти до школи. Сучасна освітня програма складена таким чином, що діти мають йти до школи вже трохи підготовленими до навчання.

В цьому вам готові прийти на допомогу приватні заклади освіти, які здійснюють дистанційну підготовку малюків до першого класу. «Діти в місті» розкажуть про них більш детально.


«Джерело kids online»


Photo: «Джерело kids online»


Якщо вас цікавить якісний та сучасний розвиток вашої дитини, захоплюючі заняття та веселі активності - то вам саме до «Джерело kids online».

Досвід викладання через гру, який ми бережливо нагромаджували протягом 20 років і примножили завдяки можливостям онлайн-формату, сьогодні допомагає діткам пізнавати нові предмети, відкривати нові інтереси і зацікавлювати у подальшому навчанні.


Для діток від 2,5 до 6 років можна обрати:

 • заняття з предметів на вибір: «логіка», «англійська мова», «живопис» та «хореографія»;
 • комплексну програму навчання і розвитку – «сучасний онлайн садок».


Додатково для діток від 5 років пропонуємо:

 • комплексний курс підготовки до школи (читання, письмо, основи математики);
 • інтенсивний курс англійської мови «I can speak and read».


Різноманіття навчальних ігор, інтерактивних вправ і цікавих завдань, корисні розминочки і гімнастика, творчі майстер-класи – все це та багато іншого очікує на діток на наших заняттях в форматі відео зв’язку.


Чекатимемо Вас на ознайомчих заняттях! Запис через форму на сайті або за телефонами:


онлайн заняття і курси:

 • +380 (96) 363 11 38;
 • +380 (96) 117 10 89;
 • +380 (98) 032 21 14.

онлайн садок:

 • +380 (99) 084 75 25.


Школа «Атлантика»Photo: «Атлантика»


Школа Атлантика проводить онлайн підготовку до школи


Нас карантин не зупиняє. Вчителі Школи Атлантика знають як навчити дитину полюбити знання навіть через онлайн заняття! Ми працюємо із використанням комунікаційної онлайн платформи ZOOM у групах та індивідуально.

Як зацікавити дітей 5-6 років математикою, логікою, читанням та письмом? Як стимулювати розвиток дитини та підготувати до шкільного життя саме зараз, коли всі знаходяться у своїх домівках на карантині?

Наші вчителі уміють зацікавити і відкрити світ до знань через гру та інтерактивні методики.


Працюємо з 2013 року за інноваційною програмою інтегрованого навчання. Наші заняття поєднують програми з розвитку уваги, пам'яті, дрібної моторики, розвитку мовлення, основ навчання грамоті та математики з використанням методик та ігор, які зацікавлять дитину навчанням. Адаптуємо до навчального процесу, стимулюємо мотивацію до самостійності та результату.

Англомовна програма впроваджується із задіянням стандартів американської освітньої системи (Common Сore Standards). Заняття з англійської орієнтовані на зацікавленість діток навчанням, бажанням пізнавати цікавинки світу англійською мовою шляхом занурення в мову та формування навичок для вільного володіння, та отримання в майбутньому систематичного спілкування з носіями мови у процесі навчання та поза межами Школи.

Всі діти народжуються із невимовним бажанням пізнавати світ навколо себе. Наше завдання - підтримувати цей інтерес і запросити у подорож до знань.


Адреса:

Телефони:

 • +380 (67) 758 12 12;
 • +380 (95) 738 52 48.


Приватна початкова школа «Смартіка»Photo: «Смартіка»


Карантин в нашій країні змусив творити реформи. Приватна початкова школа «Смартіка» з березня цього року розпочала працювати і в дистанційному форматі. Першими почали другі та треті класи, а наразі вже перший та нульовий клас, де ми готуємо діток до шкільного життя, повністю перейшли на онлайн навчання.

Звичайно, це всім трохи незвично, але дітки продовжують опановувати нашу програму підготовки до школи, яка включає розвиток мовлення, математику, грамоту, логіку та англійську мову, а також і більш активні заняття з йоги, театру, музики та творчості. Відтепер діти мають по два онлайн уроки в першій половині дня, а також, за бажанням, можуть відвідати заняття і після обіду, чи продивитися уроки в записі разом із батьками в зручний для всіх час, а також отримати консультації з питань виконання завдань.


Photo: «Смартіка»


Більшість батьків позитивно зустріли наші інтерактивні заняття. Ось перші відгуки: 


«Для нас наявність онлайн уроків - це однозначно «+». У нас є режим, на який ми орієнтуємось. Це дуже організовує в такий період. Дякуємо вчителям, які швидко адаптувалися до нових умов і не лишаєте наших дітей в нових і стресових для них умовах»
«Це було супер! Діти реально оцінили»

Більше інформації про школу Ви можете знайти на сайті та у соціальних мережах. Телефонуйте та приєднуйтесь до занять! 


Телефон:

 • +380 (44) 228 98 19


Дитячий клуб-садок Вікторії МіроновоїPhoto: Садок Міронової


Ми розробляємо онлайн заняття відповідно до індивідуального рівня дитини, її можливостей та побажань батьків. Допомагаємо зорієнтуватися у програмах НУШ, «Росток», «Інтелект України», «На крилах успіху» та обрати оптимальну для дитини.


На занятті ми:

 • мандруємо лабіринтами букв та цифр;
 • набуваємо та вдосконалюємо навички читання;
 • вчимося логічно та креативно мислити;
 • розвиваємо дрібну моторику;
 • знайомимося з елементами нейрогімнастики;
 • переорієнтовуємо комп’ютерний ігровий осередок в поле для розвитку дитини.


Для занять ми використовуємо Skype, онлайн дошку Kami, програму «Мій клас».


Вартість індивідуального заняття - 320 гривень.


Деталі та запис за телефоном:

 • +380 (93) 168 70 52

Orange kids spacePhoto: Orange


Онлайн для дошкільнят обговорювався багатьма експертами ще до карантину. І є багато досліджень, чому НІ. Карантин вивів багато освітніх проектів в інший формат. Хочеш підтримати батьків і дітей - переходь в онлайн. Наш садок Orange kids space вже місяць живе в онлайн!


Для нас важливий не просто онлайн у вигляді картинок, мультиків і різних додатків. Ми спочатку пішли шляхом інтерактивного спілкування педагоги-діти. Ми відтворили всі наші уроки на 85% в режимі онлайн і проводимо заняття в реальному часі, звертаючись до кожної дитини.

Так, не всім дітям підходить такий формат. Але більшість дітей з радістю сприйняли таку форму спілкування.

Наші заняття тривають не більше 30 хвилин. Ми робимо великі перерви між заняттями, щоб діти могли пограти і побігати.


Ми готові запросити дошкільнят в нашу велику сім'ю!


Будемо разом вивчати англійську, малювати і ліпити на творчості, готуватися до школи, грати в театр, займатися карате і гімнастикою, співати, грати в шахи, розвивати пам'ять і увагу на заняттях з ейдетики.


Заявка на пробний день приймається в Директ Instagram або у Фейсбуці.


Колегіум ОлімпPhoto: Колегіум Олімп


Перед вами стоїть завдання — вибрати школу для дитини? Але ви не знаєте як це зробити у сьогоднішніх реаліях?

Ми запрошуємо вас на відеоконференцію і онлайн екскурсію по школі!

Ви зможете познайомитися з «Колегіум Олімп» і дізнатися всі подробиці, які вас цікавлять. Побачити, як все влаштовано. В яких кабінетах буде вчитися дитина, а також познайомитися з педагогом молодших класів і психологом. Зручно, що в режимі онлайн можна як пройти співбесіду у перший клас, так і відвідувати онлайн заняття, та вже зараз цікаво та творчо проводити час.

Процес навчання в режимі онлайн продуманий ретельно та уважно. Наша платформа оснащена необхідними ресурсами та матеріалами за всіма предметами.


Всі заняття проходять в реальному часі та режимі онлайн, що особливо актуально сьогодні:

 • спілкування з усіма учасниками навчального процесу;
 • базові предмети і висока якість викладання;
 • приділяємо увагу фізичній активності — хореографія, дихальна гімнастика, елементи айкідо та фізкультура .


Ми дбаємо про наших майбутніх учнів і їх батьків. Тому робимо все, щоб процес знайомства з нашою школою був максимально комфортним і результативним для вас. Навіть в теперішніх умовах.

Цікаво дізнатися більше? Для зв'язку з Колегіум Олімп пишіть в Direct Instagram.  


або телефонуйте за номером:

 •  +380 (67) 440 67 69


Дистанційна підготовка до школи дасть вашим дітям основу для подальшого навчання онлайн, коли це буде необхідно. Сучасний світ ставить перед нашими дітьми все нові й нові виклики, тому важливо навчитися бути гнучкими, щоб на всі ці виклики відповідати.

Нинішній карантин показав, що школи, які не були готові до дистанційного навчання та ніколи не практикували подібне, опинилися в дуже невигідній ситуації. Тому важливо сьогодні відразу віддавати перевагу тим навчальним закладам, які йдуть в ногу з часом.

Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук