Черга у садочок online: кияни зможуть записати дітей у дошкільні заклади не виходячи з дому


Опубліковано 15 Квітень 2019 о 14:21

Блог Діти в місті Київ >  Освіта >  Черга у садочок online: кияни зможуть записати дітей у дошкільні заклади не виходячи з дому


Черга у садочок online: кияни зможуть записати дітей у дошкільні заклади не виходячи з дому

Киянам більше не доведеться ходити по дитячим садочкам та щоразу боротися з бюрократією, відтепер стати в чергу можна в онлайн-режимі через Єдиний веб-портал територіальної громади Києва.


«Фактично це новий етап у вже існуючій Електронній системі реєстрації в дитсадки у Києві, де реєстрація дитини впливає на місце у черзі до дитячого садка, а саме: означає першість у зарахуванні до садочка. Також на пріоритетність впливає наявність пільг та статус внутрішньо переміщеної особи, що автоматично забезпечують позачергове зарахування до дошкільного закладу» — інформує КМДА.


Як працює нова система запису:

  1. Для того, щоб стати у чергу до садочка, необхідно скористатися особистим кабінетом киянина.
  2. У каталозі послуг обрати «Послуги для сім’ї». Система містить карту закладів дошкільної освіти, сторінки цих закладів, можливість модерації заявок (із можливістю підтвердження пільг), заявку користувача та навіть табель відвідування.
  3. Ви маєте можливість ознайомитись з детальною інформацією про мережу закладів дошкільної освіти та обрати будь-яку кількість садочків, які вас цікавлять.
  4. Доступ в онлайн-режимі дає можливість батькам самостійно відстежувати черговість та статус своєї заявки. Повідомлення про запрошення до закладу дошкільної освіти надходить на електронну адресу та мобільний телефон.
  5. Ви маєте розглянути запрошення протягом 10 календарних днів. У разі згоди на зарахування, терміном у 14 календарних днів необхідно подати до закладу освіти потрібні для зарахування документи дитини.
  6. У період розгляду запрошення з одного закладу запрошення з інших не надходитимуть.


«Перед нами стоїть завдання — скоротити черги до дитячих садків дітей киян. Це перший крок до того, аби у найближчий час гарантувати, що усі 20 тисяч зареєстрованих у Києві дітей, потраплять у дошкільні заклади», — підкреслив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.


Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук