Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Kyiv Zoo Fest

Kyiv Zoo Fest


15 червня 2019 року в Києві на ВДНГ, пройде найграндіозніший благодійний фестиваль - KYIV ZOO FEST.

Це сімейно-розважальний фестиваль, головною метою якого, є бажання показати всьому світу, що тварини з притулків нітрохи не гірше, ніж ті, яких можна купити в розплідниках.

KYIV ZOO FEST - це розрив всіх відомих форматів. Організатори вийшли за рамки і готують фестиваль, який є не тільки благодійним, але і сімейно-розважальним. Цікаво і весело буде всім!

Зона з тваринами

Це зона з соціалізованих, стерилізованими і щепленими тваринами з притулків, а також тими, які були врятовані волонтерами від тієї чи іншої страшної ситуації, і заради яких, власне, створювався «KyivZooFest». Тут у вас буде можливість познайомитися з кішками і собаками, і, можливо, подарувати комусь із них будинок.

Дитяча зона

Без сумніву, найбільша радість для дорослих - це посмішки дітей. У Дитячій зоні весело зможуть провести час не тільки діти, а й дорослі. Простір для творчості і веселощів: цікаві майстер-класи, дитячі шоу, інтерактивні ігри, пізнавальні лекції, аніматори і багато іншого, що не дасть вам і вашим діткам нудьгувати.

Ярмарок

 Ви зможете придбати товари для тварин, як відомих марок, так і hand made. Тут будуть як корисні товари, так і сувеніри. Частина коштів від продажу Ярмарки буде спрямована на допомогу тваринам.

Food court

Смачна різноманітна їжа і напої від відомих київських ресторанів. У нас буде комфортно і любителям м'яса, і вегетаріанцям. Частина коштів від Food court буде спрямована на допомогу тваринам.

Chill zone

Затишні м'які крісла-мішки на зеленому газоні, в яких можна відпочити і розслабитися під хорошу музику, а також послухати цікаві лекції від наших спікерів про тварин і не тільки. Окремо Зона з кальянами, розташована далеко від тварин і дітей.

Вхід вільний! 


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (99) 002 55 50


Посилання


Адреса

Київ
п-кт Академіка Глушкова, 1П2