Набір дітей 1-8 класів на 2020-2021 навчальний рік до школи "Безмеж"

Набір дітей 1-8 класів на 2020-2021 навчальний рік до школи "Безмеж"


Для кожної людини, незалежно від віку, важливим є простір, у якому вона живе. Це має бути простір, який не підганяє дитину під рамки, а навпаки, дає крила і дозволяє підійматися до вершин. Школа "Безмеж" саме така.

Ліцензована приватна школа "Безмеж" оголошує набір дітей 1-8 класів на 2020 – 2021 навчальний рік!


Відео про школу:

Дистанційне навчання:

Літній табір:

 

Місія "Безмеж" – допомогати дітям дорослішати, пізнаючи себе і світ, активно впливаючи на довкілля та покращуючи його через принципи "пізнай", "збережи", "створи".

Мета "Безмеж" – забезпечити умови учням для пізнання, дослідження навколишнього світу та себе, створення та висловлення ідей, проектування процесів та результатів. Одним із найважливіших завдань є проектування власного майбутнього.

Освітня програма базується на підходах емпауермент-педагогіки (педагогіки натхнення до дії): запрошення до дії – дія – ідея – знання – реалізація ідеї.

Усі знання, які дитина отримала в школі, є відповіддю на її особистий запит щодо вирішення конкретної життєвої проблеми. Такі знання залишаються назавжди, слугують основою для отримання подальших умінь та навичок. Усі предмети інтегровано відповідно до теми дослідження. Відправною та кінцевою точкою досліджень, організованих школою, є Людина.

Випускник "Безмеж" – це:

  • людина психологічно стійка, яка знає, що робить її сильною, знає, як використовувати «стреси» (постійного супутника сучасності) для успішного та щасливого становлення, веде здоровий спосіб життя, сповідує ідеї сталого розвитку;
  • людина, яка володіє інформаційно-комунікаційними технологіями, є медіаграмотною, вміє критично мислити та фільтрувати інформацію, обирати те, що потрібно саме їй, «думає не тільки мозком, а й серцем»;
  • людина, яка вільно висловлює думки українською, англійською мовами, легко спілкується з представниками будь-яких культур, приймає й досліджує різні бачення, ідеї, концепції, здатна об’єднати людей навколо ідеї, співпрацювати в команді;
  • людина, яка вміє створювати (продукти, технології, стратегії, концепції), володіє технологіями розвитку креативного мислення, проектує шлях від ідеї до результату, розуміється на критеріях відбору «сміливих рішень»;
  • людина, яка прагне вчитися впродовж усього життя.

Основний принцип спільноти "Безмеж" – це три "С": спілкування, свобода вибору та співпраця.

 

"Безмеж" не просто школа, це спільнота, простір свободи, пошуку і творчості, де пізнають світ без обмежень. Символом школи є знак нескінченності, з якого вилітає птаха. Знак нескінченності – це саме життя, безмежність самовдосконалення, єднання світлого і темного, простору і часу, чоловічого і жіночого, а отже, це безмежна гармонія.

 

Реєстрація на сайті www.bezmezh.school або за телефонами:

  • +380 (94) 710 50 02
  • +380 (66) 321 05 09

school@bezmezh.schoolКоли

25 Травня - 30 Серпня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

6–14


Телефон

+380 (94) 710 50 02
+380 (66) 321 05 09


Посилання


Адреса

Київ
Київська область, село Хотів, вулиця Богдана Хмельницького, 1