Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Свято до Дня закоханих

Свято до Дня закоханих


16 та 17 лютого аутлет-містечко "Мануфактура" запрошує всіх на романтичний та водночас веселий LOVE Weekend.


З 12:00 до 18:00 для закоханих безліч сюрпризів та "солодких" моментів.

Про кохання без зайвих слів… Палкі обійми, сором’язливі погляди, перші побачення, щасливі весілля та вся романтика вуличок аутлет-містечка "Мануфактура" – представлені у фотовиставці "Феєрія кохання". Роботи фотографів "говорять" з глядачем на тему кохання, зародження нової сім’ї, щирих почуттів. Оповідають про те, як важливо любити та бути любимими, відчувати тепло та підтримку близьких і разом створювати історію своєї родини.

"Швидке весілля" - це унікальна нагода для люблячих сердець відчути себе нареченими, а тим, хто вже одружений – відновити цей момент у пам’яті та повеселитися. Кожна пара отримає надруковану фотокартку та Свідоцтво про одруження, яке дійсне тільки на території аутлет-містечка "Мануфактура". Фата, весільний декор, келихи ігристого для молодят, море емоцій та радості…

16 лютого о 16:00 не пропустіть Грандіозне шоу піаніста-віртуоза Євгена Хмари у супроводі струнного квартету Blac Tie! Виступ, який змусить повірити в магічний вплив щирої музики та подарує прекрасний настрій! Живий звук!

Безліч веселих конкурсів для всіх гостей та розважальна дитяча програма забезпечать гарним настроєм.

Вхід вільний.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ
Обухівське шосе-2, буд. 2 с. Ходосівка, Київська область