Astor School

Astor School


Astor School – це приватна освіта, спрямована на виховання успішних людей. 

Навчання проходить за державною програмою освіти. 

Починаючи з першого класу, діти вивчають бізнес грамотність та лідерство. Це дає учням можливість створення власних проектів ще під час навчання в школі, а по закінченню – сприяє успішному вступу до факультетів менеджменту та бізнесу найпрестижніших університетів України, Канади та інших країн.

Викладачі, вихователі та решта персоналу школи – це виключно дипломовані фахівці з баготорічним досвідом роботи та справжньою пристрастю до своєї справи.

Astor School розташована в екологічному передмісті Києва, на березі мальовничого озера житлового комплексу City Lake. Місце обрано не випадково – організатори хотіли поєднати зручне розташування школи з наявністю вкрай необхідного дітям чистого повітря, якого так не вистачає в Києві. Дорога до школи з центру Києва в час пік займає лише 28-35 хвилин, а від окружної дороги до школи – лише 10 хвилин.

 

Також, 1 вересня 2020 року відкривається нова сучасна школа Astor School в місті Ірпінь! 

 

Приватний садочок Astor School - це правильне виховання, яке є запорукою успішного розвитку. Нашими пріоритетами є здоров’я та безпека дітей, формування інтересу до навчання, розвитку, спорту та командної діяльності.

 

Середня група: 3–4 роки

Розвиток успішної особистості починається з самого дитинства. Тож саме на це спрямована наша прогресивна програма. Складові нашої концепції: англійська з 3 років, чергування ігор, розумової, творчої та фізичної активності, спільна діяльність, щоденні прогулянки та сон, корисне харчування з добірних продуктів.

 

Старша група: 5–6 років

В старшій групі діти продовжують розвиватись, займатись англійською, спортом та творчістю. Вчаться вірити у власні сили та успіх, виражати та відстоювати власні думки. До цього ми додаємо ефективну підготовку до школи за провідними методиками раннього розвитку.

 

  • Садок працює по буднях в режимі повного дня: з 08:00 до 19:00
  • Максимальна кількість дітей у групі – 18. Вік: 3–4 та 5–6 років

 

Триває набір у групи на вересень 2020 року.


Контакти

+380 (44) 504 21 26
+380 (67) 469 23 75‬
+380 (68) 120 33 44
info@astor.school


Посилання


Адреса

Київ
ЖК "Білий шоколад. City Lake", Білогородка, Києво-Святошинський район