Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Літня школа програмування "Code Summer: First step in IT"

Літня школа програмування "Code Summer: First step in IT"


Асоціація "ІТ України" відкриває попередню реєстрацію на участь у Літній школі програмування для дітей віком від 12 до 17 років "Code Summer: First step in IT", що проходить в рамках профорієнтаційного проекту JoinIT.


У наш час неможливо уявити собі повноцінне життя без цифрових технологій. Щоб наступне покоління українців не сприймало ІТ-індустрію, як щось складне і незрозуміле, вже вп’яте створюється майданчик, на якому протягом двох місяців учні старших класів намагаються освоїти базові навички програмування не лише відвідуючи лекції, а й створюючи власний проект (програму, гру, web-додаток чи сайт) - таким чином розвиваючи свої комунікаційні, презентаційні та лідерські навички.

Групи займатимуться на базі університетів-партнерів: Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" та Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Проект реалізується за підтримки Міністерства освіти та науки України, Комітету ВРУ з питань інформатизації та зв'язку та Департаменту освіти та науки, молоді та спорту КМДА.



Чому це цікаво

  • Учасники зможуть відчути себе в ролі справжніх програмістів, попрацювати в команді, створити власний ІТ-проект, презентувати його перед експертним журі та поборотись за першість.
  • Наставниками команд-учасників будуть досвідчені спеціалісти провідних ІТ-компаній України, спілкування з якими допоможе дітям усвідомити який шлях чекає на них від навчання до роботи в індустрії, а також студенти, що поділяться досвідом навчання на ІТ-спеціальностях.
  • Кожен учень зможе поринути в щоденний ритм українського айтішника – відвідати профільні тренінги, побувати в офісах відомих ІТ-компаній та дізнатись більше про доросле життя.
  • Це шанс з користю провести літні канікули, знайти нових друзів та весело провести час.


Етапи проекту

  • Вступне тестування (4-8 червня)
  • Навчання в групах (18 червня - 27 липня)
  • Підготовка проектів до захисту (30 липня - 10 серпня)
  • Конференція з нагоди закриття проекту (13-17 серпня)

Компанії-партнери: 

Svitla Systems, Daxx BVDataArtSoftServeEPAMLuxoftGlobalLogic та Valtech.


Попередня реєстрація є обов’язковою, а кількість місць - обмежена.

Участь у проекті безкоштовна.

Реєстрація за посиланням.


Вік

11–17


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (93) 142 00 86


Посилання


Адреса

Київ