Артхаус Трафік

Артхаус Трафік


"Артхауз трафік"  – українська кінокомпанія, яка спеціалізується на прокаті арт-кіно.

Заснована групою однодумців у 2003 році. 

Наразі дистриб’ютор випустив на екрани понад 500 фільмів, серед яких «Сфера» Джеймса Понсольдта, «Субурбікон» Джорджа Клуні, «Удача Лохана» Стівена Содерберга, «Вбивство священного оленя» Йоргоса Лантімоса, а також «Тебе ніколи тут не було» Лінн Ремсі.

У співпраці з іноземними посольствами і культурними центрами АРТХАУС ТРАФІК проводить ряд щорічних фестивальних проектів – «Вечори французького кіно», «Нове британське кіно», «Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів», «Нове німецьке кіно» та інші. Компанією ініційовано проведення щорічних фестивалів українського кіно – Ukraine on Film в Брюсселі та Ukrainian Film Days у Торонто.З моменту заснування Артхаус Трафік послідовно займається створенням та популяризацією українського кіно. Компанія продюсувала та випустила в прокат фільми «Плем'я» Мирослава Слабошпицького, «Рівень чорного» Валентина Васяновича та «Донбас» Сергія Лозниці. 

У 2014 році компанією засновано щорічний Міжнародний кінофестиваль для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест», що відбувається у понад 20 містах України. У 2017 вперше відбувся щорічний фестиваль «Київський тиждень критики».


Контакти

+380 (44) 503 78 60
marketing@atrhousetraffic.com


Посилання


Адреса

Київ