Оберіг "Підкова з крупами і насінням"Наші предки з давніх-давен вірили в силу оберегу.

Вони вважали, що своє помешкання необхідно оберігати від знегоди, злого духу, недоброго ока. Оскільки наші пращури споконвіку були землеробами, то й за допомогою вони зверталися до всього, що родить матінка земля.

Давньослов’янські вірування настільки сильно увійшли в традиції і побут українського народу, що навіть з приходом християнства вони не зникли, а лаконічно вписалися у християнську культуру. Такими давніми традиціями стало освячення зілля, маку, плодів.

І хоча ми вже давно відійшли від язичницьких вірувань, та все ж символічне значення оберегу тісно пов’язане з нашим побутом і є невід’ємною частиною нашої культури.

Підкова  є символом щастя. А кожна крупа та насіння мають своє символічне значення, що сприяє благополуччю, здоров'ю, достатку тощо. Таким чином, оберіг «Підкова з крупами і насінням» є поєднанням двох оберегів в один ( сама підкова і символи на ній).

Виготовлена під час майстер-класу підкова принесе у Ваш дім щастя, також Ви наповните її тими символами, яких душа забажає, або у чому потреба.

Зберігайте і продовжуйте тисячолітні традиції наших предків: вішайте оберіг в домі – хай приносить Вам щастя!

Усі необхідні матеріали будуть надані на майстер-класі.

Тривалість 1 година

Категорія – діти (від 5 років) та дорослі

Запис за телефонами +38 (099) 236 59 65, +38 (068) 75 85 601. 

Кількість місць обмежена!

Також ми можемо провести цей майстер-клас як виїзний: вказуйте місце, час і кількість учасників, а ми забезпечимо проведення майстер-класу.

Обов'язкова попередня реєстрація.


Коли

3 Жовтня 2022 - 30 Червня 2023, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

6+


Вартість

участь: 220 грн


Телефон

+380 (99) 236 59 65
+380 (68) 758 56 01


Посилання


Адреса

Київ
проспект Степана Бандери, 8/16А, 7 поверх, 709 каб.

Як дістатися?

від метро Почайна 5 хв пішки