Археологічний музей ІА НАНУ

Археологічний музей ІА НАНУ


Археологічний музей був організований у 1966 р. як науковий відділ Інституту археології АН УРСР, а вже 19 травня 1969 р. відкрив свої двері для відвідувачів.

 

У чотирьох залах музею на площі 500 м2 експонується більше 7000 оригінальних експонатів поданих за культурно-хронологічним принципом, комплексами, які дають змогу відтворити давню історію України з часу появи тут людини до пізнього середньовіччя. Експозиція, що відображає результати наукових досліджень колективу Інституту археології є вдалим взірцем поєднання фундаментальних розробок з їх практичним застосуванням.

Музей щорічно поповнюється експонатами з нових розкопок співробітників Інституту археології.

Щорічно в музеї проводиться 2-3 тематичні виставки, присвячені окремим розділам археологічної науки, відомим вченим, з нагоди наукових заходів, які проводить Інститут археології.

Щорічно музей представляє археологічну експозицію в павільйоні «Наука» в Експоцентрі України.

Матеріали з Археологічного музею постійно експонуються на Міжнародних виставках у Європі (Франція, Німеччина, Польща, Італія) та у США та Канаді.

В музеї проводяться наукові конференції, презентації, прес-конференції.

Музей з першого дня свого існування є базою для підготовки студентів археологів провідних вузів України. Саме тут проводяться екскурсії, лекції, консультації та практика для школярів, студентів, аспірантів.


Час роботи

Ср–Нд 10:00–17:00.


Квитки

Безкоштовно


Контакти

+380 (44) 235 62 86
museumarch@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
вул.Б. Хмельницького, 15