Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Фестиваль архітектури для дітей Archikidz!

Фестиваль архітектури для дітей Archikidz!


IV Всеукраїнський фестиваль архітектури для дітей ARCHIKIDZ! відбудеться у форматі off/online.

Організатори вирішили не скасовувати  фестиваль, а задля безпеки учасників (з огляду на карантин) — змінити її формат.

Протягом 20 днів, з 27 червня по 23 липня, організатори щодня збиратимуть в окремому павільйоні по одній команді дітей, дотримуючись правил особистої гігієни та безпеки. Творча робота кожної групи транслюватиметься  на сторінках фестивалю у соціальних мережах, задля залучення інших дітей до майстер-класу в онлайн-форматі.

Участь у фестивалі безкоштовна. Графік відвідування буде опубліковано напередодні  заходу. Кількість учасників у групах буде залежати від актуальних карантинних обмежень на період фестивалю.

Реєстрація — за посиланням


Тема IV Всеукраїнського фестивалю архітектури для дітей — "Природа у місті. Жити разом". Вона була обрана ще на початку року, а протягом останнього місяця стала актуальнішою. Діти хочуть жити у місті, де є зелені парки з пташками і тваринами.

Програма фестивального дня буде сформована з 3-х частин:

  1. Лекція з презентацією від практикуючого архітектора. Щодня перед групою дітей виступатиме архітектор. Його виступ транслюватиметься на сторінках фестивалю у соціальних мережах. На фестивалі спеціально відтворять атмосферу телевізійного шоу, задля online-спостереження з метою підвищення зацікавлення проектом.  
  2. Творче архітектурне завдання. Після виступу архітектор разом з дітьми  створюють макет міста, а саме — окремої її частини. Кожна група відповідає за одну із зон — парки, дороги, прибудинкова територія, зони відпочинку тощо.  
  3. Творче завдання — заселення міста. Павільйон під час фестивалю перетвориться на місто дитячих мрій та фантазій, яке з кожним днем будет змінюватися учасниками. Там з’являтимуться  дерева, люди, тварини  —  все буде створено руками дітей під модерацією архітектора та волонтерів. 


З 23 по 27 липня павільйон перетвориться на виставковий простір. Всі роботи демонструватимуться у  форматі виставки дитячих архітектурних макетів. Виставка буде відкрита для всіх охочих.  


ARCHIKIDZ — Всеукраїнський фестиваль архітектури для дітей, який сприяє розвитку креативного мислення та навичок майбутнього у дітей. Історія фестивалю в Україні датується 2017 роком. Тоді архітектурне свято вперше відбулось у Києві. Починаючи з  2018 року і дотепер ARCHIKIDZ!  —  це не лише фестиваль, а й програма архітектурної освіти Національного центру "Мала академія наук України" центру наукової освіти UNESCO. Однією з провідних  задач програми є збагачення  шкільної  програми  вивченням предметів крізь призму  архітектури. 


Вік

7–12


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ
Національний експоцентр України (ВДНГ)