Англомовний табір "FIVE STARS"«FIVE STARS» - це англійський табір для дітей шкільного віку, з різною мовною підготовкою.

У таборі в процесі спілкування та ігор з викладачами-носіями мови, діти занурюються в середовище англійськоъ мови і в невимушеній формі, абсолютно природним чином підвищують свій рівень володіння англійською.

Режим роботи

Табір працює для Вас і Ваших дітей цілий рік і керівники пропонують провести незабутні канікули з навчанням англійської для дітей влітку, восени, взимку і навесні.

У різні пори року пропонуються різні напрямки для відпочинку дітей в Україні і за кордоном.


Розташування

Дитячий табір «FIVE STARS» - це виїзний англійський табір, який працює з 2013 року. Залежно від пори року обираються найбільш зручні місця, де Ваші діти зможуть добре відпочити, оздоровитися і звичайно ж цікаво і з користю провести час.

 

Умови проживання та харчування дітей

Керівники гарантують:

  • безпеку і оздоровлення;
  • кращі умови проживання та харчування;
  • домашній затишок, комфорт і турботу;
  • супровід дітей професійними педагогами.

Співпраця з найкращими готелями і оздоровчими комплексами, які за всіма параметрами відповідають організації дитячого відпочинку.

 

Загальна місткість

На одну зміну набирається група не більше 30 осіб, що дає наступні переваги:

  • в найкоротші терміни згуртувати колектив, і відпочинок проходить в тісному колі друзів, з якими дуже складно розлучатися в кінці зміни;
  • дозволяє приділити увагу індивідуально кожній дитині на заняттях з англійської, на майстер-класах та інших видах діяльності.


Програма табору

Діяльність англійського табору передбачає:

  • програму розмовної англійської
  • освітньо-розважальну програму
  • оздоровчу програми.

Програма розмовної англійської спрямована на збагачення активного словникового запасу і подолання мовного бар'єру, формування навички вільного спілкування англійською мовою. Ця мета досягається завдяки ретельно спланованій і злагодженій роботі викладачів-носіїв мови з США, Англії та українських англомовних педагогів.

Освітньо-розважальна програма - це і знайомство з місцевими пам'ятками, захоплюючі походи, екскурсії, квести, майстер-класи, театралізовані вечірні заходи, нікого не залишать байдужими. Дитяче дозвілля в таборі організоване таким чином, що Вашим дітям не буде коли нудьгувати.

Оздоровитися і набратися енергії на весь рік діти зможуть завдяки цілющому клімату відомих оздоровниць Карпат, Болгарії, Словаччини та інших курортів ближнього зарубіжжя. Також зміцненню здоров'я в таборі сприяє цікава спортивна програма за участю кваліфікованих тренерів: ранкова зарядка, спортивні змагання, плавання, рафтинг, катання на конях, пейнтбол, стрільба з лука, лижні та інші майстеркласи в залежності від пори року.

Програма табору розрахована для дітей шкільного віку (7-16 років).

Канікули з англійською мовою в таборі «FIVE STARS» подарують Вашій дитині радість спілкування і самовираження, підвищать знання англійської мови і залишать незабутні враження!


Контакти

+38 067 610 94 77
+38 063 358 62 58
+38 099 254 61 01
5starscamp.com@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ