"Alex Danza" n "Спорт Ленд Danza"

"Alex Danza" n "Спорт Ленд Danza"


Перша концептуальна мережа сучасних студій спортивних танців "Alex Danza" n "Спорт Ленд Danza"


Переваги клубу:

 • Зручна інфрастура та близькість до метро
 • Європейська лояльна концепція розвитку учня
 • Найвищий професійний рівень керівників-фахівців
 • Лояльні ціни

Танці для дітей:

 • Спортивні бальні танці (5 - 6р.,7 - 9р.,10 - 12р.,15 - 21р.)

КСТ «10Dancer» — клуб спортивно-бальний танців, спрямований підготовці та розвитку танцюристів-спортсменів в рівній мірі в обох програмах бальних танців — Європейської та Латиноамериканської (10 танців). Головною метою нашого клубу є виховування реальних пар 10-борців усіх рівнів: від H до M класу.

У бальних танцях присутні як елегантний європейський, так і запальний латиноамериканський характер!
Краса бального танцю, костюмів, зачісок заворожує. Світ бальних танців широкий і багатогранний, він перебуває в постійному розвитку. Спортивний бальний танець це сьогодні активно діючи вид танцювального спорту, що представляє собою результат своєрідного з’єднання мистецтва і спорту. Аналогами є: фігурне катання, спортивна гімнастика та ін.

У бальних танцях кожен знаходить своє, і дитина і дорослий! Танцюючи бальний танець дитина розвиває в собі пластику тіла, відчуття ритму і любов до краси і музиці. А танцюючи на змаганнях спортивні пари заколяют свій характер для досягнення мети, дають реалізацію своїм талантам, отримують визнання, кубки та медалі і найкращі з них стають чемпіонами країни і світу!

Приєднуючись до КСТ”10Dancer» Ви отримуєте неповторювальні емоції, враження і високоякісні знання бальної хореографії міжнародного рівня, від тренерів професіоналів міжнародної кваліфікації! Учасники та студенти танцювального клубу беруть участь в спортивних турнірах, виступають на творчих фестивалях, на сценах театрів в країні і за кордоном. У результаті студент отримує: Відчування музичного матеріалу для виконання рухів, вправ, комбінацій. Брати участь у внутрішніх атестаціях, у спортивних змаганнях клубу на різних рівнях, як в краю , так і за кордоном.

 • KIDS Dance (3-6р.) Хореографія + Балет для детей

Гнучкість, стрункість, фізична та координаційна підготовка!
Дитяча та класична хореографія сприяє зміцненню здоров’я дитини і поліпшення фізичної підготовки, а також формування правильної постави. На базових вправах з хореографії (балету чи джазу), дитина вивчає своє тіло та його можливості.
Діти отримують, перш за все, руховий досвід, навчаються новим рухам. А поряд з цим йде придбання вольового, емоційного і естетичного досвіду. Розвиток швидкості, механічної пам’яті, м’язової сили, сприйняття і уваги. Паралельно з цим розвиваються психічні і рухові здібності, необхідні для опановування вправами все більш високого рівня
. У результаті дитина освоює основи спортивно-бального або сучасного танцю, та бере участь у дитячих змаганнях та фестивалях.
Приєднуючись до нас в КСТ ”10Dancer» Ви отримуєте неповторювальні емоції, враження і високоякісні знання з хореографії міжнародного рівня, від тренерів професіоналів міжнародної кваліфікації!

 • Сучасні танці (6-12р.)Танці для дорослих

 • Бальні танці
 • Latina
 • Tango 

 

"Alex Danza" n "Спорт Ленд Danza" – студії спортивно-бальних та сучасних танців та інших напрямків. Спрямований підготовці та розвитку танцюристів-спортсменів, зокрема у бальних танцях в рівній мірі в обох програмах – Європейської та Латиноамериканської (10 танців).

Головною метою є виховування реальних професіоналів серед солістів, команд, пар 10-борців усіх рівнів: від H до M класу.

Приєднуючись до клубу, ви отримуєте неповторювальні емоції, враження і високоякісні знання з бальної хореографії міжнародного рівня від тренерів профессіоналів міжнародної кваліфікації! Учасники та студенти танцювального клубу беруть участь в спортивних турнірах, виступають на творчих фестивалях, на сценах театрів в країні і за кордоном. У результаті студент отримує: відчування музичного матеріалу для виконання рухів, вправ, комбінацій. Бере участь у спортивних змаганнях клубу як у країні, так і за кордоном.


Адреси клубів:

1. Клуб АРСЕНАЛЬНА

 • вул. П.Орлика 13, (4пов.)
 • вул. Московська 3

2. Клуб ОБОЛОНЬ

 • вул. Маршала Малиновського, 12 (ТРЦ “Метрополіс”)

3. Клуб ДАРНИЦЯ

 • пр-т Соборності, 2/1А (ТОЦ «Дарниця»)

4. Клуб ЛІВОБЕРЕЖНА

 • вул. Микільсько-Слобідська, 1А (ЖК «Микільський Град»)

5. Клуб ТРОЄЩИНА

 • вул. Оноре де Бальзака, 91/29А (ТЦ «Квадрат»)

Контакти

+380 (67) 958 06 01
+380 (93) 818 96 92
kievcitydance@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
вул. Орлика 13, 4 пов.