Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості до Всесвітнього дня домашніх тварин "Мій домашній улюбленець"

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості до Всесвітнього дня домашніх тварин "Мій домашній улюбленець"


Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ запрошує до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості до Всесвітнього дня домашніх тварин "Мій домашній улюбленець".

  • Коли: 07.10.2022 - 19.12.2022
  • Учасники: Дошкільнята, учні 1-4 класів, учні 5-8 класів, учні 9-11 класів
  • Номінації: Малюнок, Декоративно-прикладне мистецтво, Авторська фотографія

Всесвітній день домашніх тварин відзначається щорічно 30 листопада.

Це свято присвячено відданим і люблячим «братам нашим меншим», які потребують теплоти та турботи. Офіційно воно було затверджено у 1931 році у Флоренції на Міжнародному конгресі прихильників захисту тварин. Головна мета свята — розвинути в людях почуття відповідальності за живих істот й вкотре нагадати суспільству про те, що «воно несе відповідальність за тих, кого приручило».

Домашні тварини, які живуть пліч-о-пліч з людиною, постійно потребують її підтримки, турботи та догляду. Але натомість вони дарують нам свою любов та відданість. Домашній улюбленець часто замінює своєму господарю близьку людину, рятуючи від самотності та смутку, знімаючи стрес, а іноді й захищаючи від ворогів. 

Ми маємо піклуватися про наших менших друзів так само, як ми піклуємося одне про одного. Саме тому, освітній портал Алаба за підтримки ТОВ "Освітній Портал" ТМ організовує Всеукраїнський конкурс дитячої творчості до Всесвітнього дня домашніх тварин "Мій домашній улюбленець"

Основна ціль конкурсу - сприяння творчого розвитку дітей навіть у такі буремні часи, а також заохочення юних митців поділитися зі світом своїми витворами мистецтва, які присвячені домашнім улюбленцям.

Частина (20%) отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на потреби ЗСУ 

Роботи оцінюються за номінаціями

  • малюнок (формат А4, А3; техніка виконання - фарби, олівці, фломастери тощо);  
  • декоративно-прикладне мистецтво (формат А4, А3; техніка виконання - роботи з паперу/картону, вишивка, плетіння, пластилін тощо) 
  • авторська фотографія

Подати заявку можна за посиланням: https://alaba.op.ua/art-konkurs/vseukrayinskiy-konkurs-dityachoyi-tvorchosti-do-vsesvitnogo-dnya-domashnih-tvarin-miy-domashniy-ulyublenec


Вік

7+


Вартість

Дитячий квиток: 50 грн


Посилання


Адреса

Київ