Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня тварин "Наші друзі"

ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня тварин "Наші друзі"


Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ "Освітній портал"ТМ, запрошує до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня тварин "Наші друзі".

Минулого року наша команда організувала Всеукраїнський дистанційний конкурс дитячої творчості До Всесвітнього дня тварин «Наші друзі». Тоді ми отримали більше тисячі робіт з усіх куточків України, присвячених неймовірному світу тварин. Цього року ми знову запрошуємо усіх юних митців поділитись з нами своєю творчістю.

4 жовтня – у світі відзначають Всесвітній день тварин (World Animal Day) — міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту, так як щодня тварини опиняються на межі зникнення.

Ідея Міжнародного дня тварин була вперше проголошена німецьким письменником та зоозахисником Генріхом Циммерманом. Він організував вперше громадські зібрання з цієї нагоди 24 березня 1925 року у Берлінському палаці спорту. А вже у 1931 році міжнародний конгрес прихильників руху захисту прав тварин, який проходив у Флоренції (Італія), одноголосно ухвалив пропозицію оголосити 4 жовтня всесвітнім днем тварин. Дата проведення Дня тварин була вибрана на честь дня пам’яті відомого католицького священника Франциска Ассизького, померлого 4-го жовтня 1226-го року, котрий вважається в католицькій культурі покровителем тварин.

В Україні День захисту тварин святкується починаючи із 2000 року.

Основна мета конкурсу - сприяння творчого розвитку дітей навіть у такі складні часи, а також заохочення юних митців поділитися зі світом своїми думками та баченням різноманітного тваринного світу.

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на потреби ЗСУ. 

  • Тема конкурсу.До участі у конкурсі приймаються роботи, які відображають та/або стосуються теми тваринного світу. 
  • Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Авторська фотографія; Сучасне мистецтво; Художній твір; Листівка; Читання вірша/тексту.Вік

4+


Вартість

Базовий (електронний) формат: 80 грн
Преміум (друкований) формат: 240 грн


Телефон

+380 (97) 294 78 60


Посилання


Адреса

Київ
вулиця Богдана Хмельницького 51б