ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня охорони довкілля "Магія природи"

ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня охорони довкілля "Магія природи"


Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ https://op.ua запрошує до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня охорони довкілля "Магія природи".

Щорічно 5 червня у світі відзначають Всесвітній день охорони навколишнього середовища, який офіційно був затверджений Генеральною асамблеєю ООН у 1972 році. Цей день покликаний привернути увагу світової громадськості до екологічних проблем, нагадати людству про його роль в охороні та захисті довкілля, гостру потребу в зміні ставлення людини до природних ресурсів, важливість прийняття екологічно освічених рішень для створення більш здорового, стійкого та життєздатного світу для майбутніх поколінь.

Забруднення навколишнього середовища є однією з головних проблем в будь-якому куточку світу. Від сміття, недбало кинутого на узбіччі дороги, до мільйонів тонн небезпечних хімікатів у воді, ґрунті та повітрі. 

Найгостріші екологічні проблеми у світі:

 • Забруднення пластиковими відходами: щороку у морську екосистему потрапляє близько 20 тонн пластика. Найбільша сміттєва пляма у Тихому океані сягає від 700 тисяч до 1,5 млн км2.
 • Втрата біорізноманіття: щороку вирубуються понад 25 мільйонів гектарів лісу, що призводить до загибелі багатьох видів рослин та тварин.
 • Забруднене повітря: Викиди забруднюючих речовин в атмосферу від промисловості, автотранспорту та інших джерел забруднюють атмосферне повітря, що має негативний вплив на людей, тварин та рослини.
 • Зміна клімату: збільшення викидів парникових газів, таких як вуглекислий газ і метан, призводить до глобального потепління, що викликає екстремальні погодні умови, підтоплення, зсуви ґрунту та інші негативні наслідки.
 • Забруднення ґрунту: надмірне використання хімічних добрив, ерозія та забруднення призводять до втрати родючого ґрунту, що загрожує сільському господарству та екосистемам.

З метою привернути увагу дітей та молоді до глобальних світових екологічних проблем, необхідності дбайливого ставлення до природних ресурсів та важливості дотримання екологічних принципів у повсякденному житті, запрошуємо юних талантів через власні творчі роботи поділитися своїми ідеями щодо збереження та охорони навколишнього природного середовища.

Минулого року наша команда організувала І Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня охорони довкілля "Магія природи". Тоді ми отримали близько двохсот неймовірних робіт з усіх куточків України. Роботи, які були надіслані минулого року, можна подивитись у Галереї робіт І Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня охорони довкілля "Магія природи".

Основна мета конкурсу - створення умов для духовного та культурного розвитку дітей, виховання екологічної свідомості підростаючого покоління, дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, популяризація різних видів творчої діяльності, розкриття молодих талантів.

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на закупівлю потреб ЗСУ та/або гуманітарну допомогу.   

Тема конкурсу. До участі у конкурсі приймаються роботи, які відображають та/або стосуються теми довкіля, зокрема природи та природних ресурсів, тваринного і рослинного світу, охорони навколишнього середовища, екології, відновлення природних ресурсів, зменшення впливу на клімат, енергоефективністі, рециклінгу, збереження біорізноманіття та інших екологічних питаннь.

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Фотографія; Сучасне мистецтво; Листівка.

 • Малюнок (формат А4, А3; техніка виконання - фарби, олівці, фломастери тощо).
 • Декоративно-прикладне мистецтво (формат А4, А3; техніка виконання - роботи з паперу/картону, вишивка, плетіння, лозоплетіння, витинання, пластилін, кераміка, бісероплетіння, гончарство, писанкарство, художній розпис, ковальство, народна/сучасна іграшка тощо).
 • Фотографія (приймаються роботи присвячені тематиці конкурса).
 • Сучасне мистецтво (графічний дизайн, ілюстрація, комп'ютерна графіка, анімація, мультиплікація, графіті, боді-арт тощо).
 • Листівка:
 • приймаються роботи, завантажені у форматі файлів JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжується зображенням або малюнком. 

Приєднуйтесь до нас у Facebook, там ми публікуємо результати наших конкурсів - https://www.facebook.com/alaba.op.ua


Коли

20 Травня - 1 Липня, час: 00:00-23:59.


Вік

4+


Вартість

Базовий (електронний) формат: 60 грн
Преміум (друкований) формат: 240 грн


Посилання


Адреса

Київ
вулиця Богдана Хмельницького 51б