І Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Зимова Україна"

І Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Зимова Україна"


Освітній портал "Алаба", за організаційної підтримки ТОВ "Освітній портал"ТМ , запрошує до участі у І Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Зимова Україна".

Кожна пора року особлива. Зима - це час кататися на санчатах, ковзанах, лижах та сноубордах, ліпити сніговика, ловити сніжинки язиком та загадувати бажання, роздивлятися морозні візерунки на вікнах і, звісно, посмоктати замість льодяника бурульку, поки дорослі не бачать. А ще зима - найкраща пора збиратись у колі родини та дивитись улюблені мультфільми про Ельзу, у якої зовсім не холодне серце, та Ґрінча, який краде Різдво, або читати книгу про пригоди Кая та Герди у сніговому королівстві. А які у вас улюблені розваги взимку? За що ви любите цю пору року? Запрошуємо поділитися з нашою командою вашими історіями та роботами.

Основна мета конкурсу - створення умов для духовного і культурного розвитку дітей, розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, виховання художньо-естетичних смаків, популяризація різних видів творчої діяльності, сприяння збереженню національного мистецтва серед дітей та молоді, виявлення та розкриття молодих талантів.

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на закупівлю потреб ЗСУ та/або гуманітарну допомогу.   

Тема конкурсу. До участі у конкурсі приймаються роботи, які відображають та/або стосуються тематики конкурсу.

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Фотографія; Сучасне мистецтво; Листівка; Читання вірша/тексту:

Малюнок (формат А4, А3; техніка виконання - фарби, олівці, фломастери тощо).  

Декоративно-прикладне мистецтво (формат А4, А3; техніка виконання - роботи з паперу/картону, вишивка, плетіння, лозоплетіння, витинання, пластилін, кераміка, бісероплетіння, гончарство, писанкарство, художній розпис, ковальство, народна/сучасна іграшка тощо). 

Фотографія (приймаються роботи присвячені тематиці конкурса).

Сучасне мистецтво (графічний дизайн, ілюстрація, комп'ютерна графіка, анімація, мультиплікація, графіті, боді-арт тощо).

Листівка:
приймаються роботи, завантажені у форматі файлів JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжується зображенням або малюнком. 

Читання вірша/тексту:
приймаються роботи у відеоформаті, що виконані у формі зачитування напам'ять віршів/тексту, присвячених тематиці конкурса (вірш/текст може бути власного авторства). Тривалість відео: від 40 сек. до 5 хв. В заявці вставити посилання на відео. Посилання має бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо.


Коли

16 Січня - 1 Березня, час: 00:00-23:59.


Вік

4+


Вартість

Базовий (електронний) формат: 70 грн
Преміум (друкований) формат: 240 грн


Посилання


Адреса

Київ
вулиця Богдана Хмельницького 51б