Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Курс "Фінанси та Бізнес"

Курс "Фінанси та Бізнес"


Шановні Батьки, записуйте дітей на новий інноваційний Курс «Фінанси та Бізнес» для дітей 8-16 років від Академия Юного Предпринимателя.

Мова на вибір: українська та англійська.

Програма розроблена з урахуванням індивідуальних особливостей даного вікового періоду. Також врахований час, який необхідний на освоєння матеріалу і формування певних навичок.

Навчальна програма курсу спрямована на формування у дітей базового розуміння та уявлення про фінансовий світ.

В програмі курсу передбачена фінансова гра-тренінг «Rat Race», яка допомагає не тільки закріпити отримані знання та навички, а вчить дітей ставити серйозні фінансові цілі, шукати шляхи їх досягнення, бачити існуючі можливості, правильно використовувати фінансові ресурси та інвестувати їх. Розвиваючи фінансове мислення, ця гра допомагає розкрити в дітях підприємницьку жилку.

В результаті проходження даного курсу діти отримають серйозний масив фінансових знань, який необхідний для побудови міцного, фінансового фундаменту в їхньому подальшому самостійному житті.

Учасники за курс навчаться:

  • розпоряджатися «кишеньковими грошима»;
  • визначати пріоритетність у витратах;
  • планувати довгострокові фінансові цілі;
  • аналізувати доцільність кредитів;
  • оцінювати ризики інвестування;
  • визначати плюси і мінуси страхування.

Вікові групи:

  • 8 - 11 років
  • 12 - 16 років

Також діти будуть знати, як формується бюджет сім'ї, яким чином класифікуються витрати і чому батьки іноді говорять «ні», коли мова заходить про чергову іграшку або новий гаджет. Внаслідок цього вони навчаться краще розуміти своїх батьків, поважати їх працю і цінувати все те, що батьки роблять для них.

Для дітей фінанси стануть цікавою та захоплюючою пригодою!

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/mDfZ0t8qfF2n5n6l2. Деталі за телефонами: +38 (098) 986-41-95 та +38 (093) 283-44-60.


Вік

8–16


Телефон

+38 (098) 986-41-95
+38 (093) 283-44-60


Посилання


Адреса

Київ
вул. Єлізавети Чавдар, 13