Інтенсиви до ЗНО в Києві та онлайн

Інтенсиви до ЗНО в Києві та онлайн


Відкрито набір у групи інтенсивів до ЗНО і ДПА 2021!

Старт занять – 25 січня

Інтенсиви в Академіці – це скорочені курси підготовки до ЗНО і ДПА з основних навчальних предметів. Програма інтенсивів охоплює усю необхідну для ЗНО і ДПА теорію та практику, уміщену у 32-35 занять.

Більшість тем викладач розглядає з учнями на заняттях, але частина матеріалу винесена на самоопрацювання з подальшим обговоренням. Так як групи з математики розділені за рівнем (стандарт та профільний), учні груп рівня стандарту не витрачають час на вивчення тем, що не включені у програму їхнього рівня, а учні профільного рівня більше приділяють уваги завданням відкритої форми з короткою та розгорнутою відповіддю.

Інтенсиви відбуваються у відділеннях Академіки та онлайн двічі на тиждень, тривалість одного заняття - 90 хв.
Детальніше про інтенсиви, їх вартість та розклад занять можна дізнатися на сайті: https://www.akademika.com.ua/intensyvy-do-zno/

 

Відкрито набір на онлайн-курс «Власне висловлення на максимум» з написання власного висловлення на ЗНО з української мови.

За 4 модулі кожен учасник опанує основні навички, які необхідні для написання власного висловлення на високий бал, а саме: навчиться структурувати думки відповідно до вимог ЗНО, наводити влучні приклади з української літератури (навіть якщо не складає її на ЗНО) та власного життя, дізнається, як уникнути найпоширеніших орфорграфічних і пунктуаційних помилок, а також напише повноцінний твір. Усі домашні завдання супроводжуються відгуком викладача.

Тривалість курсу - 4 тижні, вартість - 600 грн. 

Детальна інформація про курсhttps://www.akademika.com.ua/online-kurs-vlasne-vyslovlennya-na-maximum/


Коли

25 Січня - 30 Травня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

16+


Телефон

+380 (67) 734 11 40
+380 (66) 865 56 35


Посилання


Адреса

Київ

Як дістатися?

Адреси та телефони:

  • м. Харківська, вул. Декабристів 12/37, +380 (67) 734 11 40
  • м. Мінська, вул. Маршала Тимошенка, 13а, +380 (66) 865 56 35