Active Rest

Active Rest


Ви любите активний відпочинок подорожі та походи з новими, неповторними враженнями? Active Rest раді Вам і Вашому активного способу життя!

Клуб займається популяризацією активного відпочинку і готовий Вам запропонувати все необхідне для походу - від казанка, вогнищевих приладдя, байдарок, рафтів, катамаранів до яхтових чартерів і сплавів за маршрутами різного ступеня складності в усьому світі.

Active Rest - є офіційною зареєстрованою торговою маркою. Запатентоване виробництво надувних, надміцних байдарок, відмітними рисами яких є «вічність», комфорт і безпеку.

Ці кораблі не мають елементів жорсткості! Корпус надувних балонів робиться з п'ятишарових армованих тканин кращих виробників світу. Збірка корпусу проводиться шляхом зварювання, а не склеювання і тому всі шви дають 100% -ву безпеку життя екіпажу! Це лінійка човнів-байдарок під назвою байдорафт Піонер і моторафт Амазонка, які дозволяють встановлювати на борт не тільки мотор, але і вітрильне озброєння. Конструкція байдорафтов дозволяє зберегти жорсткість каркаса на воді, керованість, а також високу вантажність. На човні можна навіть стояти в повний зріст!

Крім того, Клуб спеціалізується на похідному інвентарі, спорядженні і одязі для водного та пішого туризму. Гермоупаковки, рятувальні і страхувальні жилети, рюкзаки, намети, спальники, термобілизна, трекінгове взуття, тенти, похідна посуд, спорядження для альпінізму, яхтові аксесуари і багато іншого.

Може у Вас є ідея цікавого походу? Або потрібно організувати корпоратив, весілля, іменини на природі? Плескіт прибережної хвилі, звук потріскує багаття, зоряне небо, душевні пісні під гітару і вуха в казанку? Всі організаційні питання, розробку маршрутів, інструктора, безпеку, вибір спорядження, оптимізація бюджету ми запропонуємо Вам обговорити і затвердити спільно. Довіртеся професіоналам!


Контакти

+380 (67) 629 22 99
activerest.ua@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
Дніпровська набережна, 12-А

Як дістатися?

Від метро Лівобережна/Осокорки можна доїхати на 535 или 87 маршрутці

Зупинка- Новус.

Пункт прокату знаходится на території Київського міського крейсерського яхт-клубу