Active Child SchoolСадочок працює за міжнародними стандартами з урахуванням сучасних тенденцій і кращих освітніх практик, впроваджуючи раннє вивчення іноземних мов і розвиток мультилінгвізму.

Унікальна концепція «Active Child School» сприяє розвитку успішної і впевненої в собі особистості.

 

Наші цілі:

  • Створення навчального середовища для гармонійного розвитку кожної маленької особистості.
  • Запровадження інноваційної ідеї соціально-активного розвитку дитини виключно в ігровій формі.
  • Організація розвивальних осередків з урахуванням вікових потреб наших вихованців, щоб навчання викликало їх нестримне бажання пізнавати оточуючий світ.
  • Розкриття природних здібностей і талантів наших малюків, сприяння емоційній соціалізації та розвиток ефективних комунікативних навичок.

Садочок повного дня.

Навчання й виховання у приватному дитячому садочку Аctive Child School здійснюється двома мовами – українською та англійською на основі рамкової програми, яка охоплює всі напрямки розвитку дитини, від пізнавально-мовленнєвого до художньо-естетичного. Навчання наших вихованців відбувається виключно засобами ігрової діяльності.

Ми прагнемо зробити навчання цікавим, захоплюючим і сучасним, щоб діти почали розвивати знання, навички та інтереси, які підготують їх до вільного і щасливого життя в постійно мінливому світі 21 століття.

 

Міні садок.

У міні-садочку, з 5-годинним перебуванням, створено особливе освітнє й соціальне середовище, яке відповідає потребам і можливостям кожної дитини, незалежно від нахилів й уподобань. Наш міні-садочок поєднує якісне академічне навчання та атмосферу тепла й турботи. Тут ваші малюки опановують різні види діяльності, необхідні для подальшого гармонійного розвитку та успішного життя.

 

Центр розвитку.

Батьки, беззаперечно, з любов’ю піклуються про свою дитину і прагнуть надати найкраще виховання та освіту. Але всебічний розвиток дитини виключно в домашніх умовах не завжди можливий. І щоб створити особливий світ пізнання малюка, необхідно предметно-розвивальне середовище та професійні педагогічні навички тих, хто виховує.

Висококваліфіковані педагоги центру особливу увагу приділяють формуванню нових поведінкових навичок і способів взаємодії, розвитку творчих здібностей і активному навчанню дітей, використовуючи унікальні розвиваючі практики.
Контакти

+380 (50) 311 30 00
+380 (44) 387 30 00
sharikschool@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ

Локації