Центр науки 3.0. Зоопарк під мікроскопомНауково-популярний Центр НАУКА 3.0.  "Зоопарк під мікроскопом" - це рідкісний захід у Києві, куди можна сходити з дітьми.

Хочете спланувати захоплююче-пізнавальну сімейне подорож? Тоді відвідайте науково-популярний музей і лабораторію "Зоопарк під мікроскопом".


Світ мікробів під мікроскопом

Зі шкільних уроків біології ми знаємо, що мікроорганізми присутні в кожному куточку планети. На жаль, ми не можемо їх розглянути неозброєним оком через їх мікроскопічні розміри, так як вони досягають усього лише 0,1 мм. Будова таких організмів різна, адже в природі зустрічаються як одноклітинні, так і багатоклітинні. Мікроби є важливим елементом в екосистемі Землі, найчастіше вони виконують функцію редуцентів.

Мало хто знає, що мікроби також є невід'ємною частиною людського організму. Життя без них, можливо, не існувало б зовсім. Їх здатність до виживання вражає, адже вони можуть існувати як у космосі, атмосфері, грунті і океані, так і в будь-якому живому організмі планети.

Щоб осягнути незвіданий мікросвіт, можна відвідати виставку "МікроЗоо". Тут ви зможете побачити мікроорганізми і відкрити для себе світ заново!


Таємничий світ бактерій під мікроскопом

До мікроорганізмів ми також відносимо і бактерії, які займають левову частку серед одноклітинних. У їх число входить велика популяція видів, які можуть створювати колонії. Звучить досить страхітливо? Не варто переживати, адже ці колонії можна розглянути хіба що під мікроскопом!

Якщо ви бажаєте відкрити для себе щось нове і цікаве, то все ж потрібно хоча б раз відвідати науково-пізнавальний музей і лабораторію "Зоопарк під мікроскопом". Тут ви знайдете безліч цікавих локацій, в яких зможете розглянути все, що відбувається в мікроскопічному світі, і побачити бактерії під мікроскопом. Любителі нових відкриттів знайдуть для себе цей музей вельми цікавим і неординарним!


Відкрийте для себе дивовижний музей з мікробами під мікроскопом

Хочете досліджувати маловивчені організми і провести власні відкриття? Тоді вам варто відвідати науково-популярний музей. Тут ви зможете відвідати кілька локацій:

Виставка "МікроЗоо", де вашому пильному погляду постане мікросвіт нашої планети.

Лабораторія початківця біолога, де ви можете приміряти на себе роль вченого. А захоплюючі майстер-класи допоможуть освоїти ази по дослідженню мікроскопічних організмів. Якщо ви хочете потрапити в лабораторію, то слід записатися заздалегідь.

Не пропустіть шансу побачити унікальну експозицію науково-пізнавального музею "Зоопарк під мікроскопом"!
Контакти

+380 (67) 410 35 42
mikrozoo@ukr.net


Посилання


Адреса

Київ
вул. Полковника Потєхіна, 16, корпус 12, на території ветеринарної клініки Ветмедсервіс