Англійська для підлітків онлайн

Англійська онлайн в "Знатоке": Живе спілкування з викладачем у себе вдома.

Курси англійської онлайн:

Англійська для початківців

Навчаючись за цією програмою, ви навчитеся самостійно складати нескладні тексти, задавати основні питання і розповідати про себе. Ви зможете спілкуватися на всі базові теми повсякденного життя: магазин, дорога, друзі, сім'я, спорт і так далі.

Початківець для підлітків

Цей формат підійде для сучасних тінейджерів. Основи англійської мови будуть освоюватися в спілкуванні на теми, які будуть цікаві молоді - гаджети, спорт, соцмережі, інтернет і так далі.

Розмовна англійська

Після оволодіння цим блоком, ви зможете описувати і представляти свої інтереси публічно. Спілкування в подорожах стане простим, зрозумілим і буде даватися в задоволення.


Особливості занять онлайн

Заняття проводяться по онлайн зв'язку з живим викладачем. На першому занятті можна обговорити і оцінити рівень володіння мовою, щоб від цього побудувати всю систему навчання. Ви розповідаєте про свої уподобання викладачеві і ви спільно оцінюєте кращий алгоритм вашого навчання.

Які методики будуть задіяні в уроках

На заняттях завжди дотримується принцип інтересу учня, щоб уникнути банальної граматики і тільки. Англійська онлайн не повинен бути побудований за принципом одних тільки завдань на правила і часи.


Коли

Пн–Нд 15:00–20:00.


Вік

13+


Вартість

Пробне заняття: 50 грн


Телефон

+380 (99) 055 11 03


Посилання


Адреса

Київ
б-р Кольцова, 14Ж Святошинський район