Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Набір дітей віком 4-6 років до міжнародної підготовчої школи WORLD SCHOOL

Набір дітей віком 4-6 років до міжнародної підготовчої школи WORLD SCHOOL


Триває набір дітей віком 4-6 років до міжнародної підготовчої школи WORLD SCHOOL.


Програма: International Early Years + українська мова.

Мета програми: створення умов для отримання дітьми позитивного досвіду навчання та розвитку глобального світогляду. Юні учні опановують базові концепти знань і навичок, необхідних для майбутнього успішного навчання українською та англійською мовами.

Переваги програми:

  • англійська мова, як мова викладання та спілкування (50% програми),
  • міжнародні стандарти та підходи до навчання дітей раннього віку,
  • акцент на розвитку логічного мислення та вирішенні задач.


Реєстрація на зустріч з WORLD SCHOOL
 

Як навчаються діти?

Навчання на основі дослідження (Inquiry-based learning): включає в себе проектно-тематичне навчання для розвитку дослідницького менталітету учнів. Приймаючи активну участь в процесі, учень досліджує теми та набуває розуміння поступово, а вчитель виступає фасилітатором цього процесу, а не лектором. Такий підхід допомагає учням вчитися критично мислити, формулювати питання, висувати та перевіряти гіпотези та самостійно шукати найкращі підходи до вирішення задач.

Навчання через гру: усвідомлюючи цілі навчальної програми, вчителі WORLD SCHOOL використовують найефективніші світові освітні ресурси та цільові ігри для роботи з темою уроку для посилення соціально-емоційних навичок та поглиблення знань з предметів. Під час цільових ігор учням цікаво вчитися і вони швидше засвоюють теми.

Робота в маленьких групах: дає широкі навчальні можливості та допомагає учням практикувати повагу один до одного, вміння домовлятися і аргументувати свою думку та роботу в команді. Під час навчання в маленьких групах кожен учень проявляє навички та знання, які він опанував.


Більш детальну інформацію знайдете на сайті http://worldschool.com.ua/preschool/

 


Вік

4–6


Телефон

+380 (97) 920 90 90


Посилання


Адреса

Київ
вул. Анни АхматовоЇ, 16Б, Дарницький район