Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

ВЗРОСЛОбіжи

ВЗРОСЛОбіжи


ВЗРОСЛОбегі - перший дружній спортивний забіг на символічну дистанцію 6 км, організований спортсменом міжнародної категорії Антоном Нестерко і асоціацією "дорослих", який пройде в Києві 4 липня 2020 року.

Стартує забіг в самому серці Києва, а далі дружній забіг піде по самих мальовничих місцях столиці з фінішем в мальовничому парку на Трухановому острові.

Особливістю цієї дружньої зустрічі спортивної спільноти та забігу є відсутність змагальної складової:

  • тут немає переможців або переможених - головне, зустрітися офлайн і долати шлях Разом, єдиною компанією, командою;
  • швидко або повільно, бігом або пішки - тут все будуть разом! Чи не бігаєте? Відмінно! Тоді всіма разом ми пройдемося пішки. Бігаєте? Ще краще - ми підготували сюрпризи для дійсно заряджених спортсменів;

Найактивніших учасників забігу ВЗРОСЛОбегі очікують подарунки і нагороди від партнерів заходу.

Цього року забіг пройде вперше. Але він стане чудовою традицією, оскільки об'єднає людей мислячих і піклуються про своє фізичне і моральне здоров'я.

Крім того, забіг переслідує ще й високу соціальну складову: при реєстрації кожен з учасників отримає можливість за бажанням внести будь-яку суму на покупку спортивного інвентарю для дитячого будинку Святошинського району міста Києва.

Участь в забігу БЕЗКОШТОВНЕ. Необхідна тільки попередня реєстрація на сайті заходу http://vzroslo.tilda.ws/.

Програма «ВЗРОСЛОбіжи» 2020 включає спортивний забіг на символічну дистанцію 6 кілометрів, що дозволяє всім бажаючим, незалежно від віку і рівня фізичної підготовки, долучитися до здорового способу життя, спортивній сім'ї Києва і заявити про свої особисті спортивних рекорди і досягнення.

Приходь. Біжи. Доросло!


Вік

Батькам


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 93 025 20 43


Посилання


Адреса

Київ
Киев, Украина