Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Boto Sapiens — розумний ігровий чат-бот

Boto Sapiens — розумний ігровий чат-бот


Відповідайте на питання та вигравайте поїздку в NASA!


2 жовтня стартувала перша в Україні гра у форматі розумного чат-бота — "Boto Sapiens".


Boto Sapiens — це науково-освітня гра у форматі вікторини, в якій гравець відповідає на питання, обираючи відповідь із запропонованих варіантів.


Гра доступна в Facebook Messenger і Telegram. Просто обирайте зручний мессенджер, відповідайте на питання про космос і вигравайте космічні призи — поїздку в Kennedy Space Center або один з 15-ти телескопів Sigeta Volans.


Головна мета проекту "Boto Sapiens" — допомогти українцям удосконалити знання у сфері космонавтики, астрономії, фізики та хімії, а також вмотивувати їх на власні наукові звершення. Ініціатори та головні розробники гри - UNIT Factory - вірять, що такі інтерактивні проекти зможуть вивести Україну на світовий рівень у сферах IT-технологій, креативних індустрій, науки, роботобудівництва та астронавтики.


Гра "Boto Sapiens" складається з 300 питань, які розділені на 10 тематичних блоків. Варіантів відповіді — 4, правильна — тільки одна. Головний приз - поїздку в NASA - отримає гравець, який дасть найбільшу кількість правильних відповідей за найкоротший період часу. Серед інших учасників, які набрали 40 і більше балів, за допомогою random.org будуть розіграні 15 телескопів.


Гра завершиться 6 листопада, а вже 13 буде відоме ім'я головного щасливчика, який поїде в NASA.


Випробуйте себе! Обирайте месенджер Facebook або Telegram, щоб почати гру! Дізнайтеся більше про Boto Sapiens на сайті botosapiens.com.ua.


Вік

14+


Посилання


Адреса

Київ
онлайн