Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Читання коміксу та VR cесії з Псом Патроном до Дня мінної просвіти

Читання коміксу та VR cесії з Псом Патроном до Дня мінної просвіти


4 квітня, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, ЮНІСЕФ спільно із партнерами та Псом Патроном проведуть серію заходів для дітей з метою формування культури безпеки серед населення. 

Для дітей молодшого віку (4-12 років) о 14.00 відбудуться масові читання нового коміксу "Пес Патрон та його пригоди", створеного ЮНІСЕФ у співпраці з ДСНС з теми мінної просвіти та ментального здоровʼя. Читання коміксу відбудуться більше ніж у 30 містах та селищах, які знаходяться в замінованих областях чи перебувають під постійними обстрілами (перелік нижче). На одне із читань завітає Пес Патрон та його господарі, аби наживо прочитати історії його пригод дітям.

"Пес Патрон та його пригоди" - це серія коміксів, яка складається із 5 випусків - кожен випуск містить по дві історії про пригоди Патрона на тему мінної безпеки та ментального здоровʼя. 

До Дня мінної просвіти вийде перший випуск коміксу, а решта випусків (інші чотири) вийдуть протягом квітня та травня. Комікс буде розповсюджуватись виключно на безкоштовній основі (є забороненими для продажу), через партнерські організації ЮНІСЕФ, мультицентри та подібні локації.

Локації читання коміксу в Києві та Київській області

  • Троєщина Парк, вул. Маяковського 1В, "Мій парк"
  • Вокзальна Площа, 1 (перехід)
  • Вокзальна Площа, 1 (перший поверх вокзалу)
  • Макарів, Київська областьліцей №1, вул. Піонерська, 3
  • Гостомель, Київська областьЛіцей, вул. Рекунова, 38, Ліцей

Вік

4+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ