Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Автобусний екскурсійний тур до Європи

Автобусний екскурсійний тур до Європи


Автобусний екскурсійний тур до Європи: Братислава - Відень - Прага - Дрезден - Краків


1 день. Виїзд з Києва поїздом до Ужгорода.

2 день. Переїзд в Братиславу. Оглядова екскурсія по історичному центру Братислави, ознайомлення з Головною площею, оформленої в стилі бароко з елементами готики і класицизму, Старою Ратушею, Михальської вулицею і Михальська брама, Собором Святого Мартіна, Президентським палацом, Словацьким народним театром. Розміщення в готель. Вечеря за доп. оплату. Ночівля.

3 день. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Відня. Пішохідна екскурсія по історичних пам'ятках: Парламент, Ратуша, Віденський Будинок Опери, Шёнбрунн- колишня резиденція імператорів Габсбургів, площа Марії Терези, собор Святого Стефана. Переїзд в Прагу.
Вечірня прогулянка на кораблику з вечерею за дод. оплату. Розміщення в готелі. Ночівля.

4 день. Сніданок. Оглядова пішохідна екскурсія по старому місту Прага з оглядом Вацлавській площі з зовнішнім оглядом Кафедрального собору Св. Віта, базиліки Св.Георгія Побідоносця і знаменитого Карлового мосту, Порохової вежі, Староміської площі, Курантів, собор Богородиці перед Tином, Костелу Св.Миколая, Паризької вулички . Переїзд до Кракова. Розміщення в готелі. Вечеря за доп. оплату. Ночівля.

5 день. Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в Дрезден. Екскурсія в стару саксонську столицю Дрезден - одну з перлин Німеччини. Місто, раніше відомий як "Флоренція на Ельбі", був знаменитий на всю Європу своєю чудовою архітектурою і художніми скарбами. своїми колекціями живопису. Відвідування Дрезденської галереї. Переїзд до Кракова, вечеря за дод. оплату. Ночівля.

6 день. Сніданок. Оглядова екскурсія по Кракову пройде по королівським вулицях Гродзка і Каноніча до Вавельського замку - колишньої резиденції польських королів. Ми відвідаємо Кафедральний собор - місце коронацій і усипальницю польських королів, від пам'ятника Грюнвальдської битви, до башти Барбакан через тріумфальні ворота середньовічних міських стін, зупинимося на центральній площі Кракова. Переїзд в Україну. Перетин кордону. Пересадка на поїзд Мукачево-Київ.

7 день. Прибуття до Києва.


Коли

Пн–Пт 09:00–17:00.


Вік

8+


Вартість

для дітей, євро: 6880 грн
для дорослих, євро: 7520 грн


Телефон

+380 (44) 529 17 27
+380 (93) 735 68 68
+380 (50) 563 50 14
+380 (98) 601 41 57


Посилання


Адреса

Київ
бул. Дружби Народів, 3а

Як дістатися?

Метро Либідська