Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

"Як кіт моркву рахував" - художня виставка Аліси Герман

"Як кіт моркву рахував" - художня виставка Аліси Герман


1 лютого в рамках проекту "Митець incognito" в арт-просторі бібліотеки відкривається виставка художниці Аліси Герман "Як кіт моркву рахував" у техніці петриківського розпису.


"Усі картини присвячені моєму улюбленцю, сірому пухнастику – шотландському коту Філіпу. Філя займається розслідуванням зникнення власної шерсті. Кіт став на деякий час Філіпом Холмсом. Він потоваришував із мишками, які увесь час допомагали йому у розслідуванні. Навчився писати літери, складати речення, ставити розділові знаки, навіть розробив власну абетку! А ще він нарешті навчився рахувати за допомогою мишенят. І це все він робив одночасно із викраденням їжі, кусанням бабусі та підмальовуванням моїх картин", – розповідає тринадцятирічна художниця Аліса Герман.

Знайомство з петриківським розписом відбулось у 2012 році на заняттях з живопису в київському Будинку дитячої та юнацької творчості. В 2015–2016 роках Аліса продовжила навчання в галереї "Соборна" й одночасно займалася у творчій майстерні народного декоративного розпису Олени Скицюк. З 2017 року є ученицею Школи петриківського розпису імені Марфи Тимченко, що знаходиться у галереї "Світлиця" при Музеї Івана Гончара в Києві.

У 2016 році внесена до Книги Рекордів України як наймолодша художниця петриківського розпису у рамках VІІІ Міжнародної "Виставки без кордонів" - Inshe ART "Весна Красна".

Виставка в арт-просторі бібліотеки стане 20 персональною виставкою художниці у техніці петриківського розпису.

Аліса Герман і сама пише дитячі оповідання та казки, ілюструючи їх власними малюнками у техніці петриківського розпису. 

У рамках відкриття виставки художниця проведе майстер-клас у техніці петриківського розпису.

Вхід вільний!


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ
просп. Перемоги, 25А

Як дістатися?

300 м від ст. метро "Політехнічний інститут" в напрямку кафе "Львівські пляцки"

600 м від ст. швидкісного трамваю "Політехнічна"

200 м від зупинок "Ст. метро "Політехнічний інститут" та "Вулиця Никифора Шолуденка"

тр. №5,7, авт. 118, 31