Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Підліткова літературна школа

Оголошено зимовий набір на "Підліткову літературну школу"

11-16 січня «Центр літературної освіти» спільно з «Малою академією наук України» проведуть «Підліткову літературну школу» в курортній місцині Пуща-Водиця. Відомі письменники поділяться з юними авторами літературною майстерністю та секретами успішного письма. Твори всіх учасників надрукують повноцінною книжкою.

Обов’язкова попередня реєстрація учасників: https://goo.gl/4sRil6

Лектори і тренери – професійні письменники, літературознавці та видавці, а саме: Володимир Арєнєв, Катерина Бабкіна, Леся Воронина, Сергій Іванюк, Олександр Ірванець, Кузько Кузякін, Олександр Михед і Галина Ткачук.

Програма школи спеціально розроблена для підлітків віком 13-16 років і складається з 40 годин інтерактивних і практичних занять. Тема школи – «Секрети успішного письма, або Як написати карколомну історію». У програмі – лекції та майстер-класи, тренінги і творчі завдання, літературні вечори та ігри. Автори програми школи – Тетяна Щербаченко та Володимир Арєнєв, який також є і куратором школи.

Учасники школи дізнаються про «творчу кухню» відомих письменників, основи літературної творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма: де знаходити ідеї для творів; що має бути в цікавому сюжеті, і як його сконструювати; як створювати героїв і персонажів; що робить текст динамічним і захопливим; як знайти свій стиль; звідки брати натхнення.

Твори всіх випускників школи надрукують повноцінною книжкою, яку буде презентовано публіці після завершення школи.

Як взяти участь?

Щоб стати учасником школи, потрібно заповнити реєстраційну анкету: https://goo.gl/4sRil6 Прийом заявок триває до 8 січня включно. Кількість місць обмежена – 20 осіб. Вік учасників – 13-16 років. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 3000 грн.

У вартість входить: проживання, 3-разове харчування, навчальна та розважальна програма, видання книжки, роздаткові матеріали, сертифікат (за вимогою – офіційна довідка для школи).

Дати проведення: 11-16 січня 2016 року

Місце: Міжнародний центр дитячої наукової творчості «MANLAB.CAMP» (Пуща-Водиця, Київ)

Контактна особа: Мар’яна Хемій (093-767-43-81, litosvita.org @ gmail.com)

Детальніше про школу читайте за посиланням: https://goo.gl/ZqBAec

Організатори: Центр літературної освіти, Мала академія наук України

Організаційні партнери: портал «Барабука», УНВЦ «Рідна мова»

 

 


Вік

13–16


Вартість

Організаційний внесок: 3000 грн


Телефон

+380 (95) 849 16 33


Посилання


Адреса

Київ
Міжнародний центр дитячої наукової творчості «MANLAB.CAMP» (Пуща-Водиця).