Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

ELC Camp. Англомовний табір в Карпатах з NATIVE SPEAKERS!ELC Camp - це справжній гірський англомовний табір для активних дітей, які люблять весело проводити час і хочуть постійно спілкуватися англійською!

 

Про табір

Що потрібно для гарного відпочинку? Класна компанія, захоплююча програма і відчуття що ти відкриваєш для себе щось нове! Додайте до цього шикарну природу одного з найвищих перевалів Карпат з видом на Говерлу, постійне спілкування з Native Speakers, професійну команду тьюторів ELC, незабутні походи в гори і ретельно продумані активності від вожатих з легендарного Артека. Саме це пропонує англомовний табір ELC Camp!
Ваших дітей чекає прорив в англійському, море позитиву, доброзичлива атмосфера, творче і фізичний розвиток!
Приєднуйтесь!

 

Команда

Команда ELC Camp - це дружний і спрацьований колектив професійних викладачів і Native Speakers Центру англійської мови ELC, який вже понад 25 років працює в сфері освіти.

 

Програма

ELC Camp - це справжній гірський англомовний табір для активних дітей, які люблять весело проводити час і хочуть постійно спілкуватися англійською!

FLUENT ENGLISH
Ніяких нудних уроків і «спеціальних годин англійської»! Вcі години в нашому таборі - години англійської! Тому що програма ретельно продумана таким чином, що діти весь час знаходяться з носіями мови і викладачами.

При цьому рівень англійської, з одного боку, відповідає знанням дітей, щоб їм було все зрозуміло і вони не відчували себе «не в своїй тарілці». З іншого боку, активності побудовані так, що діти інтенсивно поглибляють свої знання. Адже спілкування в режимі «real life = real need» змушує прокачати весь свій англійський і активно вчитися новому, щоб тут же застосувати це на практиці.

Після таких поїздок мотивація дітей зростає в рази! Вони відчувають прогрес, з'являється усвідомлення того, що «я можу». А це неймовірно надихає дітей, робить їх ставлення до вивчення мови позитивним, що і призводить до особистого прориву.


У ELC Camp діти зможуть:

 • подолати мовний бар'єр;
 • розширити свій словниковий запас;
 • закріпити граматичні конструкції в мові;
 • покращити вимову;
 • сформувати позитивне ставлення до вивчення англійської.


Активності

Нудьгувати ніколи!
В програмі:

 • квести на Карпатських просторах (де, якщо пощастить, все ще можна побачити зайців і косуль);
 • конкурси, творчі майстер-класи, інтелектуальні та спортивні змагання;
 • сходження на Говерлу, найвищу гору України (так-так, діти цілком можуть це зробити!);
 • екскурсія до водоспаду Гук (там так красиво, що один з наших президентів побудував там собі «дачу». Хто? Це Вам діти розкажуть по приїзді);
 • екскурсія в Верховину, столицю Гуцульщини (на думку Івана Франка). Там нас чекає відвідування цікавих музеїв, оглядової вежі і т.ін.
 • вивчення нічного неба Карпат і посиденьки біля багаття (рома-а-а-антика) І багато іншого!

Наше завдання, щоб кожен день діти прокидалися з радісним передчуттям нових пригод і відкриттів, а засинаючи думали: «Як було круто».

 

Розташування табору

ELC Camp розташований між Верховиною і Ворохтою, в селі Кривопілля, на перевалі висотою 1100 м, з видом на Чорногірський хребет і його найвищі вершини.
Найчистіше повітря, джерельна вода в крані, неймовірний вид з вікон, спів птахів і мальовничі заходи і світанки забезпечені. Локація віддалена від доріг, галасливих місць, магазинів і т.ін.

Розміщення дітей

Всі учасники ELC Camp розміщуються в туристичному комплексі з великою власною територією. Проживання по 6-8 чоловік в номері відповідно до статі та і віку дітей. Кожен номер має свій санвузол, оснащений душовою кабіною і необхідною сантехнікою. Холодна і гаряча вода - цілодобово.
Загальні збори, активності і тренінги проводяться в конференц-залі або на прилеглій території.

 

Харчування

Харчування 4-разове збалансоване: сніданок, обід, вечеря + снек паузи. Ніякого фаст-фуду і можливості купити «каку» в магазині.
Питна вода з гірського джерела доступна 24 години на день прямо з крана.
За запитом можлива організація дієтичного або вегетаріанського харчування.

 

Безпека

З групою цілодобово знаходяться 2 викладача, 1 носій мови і т'ютор (4-5 дітей на 1 дорослого), які стежать за тим, щоб діти були в безпеці і добре почувалися морально і фізично.
Адміністрація табору постійно на зв'язку.
А звіти на Facebook оновлюються щодня!

 

Гаджети

У ELC Camp не практикується здача мобільних телефонів на весь час заїзду. Діти можуть брати з собою мобільні телефони на екскурсії і, за бажанням, в походи. Інакше як зробити селфі себе улюбленого для дорогої матусі і друзів?
В інший час телефони зберігаються в сейфі на території табору.


Вік

10–14


Вартість

Вартість : 11500 грн (Акція раннього бронювання! Знижка 1000 гривень до 01.03.2020. )


Телефон

0 800 33 10 27


Посилання


Адреса

Івано-Франківська область
Кривопілля Верховинський район Івано-Франківська область